Dziś mamy 18 stycznia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

Na sygnale

17 stycznia 2019 8

Wypadek na trasie Nakło – Szubin. Trudne warunki jazdy

Dziś 17 stycznia po godzinie 17:00 doszło do zderzenia ciągnika siodłowego z naczepą marki scania# z samochodem osobowym nissan micra. W wyniku zderzenia poważnie uszkodzony został nissan. Na miejsce zdarzenia przybyły trzy wozy strażackie, ratownicy medyczni oraz policja.

(czytaj więcej)
17 stycznia 2019 13

Działania SMOG na terenie powiatu nakielskiego. Skontrolowano 134 samochody

Policjanci z nakielskiego Referatu Ruchu Drogowego prowadzili na powiatowych drogach# działania pod kryptonimem SMOG. Była to kolejna już tego typu akcja, mająca na celu eliminowanie z ruchu aut niesprawnych technicznie.

(czytaj więcej)
16 stycznia 2019 1

Wieczorna kolizja. Ducato wjechał w tył peugeota

W środę, 16 stycznia po godzinie 19:00 na trasie # Nakło-Szubin na wysokości Godzimierza doszło do kolizji.

(czytaj więcej)
15 stycznia 2019 2

Policjanci patrolowali drogi powiatu. Wsparcia udzielili im bydgoscy mundurowi

Bezpieczeństwo użytkowników dróg jest celem nadrzędnym policjantów.# Aby więcej było patroli na powiatowych drogach, wsparcia podczas wczorajszej służby mundurowym z nakielskiej „drogówki” udzielili koledzy z bydgoskiego Oddziału Prewencji Policji.

(czytaj więcej)
15 stycznia 2019 5

Akcja „Prędkość” na drogach powiatu nakielskiego. Ujawniono 18 wykroczeń

Wczoraj (14.01.19) policjanci z nakielskiego Referatu Ruchu Drogowego# prowadzili na powiatowych drogach działania „Prędkość”, podczas których, z myślą o bezpieczeństwie użytkowników dróg, sprawdzali, jak kierowcy stosują się do przepisów dotyczących ograniczeń prędkości.

(czytaj więcej)
14 stycznia 2019 5

Policjanci w powiecie nakielskim czuwali nad bezpiecznym przebiegiem WOŚP

Wczoraj (13.01.19) na terenie powiatu nakielskiego policjanci czuwali nad bezpiecznym# przebiegiem 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i prowadzili rozmowy z wolontariuszami na temat bezpieczeństwa. Na terenie powiatu nie odnotowano żadnych zdarzeń związanych z zabezpieczanym przedsięwzięciem.

(czytaj więcej)
14 stycznia 2019 0

"Alkohol i Narkotyki" – działania nakielskiej „drogówki”. Skontrolowano łącznie 831 kierowców

W minioną sobotę na drogach powiatu nakielskiego policjanci# z Referatu Ruchu Drogowego prowadzili działania pn.: „Alkohol i Narkotyki”, których celem było eliminowanie z ruchu tych kierowców, którzy pod wpływem alkoholu lub podobnie działających środków stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników dróg.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2019 12

Groźny pożar budynku. Straż Pożarna miała sporo pracy

W dniu 12.01.2019 roku Straż Pożarna w Nakle nad Notecią otrzymała zawiadomienie o # pożarze budynku mieszkalnego w Łachowie.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2019 70

Tragiczny wypadek. Złe warunki na drodze

12.01.2019 roku o godzinie 8:44 na trasie Tur - Samoklęski Małe doszło do # tragicznego wypadku.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2019 2

Mroteccy dzielnicowi na spotkaniach sołeckich. Rozmawiali o bezpieczeństwie

O bezpieczeństwie w ruchu drogowym, oszustwach dokonywanych na szkodę osób starszych# oraz Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, rozmawiali na zebraniach sołeckich z mieszkańcami dzielnicowi z Mroczy, asp. Szymon Kujawa i asp. szt. Piotr Majewski.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2019 2

„Bezpieczny Pieszy”. Policjanci prowadzili działania na drogach powiatu

Policjanci z nakielskiej "drogówki" prowadzili na drogach powiatu# działania ukierunkowane na bezpieczeństwo pieszych. Kontrolowali, jak kierowcy zachowują się wobec pieszych, ale także, jak piesi stosują się do obowiązujących przepisów.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2019 0

Pożar budynku mieszkalnego. Na miejsce wysłano straż pożarną

Dzisiaj (11.01.2019) około godziny 15:38 dyżurny PSP w Nakle otrzymał zgłoszenie o pożarze# budynku mieszkalnego w Jeziorkach Zabartowskich.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2019 2

Kontrole na drogach powiatu nakielskiego. Wspólna akcja policjantów

Policjanci z nakielskiej "drogówki", wspólnie z mundurowymi z Oddziału Prewencji Policji w # Bydgoszczy, prowadzili działania kontrolne na drogach powiatu.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2019 0

Właściwa opieka dla dzieci w trakcie ferii. Ważne informacje dla rodziców

Od poniedziałku 14 stycznia br. na terenie województwa Kujawsko - Pomorskiego rozpoczną się # dwutygodniowe ferie zimowe. Część dzieci skorzysta w okresie ferii ze zorganizowanych form wypoczynku, niestety duża część spędzi ten czas w miejscu zamieszkania.

(czytaj więcej)
11 stycznia 2019 9

Kolejny nieodpowiedzialny kierowca. Wciąż nie znaleziono winnego

We wtorek 08.01.2019 roku około godziny 20:30 doszło do zdarzenia drogowego w # Szubinie przy ul. Sędziwoja Pałuki.

(czytaj więcej)
09 stycznia 2019 10

Kolejny pijany kierowca zatrzymany. Sprawę rozstrzygnie sąd

Promil alkoholu miał w organizmie kierowca skody zatrzymany przez nakielskich „patrolowców” w # Olszewce. 39-latek stracił prawo jazdy.

(czytaj więcej)
09 stycznia 2019 1

Kierował mimo zakazu. Grozi mu kara więzienia

Kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności grozi 43-latkowi, który został zatrzymany przez # mroteckich policjantów, kiedy kierował ciągnikiem rolniczym wbrew sądowemu zakazowi. Zachowanie mężczyzny oceni sąd.

(czytaj więcej)
08 stycznia 2019 0

Poszukiwane nieletnie odpowiedzą za zniszczenie mienia i znieważenie policjantów

Mroteccy policjanci zatrzymali dwie 15-latki poszukiwane po samowolnym oddaleniu z placówki # wychowawczej. Podczas zatrzymania uciekinierki znieważyły interweniujących policjantów. Nieletnie odpowiedzą także za zniszczenie mienia ośrodka.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)