Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

Na sygnale

14 lipca 2020 1

Pożar w Mroczy. Zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej

Dzisiaj, dn. 14 lipca 2020 roku, około pół godziny temu doszło do pożaru w Mroczy# na ul. Kościuszki. Jak udało nam się dowiedzieć, pali się biuro. Zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej. Na ten moment nie są znane przyczyny pożaru. Więcej informacji podamy wkrótce.

(czytaj więcej)
14 lipca 2020 12

Zdarzenie na drodze krajowej nr 10. Wywróciła się naczepa

W dniu dzisiejszym po godz. 10.00 na nakielskiej obwodnicy doszło do #zdarzenia drogowego.

(czytaj więcej)
14 lipca 2020 1

Awionetka rozbiła się na lotnisku w Bydgoszczy. Dwie osoby nie żyją

We wtorek po godzinie 10.00 na pasie startowym Portu Lotniczego im. Ignacego Jana #Paderewskiego w Bydgoszczy rozbiła się awionetka. Dwie osoby nie żyją.

(czytaj więcej)
13 lipca 2020 1

Spacer zakończył w więziennej celi. Odsiedzi za kradzieże

Poszukiwanego za kradzieże 67-latka zatrzymali w miniony piątek podczas kontroli miasta #nakielscy patrolowcy. Mężczyzna zgodnie z decyzją sądu już trafił do zakładu karnego.

(czytaj więcej)
13 lipca 2020 1

Dwóch mężczyzn ukradło telefon komórkowy. Rozpoznajesz te osoby?

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w #identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
13 lipca 2020 9

Kradzież w nakielskim markecie. Nie płacąc za alkohol, stracił wolność

Nakielscy kryminalni zatrzymali 31-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą w jednym ze #sklepów. W piątek podejrzany stanął przed sądem i został aresztowany na dwa miesiące. Z racji tego, że odpowiada jako recydywista grozi mu 15 lat więzienia.

(czytaj więcej)
13 lipca 2020 0

Motorowerzysta z dwoma promilami. Zachowanie 29-latka oceni sąd

Aż 2 promile alkoholu miał w organizmie motorowerzysta, którego w weekend zatrzymali #szubińscy patrolowcy. 29-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Zachowanie motorowerzysty oceni sąd.

(czytaj więcej)
12 lipca 2020 4

Kolizja osobówki z autobusem. Nikt nie doznał poważniejszych obrażeń

11 lipca 2020 roku o około godziny 8:20 doszło do zdarzenia drogowego na #autostradzie A1 na wysokości Gajewa.

(czytaj więcej)
12 lipca 2020 6

Pożar w Dziewierzewie. Paliło się poddasze budynku

Dnia 12 lipca 2020 roku w godzinach nocnych (godz. 00.32) doszło do# pożaru w Dziewierzewie (gm. Kcynia). Na miejsce zadysponowano 9 zastępów straży pożarnej.

(czytaj więcej)
11 lipca 2020 10

Przewrócił się i uderzył w krawężnik. Kierowca zabrany do szpitala

11 lipca 2020 roku o godz. 16.38 doszło do zdarzenia drogowego w# Występie na ul. Rybackiej z udziałem motoroweru marki Romet. Na miejscu przybyły dwa patrole policji, karetka pogotowia oraz śmigłowiec LPR.

(czytaj więcej)
10 lipca 2020 0

Działania nad jeziorem w Kamieniu Krajeńskim. Dbali o bezpieczeństwo

Sępoleńscy policjanci, woprowcy i strażacy prowadzili wspólne działania nad# Jeziorem Mochel w Kamieniu Krajeńskim. W trakcie patroli mundurowi dbali o bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą.

(czytaj więcej)
10 lipca 2020 0

Walczą z piratami drogowymi. W czerwcu zatrzymano 122 prawa jazdy

Policjanci ze specjalnej grupy SPEED nie ustają w walce z "piratami drogowymi". Tylko w #czerwcu funkcjonariusze zatrzymali 129 praw jazdy, w tym 122 za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

(czytaj więcej)
10 lipca 2020 6

Uszkodził pojazd skacząc po nim. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc #w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
10 lipca 2020 2

Po pijanemu potrącił śmiertelnie mężczyznę i schował się w zbożu

Mogileńscy policjanci zatrzymali 29-letniego kierowcę audi A6, który śmiertelnie potrącił #pieszego i oddalił się z miejsca wypadku. Szybko okazało się, że kierowca był pijany i miał cofnięte uprawnienia do kierowania. Mieszkaniec powiatu konińskiego odpowie teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, a także nieudzielenie pomocy. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

(czytaj więcej)
09 lipca 2020 5

Policjanci z Szubina zatrzymali pijanego kierowcę audi. Jechał "wężykiem"

Zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości usłyszał dziś mieszkaniec# Szubina po tym, jak mundurowi z miejscowego komisariatu zatrzymali go, kiedy pijany prowadził audi. Zachowanie 33-latka oceni sąd.

(czytaj więcej)
08 lipca 2020 1

Zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. Jedna osoba poszkodowana

Siedem zastępów straży pożarnej wezwano do wypadku dwóch samochodów ciężarowych #w Przylubiu.

(czytaj więcej)
08 lipca 2020 5

Prowadził 40-tonowy zestaw pod wpływem amfetaminy!

Kierowcę prowadzącego 40-tonowy zestaw pod wpływem amfetaminy zatrzymali kujawsko-#pomorscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.

(czytaj więcej)
07 lipca 2020 3

Pożar nieużytków. Zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej

7 lipca 2020 roku około godz. 7.30 PSP w Nakle otrzymało zgłoszenie o kolejnym pożarze#. Wczoraj działania trwały w Paterku, natomiast dzisiaj w Występie. Na ten moment wiemy, że palą się nieużytki. Do działań zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej tj. JRG Nakło oraz OSP z Nakła, Cukrowni, Potulic, Anielin

(czytaj więcej)
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)