Dziś mamy 16 kwietnia 2014, środa, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

16 kwietnia 2014 0

Szkolny turniej siatkówki

Dnia 10 kwietnia w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego odbyły się finały Szkolnego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt.

(czytaj więcej)
16 kwietnia 2014 0

Kcynia zwycięzcą „Pluszowego Misia”

W miniony wtorek, 15 kwietnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni przeprowadzono poprzedzony #dwoma turniejami eliminacyjnymi finał Gminnego Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych "Pluszowy Miś".

(czytaj więcej)
16 kwietnia 2014 0

Kajakowy Rościmin

W ostatnią niedzielę, 13 kwietnia uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią z III klasy #o profilu matematyczno-informatycznym uczestniczyli w szkoleniu i spływie kajakowym po jeziorach gminy Mrocza.

(czytaj więcej)
16 kwietnia 2014 0

Tajemnica pustego grobu

Wyznawcy wszystkich religii szanują miejsca spoczynku ich założycieli, ale dlaczego grób, odwiedzany przez chrześcijan jest pusty?

(czytaj więcej)
16 kwietnia 2014 0

Nie idę na skróty

Już od pewnego czasu wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Samostrzelu korzystają z formy zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu zwanej geocachingiem.

(czytaj więcej)
15 kwietnia 2014 0

Etap powiatowy konkursu

2 kwietnia w naszej szkole odbył się etap powiatowy Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas maturalnych.

(czytaj więcej)
15 kwietnia 2014 0

„Krzywousty” dumny z geografów!

12 kwietnia na UMK w Toruniu uczniowie: Przemysław Fronckowiak (IIon), Stanisław Kwasigroch (IIImi) oraz Tobiasz Mizerny (IIImi) #zmagali się z zagadnieniami z zakresu geografii ogólnej – fizycznej i społeczno-ekonomicznej oraz geografii regionalnej Polski i świata.

(czytaj więcej)

Wykazali się szeroką wiedzą

15 kwietnia w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy odbył się konkurs przyrodniczy. Obejmował on wiedzę o ochronie przyrody i najbliższym środowisku.

(czytaj więcej)
14 kwietnia 2014 21

Z życia szkoły (film)

Właśnie dziś trafił do sieci film promocyjny nakielskiej "Żeglugi" .

(czytaj więcej)
14 kwietnia 2014 0

Atrakcyjne zajęcia praktyczne

Uczniowie II Technikum kształcącego w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle od 27 lutego do 10 kwietnia odbywali, dzięki uprzejmości Pana Prezesa Jacka Gordona, zajęcia praktyczne# w Hurtowni Motoryzacyjnej „Gordon” Sp. z o. o. w Zamościu przy ulicy Poznańskiej 62.

(czytaj więcej)
14 kwietnia 2014 3

Konkurs w nakielskiej Żegludze

Młodzież gimnazjów powiatu nakielskiego i uczniów Zespołu Szkól Żeglugi Śródlądowej zapraszamy do wzięcia udziału #w POWIATOWYM KONKURSIE NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły.

(czytaj więcej)
14 kwietnia 2014 9

Rekolekcje dla licealistów

Dzisiaj odbyły się rekolekcje dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica, Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej i I LO w Nakle.

(czytaj więcej)

Uczniowie z Lubaszcza najlepsi!

Uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu wzięli udział w etapie regionalnym (o zasięgu wojewódzkim) Konkursu Wiedzy o Zasadach BHP, który został zorganizowany #już po raz czternasty przez Kujawsko-Pomorską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy w dniu 11 kwietnia. pod honorowym patronatem Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

(czytaj więcej)
12 kwietnia 2014 3

Drugi dzień Drzwi Otwartych

12 kwietnia w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej odbyła się druga część Drzwi Otwartych. Nauczyciele i starsi koledzy ponownie zaprezentowali swoje najmocniejsze strony.

(czytaj więcej)
12 kwietnia 2014 2

Drzwi Otwarte w Żegludze (film)

11 kwietnia w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej odbyły się Drzwi Otwarte, w których uczestniczyli gimnazjaliści chcący poznać edukacyjną propozycję szkoły.

(czytaj więcej)
11 kwietnia 2014 11

Żegluga "otworzyła drzwi"

11 kwietnia w godzinach 13:00-15:00 odbyły się Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
11 kwietnia 2014 1
Wręczenie nagród

Nałogi - droga donikąd

Dzisiaj w sali hrabiny An. Potulickiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz wernisaż z okazji VII Międzyszkolnego Konkursu Profilaktycznego ,,Nałogi – droga donikąd’’.

(czytaj więcej)
11 kwietnia 2014 14

Żegluga mistrzem

Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Nakle odbył się finał mistrzostw powiatowych w piłce nożnej chłopców.

(czytaj więcej)
10 kwietnia 2014 0

W muzeum i stadninie koni

Drugi tydzień pobytu w stolicy Niemiec rozpoczęliśmy od zwiedzania największego i najsłynniejszego muzeum Berlina - Muzeum Pergamońskiego, które znajduje się na Wyspie Muzeów.

(czytaj więcej)

Polecamy gazetki reklamowe:

0

Żurawina na stół

Żurawina zdobywa stoły i nasze podniebienia.

(czytaj więcej)
0

Trendy w makijażu na wiosnę 2014

Im bliżej lata, tym chętniej będziemy sięgać po kolorowe cienie do powiek i soczyste pomadki.

(czytaj więcej)
0

Z myślą o kobiecości (film)

Salon sukien ślubnych oraz salon odzieżowy jest idealny dla kobiet, które cenią sobie elegancję, klasę i styl. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji salonu mieszczącego się przy ul. Dąbrowskiego 7 w Nakle.

(czytaj więcej)
0

Schudnij według zasad dietetyka

Obserwacje przeprowadzone przez zespół dietetyków z Centrów Dietetycznych Naturhouse pozwoliły na wyróżnienie 4 głównych zasad, dzięki którym raz na zawsze uda nam się pożegnać zbędne kilogramy.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Śnieżne Szaleństwo
Badania dla niemowląt
DIETA 7-DNIOWA W DANEJ JEDNOSTCE CHOROBOWEJ
80PLN
Monitor LG 18.5" 19EN33S
399PLN 359PLN