Dziś mamy 27 listopada 2014, czwartek, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

26 listopada 2014 0

Dobry zwyczaj – wypożyczaj!

A zdarzyło się to nie tak dawno temu... Hol szkolny usłany miękkim pluszem. Misia taniec w ramionach zaczytanego malca. Rozśpiewane dziewczyny przy brzegu morza klaszczących dłoni. #Gorące opowieści magicznej treści o jesiennym mglistym poranku. Indiańskie odgłosy, bajkowe postaci, a między wierszami znana melodia... Nie, to nie bajka, to zdarzyło się naprawdę!

(czytaj więcej)
26 listopada 2014 4

Sprawdzają swoją wiedzę

W całej Polsce trwają matury próbne z Operonem. Obecnie przystępuje do tego projektu prawie każda szkoła średnia.

(czytaj więcej)
25 listopada 2014 0

Odblaskowe kamizelki dla dzieci

Mrotecka Szkoła Podstawowa otrzymała od policjantów kamizelki odblaskowe, które wykorzystywane będą przez uczniów podczas pieszych wycieczek. #W ten sposób mroteccy policjanci dbają o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu.

(czytaj więcej)
20 listopada 2014 0

Bezpiecznie korzystać z Internetu

O tym, jak bezpiecznie korzystać z Internetu opowiadał dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Mroczy dzielnicowy st. sierż. Krystian Napierała. Przestrzegał też przed niebezpieczeństwami, jakie mogą czyhać w sieci.

(czytaj więcej)
20 listopada 2014 0

Potrafią zapobiegać pożarom

Znamy już wyniki eliminacji powiatowych do XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Zapobiegajmy pożarom", które zostały przeprowadzone w dniu 19 listopada w Nakle.

(czytaj więcej)
20 listopada 2014 0

Mam prawo do...

20 listopada obchodzimy 25. rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Dzień ten również został ogłoszony uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka.

(czytaj więcej)
18 listopada 2014 0

Pasowanie na ucznia w SP Witosław

12 listopada br. w Szkole Podstawowej w Witosławiu, odbyło się pasowanie na ucznia pierwszej klasy.

(czytaj więcej)
14 listopada 2014 0

Wyjazd do teatru

30 października grupa dzieci z klas drugich i trzecich Szkoły Podstawowej w Mroczy wyjechała do Bydgoszczy do Miejskiego Centrum Kultury, na spektakl teatralny# pt. „Brzydkie kaczątko”, przedstawiany przez Bydgoski Teatr Lalek „Buratino”.

(czytaj więcej)
13 listopada 2014 4

Turniej z okazji Święta Niepodległości

W dniu 13 listopada w Hali Szkoły Podstawowej Nr 4 w Nakle nad Notecią, odbył się okolicznościowy turniej piłki nożnej halowej z okazji „Święta 11 listopada”.

(czytaj więcej)
13 listopada 2014 0

Śniadanie musi być zdrowe

Ogólnopolska akcja edukacyjna zawitała do klasy IIc z Szkoły Podstawowej w Mroczy.

(czytaj więcej)
10 listopada 2014 0

Nietypowa lekcja patriotyzmu

Tegoroczne Święto Niepodległości uczniowie oraz nauczyciele : Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy postanowili uczcić nieco inaczej.

(czytaj więcej)
09 listopada 2014 0

Przygotowali pyszne i zdrowe kanapki

W piątek, 7 listopada, uczniowie klasy I f ze Szkoły Podstawowej w Mroczy z wychowawczynią Stefanią Szklarską, brali udział w programie promującym zasady zdrowego żywienia pt. "Śniadanie Daje Moc".

(czytaj więcej)
09 listopada 2014 0

Dzień Zdrowego Śniadania

7 listopada uczniowie kl. I d ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy obchodzili "Dzień Zdrowego Śniadania".

(czytaj więcej)
08 listopada 2014 0

Smacznie i zdrowo

7 listopada 2014 roku klasa III d z Szkoły Podstawowej w Mroczy wraz z wychowawczynią Agnieszką Kądziela przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”.

(czytaj więcej)
07 listopada 2014 0

Śniadanie daje moc

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

(czytaj więcej)
06 listopada 2014 0

Jesień w pełni

Program artystyczny z okazji jesieni przygotowały dzieci z mroteckiej podstawówki

(czytaj więcej)
31 października 2014 0

Są już pełnoprawnymi uczniami

Dzieci klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej w Mroczy złożyły uroczyste ślubowanie. W tym szczególnym dniu mali uczniowie przedstawili program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawców.

(czytaj więcej)
29 października 2014 0

Nagrody w konkursach wręczone

We wtorek o godzinie 10.00 w sali NOK-u odbyło się uroczyste wręczenie nagród w dwóch konkursach# zorganizowanych przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Mariana Rejewskiego Filia Nakło nad Notecią i Komendę Hufca Związku Harcerstwa Polskiego w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Kasza na stół, na zdrowie, na co dzień

Gotować kaszę każdy może. Ale czy wiemy jak ją przyrządzić, by wydobyć z niej właściwy smak oraz aromat? To już nie lada sztuka! O tajnikach gotowania kaszy – zarówno w sposób tradycyjny,# jak i nowatorski opowiadają eksperci kampanii „Lubię kaszę – kasza na stół, na zdrowie, na co dzień” – szef kuchni Andrzej Polan oraz specjalista ds. żywienia Katarzyna Foszner.

(czytaj więcej)
0

Pożegnaj na zawsze niepotrzebne fałdki

Wszystkie kobiety zmęczone wieloletnią, bezowocną walką z niepotrzebnymi fałdkami w obrębie brzucha, bioder i ud nareszcie zyskały skuteczną broń. Tylko zabieg CoolSculpting pozwala na bezpieczne i efektywne rozprawienie się z niedoskonałościami sylwetki.

(czytaj więcej)
0

Kłopoty to ich specjalność

Ciąg dalszy perypetii trójki przyjaciół z filmu Szefowie wrogowie. Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Nick, Dale i Kurt postanawiają tym razem przejąć ster i założyć własny biznes.

(czytaj więcej)
0

Wspominamy ofiary wypadków

"Prędkość zabija" - to tegoroczne hasło Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Wycieczki
Rolery - mezoterapia skóry
Przegub wew. SKF 8608 vkja SPRINTER;VITO CDi 1999R>
170PLN 140PLN
Makijaż na każdą okazję
Szelki z kwiatkami
25PLN