Dziś mamy 2 kwietnia 2015, czwartek, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

01 kwietnia 2015 0

Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym

31 marca 2015 r. w sali Zespołu Szkół w Rynarzewie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych i #Gimnazjów. Do zawodów przystąpiły szkoły z gmin Nakła, Mroczy, oraz Szubina.

(czytaj więcej)
01 kwietnia 2015 0

Zbiórka pieniędzy na rzecz Domowego Hospicjum

W Niedzielę Palmową - 29 marca 2015 roku, harcerze i zuchy ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy wraz ze swoimi nauczycielami i rodzicami, #zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy na rzecz pacjentów Hospicjum Domowego w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
01 kwietnia 2015 0

Wycieczka do Muzeum Mydła i Historii Brudu

31 marca 2015 roku gromady zuchowe ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy wraz z opiekunami zwiedziły Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
28 marca 2015 0

Krzywousty zaprasza gimnazjalistów

W dniu 28 marca 2015 roku w gmachu I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią odbyły się Drzwi Otwarte dla gimnazjalistów.

(czytaj więcej)
27 marca 2015 9

Targi Edukacyjne w Samostrzelu (film)

Po raz kolejny gimnazjaliści mieli okazję wziąć udział w targach edukacyjnych zorganizowanych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu 27 marca.# Ich celem jest ułatwienie wyboru gimnazjalistom kolejnej drogi kształcenia.

(czytaj więcej)
26 marca 2015 0

Gimnazjum nr 3 wygrywa I rundę Coca-Cola Cup

W środę 25 marca na boisku Orlik przy Gimnazjum nr 3 w Nakle został rozegrany I Etap Eliminacji XVII Edycji Turnieju Piłkarskiego Chłopców Coca- Cola Cup.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 0

Paulina Góra asem ortografii

18 osób wzięło udział w szkolnym konkursie ortograficznym pn. „As ortografii”.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 0

I Targi Edukacyjne odbyły się w Mroczy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom uczniów, dnia 21.03.2015 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy zorganizowano I Targi Edukacyjne.

(czytaj więcej)
24 marca 2015 0

Spotkanie z uczniami mroteckiej podstawówki

O tym czym jest demoralizacja oraz czyny karalne i jakie konsekwencje wynikają z ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich rozmawiał z #uczniami mroteckiej podstawówki dzielnicowy st. sierż. Krystian Napierała.

(czytaj więcej)
23 marca 2015 0

Szkolny konkurs recytatorski

19 marca 2015 roku w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy odbył się Szkolny Konkurs Recytatorki "Strofka" Do konkursu przystąpiło 14 uczniów.

(czytaj więcej)
23 marca 2015 0

I Targi Edukacyjne w Mroczy

21 marca 2015 pracownicy i uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy zorganizowali na sali gimnastycznej ww. szkoły I Targi Edukacyjne w godzinach 11.00-13.00.

(czytaj więcej)
23 marca 2015 0

Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno...

Obrzęd powitania wiosny jest nierozerwalnie związany z topieniem Marzanny - zimowej panny. Jest to jeden z najstarszych obyczajów ludowych.

(czytaj więcej)
23 marca 2015 0

Justyna Talarczyk wyróżniona w konkursie

W czwartek, 19 marca w toruńskim "Baju Pomorskim" nagrodzono laureatów VII edycji Wojewódzkiego Konkursu im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej "Oni tworzyli naszą historię".

(czytaj więcej)
22 marca 2015 0

Zachwycili recytacją

31 młodych recytatorów stanęło w szranki podczas Gminnego Konkursu Recytatorskiego.

(czytaj więcej)
21 marca 2015 14

Żegluga zaprosiła gimnazjalistów (film)

21 marca w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle odbyły się Drzwi Otwarte.

(czytaj więcej)
21 marca 2015 0

Słowne inspiracje w SP Mrocza

W czwartek, 19 marca w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy stanęło w szranki czterdziestu uczniów z klas I – III.

(czytaj więcej)
20 marca 2015 0

Talenty na przystani

Starostwo Powiatowe było organizatorem przeglądu artystycznego szkół, który odbył się pod hasłem „Łowimy Talenty”. Na przystani zjawili się reprezentanci niektórych szkół z powiatu nakielskiego.

(czytaj więcej)
20 marca 2015 34

LO w Kcyni „otworzyło drzwi” dla gimnazjalistów

Uczniowie trzecich klas gimnazjum mieli okazję zapoznać się dzisiaj z ofertą edukacyjną I LO w Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Już czas na wiosenne porządki!

Zbliża się wiosna, zbliżają się święta wielkanocne, a co za tym idzie, czas pożegnać zimowy nieporządek.

(czytaj więcej)
0

Innowacja w odchudzaniu. Pokochaj swoje ciało na nowo!

Zabiegi najnowszym laserem to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji rozstępów, cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Zastępuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

(czytaj więcej)
0

Wygrywają silniejsi i bardziej bezwzględni

John Terrier pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu, aż po tętniącą życiem Barcelonę.

(czytaj więcej)
0

5 rzeczy, które każdy rodzic powinien wiedzieć o rotawirusach

Rotawirus nie daje za wygraną. Każdego roku okres wiosenny jest czasem, gdy rotawirusy powodują ostre zakażenia przewodu pokarmowego. Jak można się nimi zarazić? #Dlaczego infekcja rotawirusowa jest trudnym doświadczeniem dla rodziców i dzieci? Czy można chronić dziecko przed zachorowaniem? Rozpoczynająca się właśnie 10. edycja kampanii „Powstrzymaj rotawirusy” to okazja, aby odpowiedzieć na te pytania i obalić mity na temat rotawirusów.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Firany metrażowe i gotowe
160cm 1mb/79PLN 160cm 1mb/59PLN
Roleta dzień i noc
Telewizja Przemysłowa
Kostka brukowa