Dziś mamy 22 października 2014, środa, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

20 października 2014 0

II miejsce dla SP Mrocza

Dzisiaj w Żninie odbyły się ćwierćfinały wojewódzkie w piłce nożnej chłopców Szkół Podstawowych, w których wzięły udział#-SP nr 1 Żnin, SP nr 1 Świecie, SP Mrocza, SP Bydgoszcz nr 67.

(czytaj więcej)
20 października 2014 0

Wycieczka do ogrodnictwa

Uczniowie klasy I d ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy wraz z wychowawczynią Anną Żurek odwiedzili gospodarstwo ogrodnicze Państwa Kozielskich.

(czytaj więcej)
17 października 2014 0

Wycieczka do Astrobazy

3 października uczniowie kl. I a i III d wraz z wychowawcami z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy brali udział w wieczornej wycieczce do Astrobazy, mieszczącej się przy Zespole Szkół w Gostycynie.

(czytaj więcej)
11 października 2014 0

Podsumowanie konkursu plastycznego

W dniu 10 października br. w Miejsko– Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mroczy odbyło się spotkanie podsumowujące konkurs plastyczny pod nazwą "Zapobiegamy Pożarom”.

(czytaj więcej)
11 października 2014 0
eliminacje gminne

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 10 października br. w Miejsko– Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mroczy odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”.

(czytaj więcej)

Biegli po zwycięstwo!

Dzisiaj przy szkole w Paterku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Biegach Sztafetowych.

(czytaj więcej)

Drużyna z Rynarzewa zaskoczyła

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców odbyły się dzisiaj na orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni.

(czytaj więcej)
09 października 2014 10

Śpiewali po angielsku i niemiecku (film)

Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogli zaprezentować się dzisiaj podczas V Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej i Niemieckiej, który odbył się w szkole Lubaszczu.

(czytaj więcej)
08 października 2014 15

Pomóż ukoić ból

8 października na Sali gimnastycznej ZSŻŚ w Nakle odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w wyciskaniu sztangi leżąc.

(czytaj więcej)
07 października 2014 0

Drużyna z Mroczy najlepsza w powiecie

6 października na orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych.

(czytaj więcej)
04 października 2014 0

Bażanty na samostrzelskiej ścieżce (film)

Tereny zielone wokół Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu dają wiele możliwości ciekawej aranżacji, co postanowiły wykorzystać nauczycielki przedmiotów #zawodowych w technikum panie Agnieszka Krusik i Małgorzata Piasecka. Napisały wniosek i uzyskały dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na realizację przedsięwzięcia Bażanty na samostrzelskiej ścieżce.

(czytaj więcej)
02 października 2014 0

Wycieczka do Osieka

2 października uczniowie oddziału „0” oraz kl. III a ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy wybrali się do Muzeum Kultury Ludowej w Osieku.

(czytaj więcej)
29 września 2014 0

Młodzież z Mroczy w Lindern

10 lat poruszającego partnerstwa-tak brzmiało motto tegorocznej wymiany młodzieży pomiędzy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy a Zespołem Szkół w Lindern (Niemcy).

(czytaj więcej)
26 września 2014 3

Nakielska Liga Pływania

Dnia 26 września na nakielskim basenie rozegrano pierwszy cykl Nakielskiej Ligi Pływania, której organizatorem w ramach konkursów dla organizacji pozarządowych jest Uczniowski Klub Sportowy „Krzywousty” działający przy I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
24 września 2014 0

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

Podczas rozegranych 22 września w Paterku Mistrzostw Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców wystartowała piątka uczniów Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy.

(czytaj więcej)
24 września 2014 0

Dzielnicowi na spotkaniach w szkołach

Policjanci z Komendy Powiatowej w Nakle w dalszym ciągu spotykają się z uczniami w różnych szkołach na terenie powiatu. Tym razem dzieci odwiedzili dzielnicowi z Kcyni i Mroczy.

(czytaj więcej)
12 września 2014 0

Funkcjonariusze odwiedzili uczniów

Mrotecki dzielnicowy wspólnie ze strażnikiem gminny z Sadek odwiedzili wczoraj (11.09) dzieci w dwóch szkołach podstawowych działających na terenie sadkowskiej gminy. Tematem #przewodnim spotkań w szkołach było bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników dróg.

(czytaj więcej)
03 września 2014 3

Teren wokół Szkoły Podstawowej wzbogacony

Oddano do użytku parking przy kompleksie rekreacyjno - sportowym w Mroczy. Zadanie pn. „Rewitalizacja miejscowości poprzez budowę parkingu przy kompleksie rekreacyjno - sportowym w Mroczy”, który był realizowany przy udziale środków z Programu Operacyjnego RYBY.

(czytaj więcej)
0

Miły grzybiarzu

Przed wybraniem się na grzybobranie lub wycieczkę do lasu warto poznać pewne zasady właściwego przebywania w nim.

(czytaj więcej)
0

Jesień to idealna pora na…

Jesień to najlepsza pora na większość zabiegów kosmetycznych. Ba, niektóre zabiegi można wykonywać wyłącznie jesienią gdy skóra nie jest narażona na działanie silnych promieni słonecznych. Zatem zamiast narzekać na jesień i zimę wykorzystajcie ten czas# na dogłębne oczyszczanie skóry, likwidację przebarwień, odmładzanie. Nie zmarnujcie go bo czas biegnie bardzo szybko i ani się obejrzymy i znów przyjdzie lato.

(czytaj więcej)
0

Nigdy nie zapomnisz pierwszej miłości

Lubisz obejrzeć dobry film na dużym ekranie i oderwać się od codziennych, domowych obowiązków? Weź udział w naszym konkursie. Dzięki niemu masz szanse wygrać podwójne zaproszenie na film "Dla ciebie wszystko". To idealna propozycja dla miłośników romansów.

(czytaj więcej)
0

Podziękowania

Państwo Łuczakowie i Kolińscy z Dębowa składają serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Mroczy za natychmiastową pomoc, po ukazaniu się ogłoszenia, w odnalezieniu psa Dżekiego.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Jadalnia / pokój dzienny
Schwarzkopf BC Hair&Scalp Hair Growth Serum serum wspomagające wzrost włosów 100 ml
99PLN 20PLN
Akumulator HERTZ 12V 45Ah 400A
190PLN 175PLN
Pufa Flora
od 499PLN
Sypialnia Senia