Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

03 czerwca 2024

Sukces na mistrzostwach świata. Wojciech Wiechowski wśród najlepszych

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

Reprezentant gminy Nakło nad Notecią Wojciech Wiechowski zdobył #4 m-ce podczas IV Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Świata Osób Niepełnosprawnych I.D.C.D. w warcabach-64 (wersja rosyjska).

Wojciech brał udział także w Drużynowych Mistrzostwach Świata I.D.C.D. w warcabach-64 (wersja rosyjska), gdzie wraz z Mieczysławem Chech zdobyli 3 m-ce!

Przypominamy, że zawody odbywały się w Turcji w miejscowości Kemer w dniach 21-30.05.2024 r. Obaj Panowie już szczęśliwie wrócili do Polski.

Gratulujemy świetnych wyników i czekamy na kolejne sukcesy.

Materiał: Weronika Marzyńska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 31 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)