Dziś mamy 26 października 2014, niedziela, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

25 października 2014 3

Wiedzę pożarniczą mają w małym palcu

25 października w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Samostrzelu po raz 38 odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież zapobiega pożarom”.

(czytaj więcej)
20 października 2014 0

II miejsce dla SP Mrocza

Dzisiaj w Żninie odbyły się ćwierćfinały wojewódzkie w piłce nożnej chłopców Szkół Podstawowych, w których wzięły udział#-SP nr 1 Żnin, SP nr 1 Świecie, SP Mrocza, SP Bydgoszcz nr 67.

(czytaj więcej)
20 października 2014 0

Wycieczka do ogrodnictwa

Uczniowie klasy I d ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy wraz z wychowawczynią Anną Żurek odwiedzili gospodarstwo ogrodnicze Państwa Kozielskich.

(czytaj więcej)
17 października 2014 0

Wycieczka do Astrobazy

3 października uczniowie kl. I a i III d wraz z wychowawcami z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy brali udział w wieczornej wycieczce do Astrobazy, mieszczącej się przy Zespole Szkół w Gostycynie.

(czytaj więcej)
11 października 2014 0

Podsumowanie konkursu plastycznego

W dniu 10 października br. w Miejsko– Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mroczy odbyło się spotkanie podsumowujące konkurs plastyczny pod nazwą "Zapobiegamy Pożarom”.

(czytaj więcej)
11 października 2014 0
eliminacje gminne

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 10 października br. w Miejsko– Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mroczy odbyły się Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”.

(czytaj więcej)

Biegli po zwycięstwo!

Dzisiaj przy szkole w Paterku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Biegach Sztafetowych.

(czytaj więcej)

Drużyna z Rynarzewa zaskoczyła

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców odbyły się dzisiaj na orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni.

(czytaj więcej)
09 października 2014 10

Śpiewali po angielsku i niemiecku (film)

Uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogli zaprezentować się dzisiaj podczas V Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej i Niemieckiej, który odbył się w szkole Lubaszczu.

(czytaj więcej)
08 października 2014 15

Pomóż ukoić ból

8 października na Sali gimnastycznej ZSŻŚ w Nakle odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w wyciskaniu sztangi leżąc.

(czytaj więcej)
07 października 2014 0

Drużyna z Mroczy najlepsza w powiecie

6 października na orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych.

(czytaj więcej)
04 października 2014 0

Bażanty na samostrzelskiej ścieżce (film)

Tereny zielone wokół Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu dają wiele możliwości ciekawej aranżacji, co postanowiły wykorzystać nauczycielki przedmiotów #zawodowych w technikum panie Agnieszka Krusik i Małgorzata Piasecka. Napisały wniosek i uzyskały dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu na realizację przedsięwzięcia Bażanty na samostrzelskiej ścieżce.

(czytaj więcej)
02 października 2014 0

Wycieczka do Osieka

2 października uczniowie oddziału „0” oraz kl. III a ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy wybrali się do Muzeum Kultury Ludowej w Osieku.

(czytaj więcej)
29 września 2014 0

Młodzież z Mroczy w Lindern

10 lat poruszającego partnerstwa-tak brzmiało motto tegorocznej wymiany młodzieży pomiędzy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy a Zespołem Szkół w Lindern (Niemcy).

(czytaj więcej)
26 września 2014 3

Nakielska Liga Pływania

Dnia 26 września na nakielskim basenie rozegrano pierwszy cykl Nakielskiej Ligi Pływania, której organizatorem w ramach konkursów dla organizacji pozarządowych jest Uczniowski Klub Sportowy „Krzywousty” działający przy I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
24 września 2014 0

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

Podczas rozegranych 22 września w Paterku Mistrzostw Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców wystartowała piątka uczniów Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy.

(czytaj więcej)
24 września 2014 0

Dzielnicowi na spotkaniach w szkołach

Policjanci z Komendy Powiatowej w Nakle w dalszym ciągu spotykają się z uczniami w różnych szkołach na terenie powiatu. Tym razem dzieci odwiedzili dzielnicowi z Kcyni i Mroczy.

(czytaj więcej)
12 września 2014 0

Funkcjonariusze odwiedzili uczniów

Mrotecki dzielnicowy wspólnie ze strażnikiem gminny z Sadek odwiedzili wczoraj (11.09) dzieci w dwóch szkołach podstawowych działających na terenie sadkowskiej gminy. Tematem #przewodnim spotkań w szkołach było bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników dróg.

(czytaj więcej)
0

Miły grzybiarzu

Przed wybraniem się na grzybobranie lub wycieczkę do lasu warto poznać pewne zasady właściwego przebywania w nim.

(czytaj więcej)
0

Pożegnaj na zawsze niepotrzebne fałdki

Wszystkie kobiety zmęczone wieloletnią, bezowocną walką z niepotrzebnymi fałdkami w obrębie brzucha, bioder i ud nareszcie zyskały skuteczną broń. Tylko zabieg CoolSculpting pozwala na bezpieczne i efektywne rozprawienie się z niedoskonałościami sylwetki.

(czytaj więcej)
0

Brad Pitt i zadanie specjalne

Film Furia to znakomite widowisko wojenne z Bradem Pittem w roli głównej. Do naszych kin trafi w już najbliższy piątek. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na premierę do kina Helios.

(czytaj więcej)
0

Bransoletki niebezpieczne dla zdrowia?

Szaleństwo na punkcie bransoletek z kolorowych gumek zawładnęło chyba wszystkimi dziećmi. I nie tylko dziewczynki, ale i chłopcy noszą je na swoich nadgarstkach.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Komunie
Oczyszczanie twarzy
DIETA 14-DNIOWA - ODCHUDZANIE
90PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Dekoracje sal weselnych
Pluszowy Miś
29,99PLN