Dziś mamy 23 sierpnia 2017, środa, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

21 sierpnia 2017 0

Wakacje dobiegają końca. W szkole zakończono remont toalet

Wakacje to najlepszy czas na prowadzenie poważniejszych prac remontowych i #modernizacyjnych w Szkole Podstawowej w Witosławiu. Stąd też miesiące wypoczynku uczniów i nauczycieli stanowią okres intensywnej pracy firm remontowych.

(czytaj więcej)
05 sierpnia 2017 0

Polsko-ukraińskie warsztaty. Młodzież nagrywać będzie na terenie powiatu

Uczniowie z Gimnazjum w Mroczy wraz z rówieśnikami z Czerkas (Ukraina) wezmą #udział w warsztatach filmowych. Zajęcia rozpoczną się 12 sierpnia.

(czytaj więcej)
30 czerwca 2017 0

Zakończyli rok szkolny. Czas na wakacje!

23 czerwca 2017 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Kosowie odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017.

(czytaj więcej)
26 czerwca 2017 6

Dzień, na który czekali wszyscy uczniowie. Nadchodzą wakacje!

23 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w # Witosławiu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

(czytaj więcej)
26 czerwca 2017 0

Inne oblicze szkolnych korytarzy. Mroteccy uczniowie spędzili noc w szkole

Uczniom i wychowawcy klasy IV c Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy tak spodobał się ten rok szkolny,# że postanowili nie żegnać się ze szkołą wraz z ostatnim dzwonkiem.

(czytaj więcej)
22 czerwca 2017 0

„Adopcja na odległość” zakończona. Społeczność szkolna dziękuje

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy serdecznie dziękuje #wszystkim, którzy przez cały rok szkolny 2016/2017 wspomagali akcję „Adopcja na odległość”.

(czytaj więcej)
22 czerwca 2017 0

Lekcje w kinie. Uczniowie szukali ukrytego w sali skarbu

W ramach realizacji podstawy programowej z j. polskiego odbyły się m. in. wyjazdy do kina.

(czytaj więcej)
22 czerwca 2017 0

Pogadanka przed wakacjami. Policjant odpowiadał na liczne pytania

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, na zaproszenie Grona Pedagogicznego, w dniu #21 czerwca 2017 roku Niepubliczną Szkołę Podstawową Stowarzyszenia "KMK Kos" w Kosowie odwiedził sierż. szt. Krystian Napierała.

(czytaj więcej)
20 czerwca 2017 0

Śledzili przygody Koziołka Matołka. Był to ostatni spektakl przed wakacjami

W Szkole Podstawowej w Mroczy obejrzeliśmy ostatni w tym roku szkolnym spektakl #online w ramach Internetowego Teatru TVP. Tym razem w podróż zabrał nas najpopularniejszy bohater z twórczości Kornela Makuszyńskiego.

(czytaj więcej)
18 czerwca 2017 0

Zmagania młodych anglistów zakończone. Znamy zwycięzców

Maj i czerwiec były niezwykle pracowitymi miesiącami dla uczniów Szkoły #Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu.

(czytaj więcej)
14 czerwca 2017 0

Pierwszoklasiści pełnoprawnymi czytelnikami. Złożyli przysięgę

Najmłodsi ulubieńcy biblioteki Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy odebrali #dziś z rąk nauczycieli bibliotekarzy uroczyste Pasowanie na Czytelnika.

(czytaj więcej)
14 czerwca 2017 1

„Odjazdowa" akcja bookcrossingowa. Książki szukały nowych właścicieli

Dziś BOOKCROSSING - ogólnopolska akcja popularyzująca czytelnictwo. Nieodpłatne #przekazywanie literatury z rąk do rąk czytelniczych ma już kilkuletnią tradycję.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2017 0

Nasze szkoły to dobra inwestycja w przyszłość. Sprawdź, co oferują!

Powiat nakielski jest organem prowadzącym dla 12 szkół i placówek oświatowych, w tym 7 ogólnodostępnych, które czekają na głodnych wiedzy i chętnych przeżycia ciekawych przygód uczniów.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2017 0

Na spotkaniach w szkołach. Mundurowy prowadził pogadanki z uczniami

Mrotecki dzielnicowy w związku z nadchodzącymi wakacjami spotkał się z dziećmi w szkołach w # Witosławiu i Anielinach i opowiadał o tym, jak bezpiecznie spędzić nadchodzący wakacyjny czas. Mowa była o bezpiecznym korzystaniu z internetu, bezpieczeństwie w ruchu drogowym i innych bardzo ważnych rzeczach.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2017 0

Klasy walczyły o Puchar Przechodni. Najlepsze zostały nagrodzone

Dnia 1 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w #Mroczy, zorganizowano Dzień Dziecka na sportowo.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2017 0

Mali aktorzy wystąpili przed rodzicami. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze

7 czerwca 2017 r. w kl. II d w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy #odbyło się spotkanie z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2017 0

Podziękowania dla wolontariuszy. Bezinteresownie pomagają innym

Opiekunowie Wolontariatu Joanna Klebs i Beata Orzechowska składają serdeczne #podziękowania wszystkim Wolontariuszom z Gimnazjum w Mroczy za kolejny rok pomocy drugiemu człowiekowi.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2017 0

Zmagania z ortografią. Udział w konkursie wzięło 18 osób

Dnia 6 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy został #przeprowadzony Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV - VI.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Sierpień miesiącem abstynencji tylko w teorii? Praktyka jest inna

Od 33 lat Kościół niezmiennie apeluje, by w sierpniu Polacy odstawili kieliszki i zafundowali #sobie miesiąc trzeźwości. Ilu z Was byłoby w stanie na ten czas zrezygnować z alkoholu?

(czytaj więcej)
0

Instalacja pompy ciepła – o co zapytać firmę przed montażem?

Gdy zdecydujemy się na instalację pompy ciepła, warto zapytać firmę realizującą zlecenie o kilka ważnych aspektów. Zakup tego urządzenia jest inwestycją, która ma posłużyć nam przez wiele lat.# Dlatego tak istotne jest uzyskanie niezbędnych informacji dotyczących użytkowania i formalności, by móc w pełni korzystać z komfortu cieplnego, jaki daje pompa ciepła.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)