Dziś mamy 24 maja 2015, niedziela, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

22 maja 2015 1

Trójbój LA- zawody powiatowe

Dnia 18 maja 2015 r. na Orliku przy Gimnazjum Nr 3 w Nakle odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Trójboju LA dziewcząt i chłopców.

(czytaj więcej)
22 maja 2015 0

Są już pełnoprawnymi czytelnikami

Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w #Mroczy w minioną środę stali się pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki szkolnej.

(czytaj więcej)
22 maja 2015 0

Ortografia im niestraszna

18 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej im. #Wojska Polskiego w Mroczy odbył się kolejny już Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV – VI.

(czytaj więcej)
21 maja 2015 0

Zostali nagrodzeni gromkimi brawami

Promowanie działań na rzecz osób niepełnosprawnych oraz aktywizacja środowisk osób sprawnych inaczej – to główne cele, jakie przyświecały #kadetom klasy wojskowej ITL z ZSP im. Prof. E. Chroboczka w Szubinie.

(czytaj więcej)
20 maja 2015 0

Z lekturami za pan brat

7 maja 2015 r. Biblioteka Szkoły Podstawowej im. Woj. Pol. w #Mroczy zapełniła się uczniami klas II i III, którzy postanowili zmierzyć się z testem dotyczącym lektur dla najmłodszych.

(czytaj więcej)
18 maja 2015 2

Walczyli o puchary. Zwycięzcom gratulujemy!

Zespoły reprezentujące wszystkie gminy w powiecie nakielskim wzięły udział w #Mistrzostwach w Trójboju L.A. dla chłopców i dziewcząt, które odbyły się 18 maja na orliku przy Gimnazjum nr 3 w Nakle.

(czytaj więcej)
15 maja 2015 0

Wycieczka do gospodarstwa pszczelarskiego

W końcu doczekaliśmy się okresu kiedy mogliśmy utwierdzić się w przekonaniu, #że cały rok pracowaliśmy wytrwale tak jak nasze patronki grupy (pszczoły),w związku z tym 12 maja wybraliśmy się w odwiedziny do gospodarstwa pszczelarskiego w Konstantowie.

(czytaj więcej)
14 maja 2015 0

Rozmowa o bezpieczeństwie i zagrożeniach

Dzielnicowy z Mroczy na spotkaniach w szkole w Witosławiu.

(czytaj więcej)
14 maja 2015 0

Gimnazjaliści podbili stolicę!

5 maja 2015 r. o godzinie 6:00 z placu przed budynkiem gimnazjum #wyruszyliśmy na podbój Warszawy.

(czytaj więcej)
13 maja 2015 0

Gimnazjaliści i wychowanie patriotyczne

Młodzież Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy #skorzystała z zaproszenia Koła nr 1 ZŻWP w Bydgoszczy i uczestniczyła wraz z opiekunem w jubileuszowym spotkaniu patriotyczno-obronnym i strzelaniu sportowym.

(czytaj więcej)
11 maja 2015 0

Czwartek z kulturką

30 kwietnia uzdolnieni artystycznie uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy wzięli udział w Czwartku z Kulturką.

(czytaj więcej)
06 maja 2015 0

Kolorowy niemiecki z dostawą do ucznia

Wreszcie i my – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy doczekaliśmy się kolorowych zajęć #przy udziale Deutsch Wagen Tour – inicjatywy Instytutu Goethego -objętej patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

(czytaj więcej)
04 maja 2015 19

Rozpoczęły się matury. Dziś język polski

Niedawno maturzyści zakończyli rok szkolny, a dzisiaj przystąpili do pierwszego egzaminu maturalnego. Trzymamy za nich kciuki!

(czytaj więcej)
04 maja 2015 0

Spotkanie z trenerami

O ośrodku olimpijskim, treningach, zawodach i nie tylko mogli dowiedzieć się co nieco uczestnicy spotkania, które odbyło się w klubie „Tarpan Mrocza”.

(czytaj więcej)
03 maja 2015 0

Komiksem wywalczyły sukces

Uczennice Krzywoustego osiągnęły sukces w Wojewódzkim Konkursie na Komiks pt. "Marian Rejewski – największy haker XX wieku".

(czytaj więcej)
30 kwietnia 2015 0

O kulturze bezpieczeństwa z Inspektorem

Młodzież spotkała się z Adamem Cychowskim - Okręgowym Inspektorem Pracy przy Państwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
30 kwietnia 2015 0

Najlepsi w powiecie!

Siedem zespołów wzięło udział w Powiatowym Turnieju #Piłki Nożnej Szóstek Piłkarskich. Zawody rozegrano 28 kwietnia na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Nakle.

(czytaj więcej)
30 kwietnia 2015 0

Turniej Wiosna Cup. Wiemy, kto wygrał

Turniej o Puchar Wiosny dla dzieci #z rocznika 2002 i młodszych odbył się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Nakle. W zawodach udział wzięło 6 zespołów z: Nakła, Paterka i Mroczy.

(czytaj więcej)
0

Truskawki - nie można im się oprzeć

Te pyszne sezonowe owoce z polskich zbiorów pojawiły się w sklepach i na straganach już w zeszłym tygodniu.

(czytaj więcej)
0

Chudnij z nami. Efekt widoczny w mgnieniu oka - sprawdź!

Zabiegi najnowszym laserem to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji rozstępów, cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Zastępuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

(czytaj więcej)
0

Przyszłość należy do szalonych

Maria Altmann (Helen Mirren) to pozornie skromna kobieta, której życiorys skrywa jednak wiele tajemnic. Losy jej zamożnej rodziny żyjącej w przedwojennym Wiedniu wiążą się bowiem z jedną z najbardziej zuchwałych grabieży w historii, dokonaną przez nazistowskie władze Austrii.

(czytaj więcej)
0

W niedzielę pójdziesz na wybory, ale nie do sklepu

Niedziela 24 maja w kalendarzu jest kościelnym świętem Zesłania Ducha Świętego. Zgodnie z ustawą większość placówek handlowych jest w ten dzień zamknięta.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

DIETA ON-LINE - ODCHUDZANIE
70PLN 50 ZŁPLN
Komunie
Masaż leczniczy
MEBLE PIOTR PASIEKA
Stół z blatem szklanym + krzesła