Dziś mamy 4 marca 2015, środa, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

04 marca 2015 0

Mój podręcznik jest zadbany

W klasie pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Kosowie ogłoszono konkurs pt. „Mój podręcznik jest zadbany” – konkurs składa się z 4 etapów.

(czytaj więcej)

Na uczestników czekają cenne nagrody

6 marca 2015r. w I LO im. Bolesława Krzywoustego.odbędzie się II Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów.

(czytaj więcej)
18 lutego 2015 0

Obejrzały Pingwiny z Madagaskaru

Uczniowie kl. I-III Szkoły Podstawowej w Mroczy w czasie ferii zimowych, wzięli udział w wyjeździe do Multikina w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
15 lutego 2015 0

Kubuś Puchatek też był na balu

Dnia 12 lutego uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy uczestniczyli w balu karnawałowym zorganizowanym przez Radę Rodziców SP.

(czytaj więcej)
15 lutego 2015 0

Ferie zimowe - bezpieczne i zdrowe

W Szkole Podstawowej w Mroczy odbył się apel pod hasłem „Ferie zimowe - bezpieczne i zdrowe”, przygotowany przez uczniów klasy III b oraz wychowawcę Irenę Szreder.

(czytaj więcej)
13 lutego 2015 0

Pogadanki na temat bezpieczeństwa w rolnictwie

11 lutego 2015 roku W Szkole Podstawowej w Witosławiu przeprowadzone zostały pogadanki na temat bezpieczeństwa w rolnictwie.

(czytaj więcej)
13 lutego 2015 1

Dzielnicowi na spotkaniach w szkołach

Bezpieczeństwo w trakcie nadchodzących ferii zimowych było głównym tematem pogadanek jakie w ostatnim czasie przeprowadzili dzielnicowi z Mroczy i Kcyni dla uczniów szkół podstawowych w Dobieszewie i Sadkach.

(czytaj więcej)
12 lutego 2015 0

Spotkanie z książką

W ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom, we wtorek po raz kolejny klasa II c ze Szkoły Podstawowej w Mroczy odwiedziła wraz z wychowawczynią panią Brygidą Kabacińską dzieci z grupy Pszczółek z oddziału przedszkolnego.

(czytaj więcej)
11 lutego 2015 0

Bal Karnawałowy w Kosowie

Dnia 10 lutego 2015 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Kosowie odbył się bal przebierańców. Tego dnia szkoła zmieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną serpentynami i balonami.

(czytaj więcej)
11 lutego 2015 0

Kolejne spotkanie z policjantami

Dnia 10 lutego w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy w ramach profilaktyki uzależnień odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim były „dopalacze jako oferta śmierci”.

(czytaj więcej)
10 lutego 2015 0

Ratownicy WOPR w gimnazjum w Mroczy i Występie

W dniach 9-10 lutego członkowie nakielskiej Drużyny Ratowniczej WOPR nr 12 działającej przy I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią, #przeprowadzili zajęcia z pierwszej pomocy z uczniami klas trzecich Gimnazjum w Mroczy i Występie.

(czytaj więcej)
10 lutego 2015 0

Gimnazjaliści z Mroczy mistrzami powiatu w tenisie stołowym

Od trzech lat uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy, królują na stołach pingpongowych powiatu nakielskiego. Sukcesy osiągają zarówno w grach indywidualnych, jak i drużynowych.

(czytaj więcej)
04 lutego 2015 0

Dzień Głośnego Czytania

Dnia 30 stycznia w NSP w Kosowie obchodziliśmy „Dzień Głośnego Czytania” realizowany w ramach 2. edycji konkursu czytelniczego „Między nami czytelnikami”.

(czytaj więcej)
03 lutego 2015 0

Jak skutecznie się uczyć

Dnia 29.01.2015 roku w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu, odbyło się spotkanie z przedstawicielką Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nakle nad Notecią Panią Lucyną Bąk.

(czytaj więcej)
03 lutego 2015 0

Spotkanie z policjantami w Witosławiu

Dnia 30 stycznia 2015 r. przybyli do Szkoły Podstawowej w Witosławiu policjanci, którzy spotkali się z uczniami.

(czytaj więcej)

Mistrz Powiatu wyłoniony!

W dniu 30 stycznia 2015 roku w Hali sportowej ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią rozegrano finały powiatu nakielskiego w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

(czytaj więcej)
02 lutego 2015 0

Bawili się do rana

Ponad 60 osób bawiło się na zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy.

(czytaj więcej)
02 lutego 2015 0

Działania profilaktyczne z „Filipem”

Mundurowi z Nakła i Mroczy wraz z przedstawicielami Skoku Stefczyka z Nakła po raz kolejny przeprowadzili działania profilaktyczne wśród najmłodszych. #Tym razem odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej z Witosławia.

(czytaj więcej)
0

Widać kometę Lovejoy

Mimo braku optymistycznych prognoz pogody miłośnicy astronomii liczą, że w piątek będą dobre warunki do obserwacji obiektu.

(czytaj więcej)
0

Innowacja w odchudzaniu. Pokochaj swoje ciało na nowo!

Zabiegi najnowszym laserem to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji rozstępów, cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Zastępuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

(czytaj więcej)
0

Galowie wracają na duży ekran

Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie!

(czytaj więcej)
0

Single też mają swoje święto

Podczas, gdy wczoraj obchodziliśmy dzień zakochanych, dzisiaj natomiast swoje święto mają single.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Tablet TB aqua
339PLN 299PLN
Schwarzkopf BC Hair&Scalp Hair Growth Serum serum wspomagające wzrost włosów 100 ml
99PLN 20PLN
Ładowarki - Sprzedaż
Zabieg parafinowy
Stół z blatem szklanym + krzesła
Dozownik z torebkami na psie odchody
10PLN