Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

Na sygnale

28 lutego 2024 0

Zatrzymany 31-letni mieszkaniec Kołaczkowa. Zabójstwo finałem libacji?

Do zbrodni miało dojść pod koniec ubiegłego tygodnia w miejscowości #Szkocja przy ul. Słonecznej. Życie stracił 67-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Podejrzany w tej sprawie o zabójstwo został aresztowany.

(czytaj więcej)
28 lutego 2024 2

Śmierć na torach. Nie żyje młody mężczyzna

We wtorek, 27 lutego późnym wieczorem mężczyzna wtargnął #pod nadjeżdżający pociąg. Młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

(czytaj więcej)
27 lutego 2024 3
Wiadomości z regionu

Mężczyzna podjął dramatyczną decyzję. Reanimacja uratowała mu życie

Policjanci z# Sępólna Krajeńskiego otrzymali informację o mężczyźnie, który podjął dramatyczną decyzję chcąc odebrać sobie życie. Zdecydowana reakcja funkcjonariuszy oraz szybko podjęte czynności reanimacyjne wspólnie z rodziną 27-latka pozwoliły na nie dopuszczenie do tragedii. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

(czytaj więcej)
27 lutego 2024 4

Policjanci poszukują 15-latka. Zaginął Patryk Zbigniew Felchner

Policjanci z komisariatu #na bydgoskim Błoniu prowadzą poszukiwania 15-latka, który wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia dziecka.

(czytaj więcej)
27 lutego 2024 5

Miał do odbycia karę za niealimentację. Poszukiwany 59-latek zatrzymany

Sadkowscy patrolowcy zatrzymali 59-latka poszukiwanego #do odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymany dziś trafił do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

(czytaj więcej)
27 lutego 2024 0

Działania pn. "Trzeźwy kierujący". Akcja od wczesnych godzin rannych

Wczoraj na drogach powiatu nakielskiego policja kontrolowała trzeźwość# kierowców. Działania pn.: „Trzeźwy kierujący” prowadzone były w godzinach rannych i popołudniowych. Mundurowi sprawdzili łącznie 910 kierowców.

(czytaj więcej)
27 lutego 2024 4
Wiadomości z regionu

Kierował pod wpływem MDMA. 20-latek stracił prawo jazdy

Każdego dnia #bydgoscy policjanci zatrzymują osoby łamiące prawo. Wśród nich są również te, które mają związek z narkotykami. Niejednokrotnie jest tak, że kierują pojazdem pod ich wpływem lub są one poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Nie inaczej było minionej doby.

(czytaj więcej)
26 lutego 2024 0
Wiadomości z regionu

69-latka wpadła do studni. Kobiety nie udało się uratować

W poniedziałek 26 lutego br., po godzinie 9 Stanowisko Kierowania #Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Szynwałd na jednej z posesji kobieta wpadła do studni z wodą.

(czytaj więcej)
26 lutego 2024 17
Wiadomości z regionu

Kukurydza na torach. Zboże wysypano z 8 wagonów

Nieznani sprawcy wysypali tony kukurydzy z wagonów stojących #na bocznicy kolejowej w Kotomierzu (gmina Dobrcz). Prowadzone jest dochodzenie w tej sprawie.

(czytaj więcej)
26 lutego 2024 2
Wiadomości z regionu

Skarpety i bokserki podrobionych firm. 20-latek usłyszał zarzuty

Policjanci Wydziału Kryminalnego# z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zatrzymali mężczyznę, który na terenie targowiska przy ulicy Glinki w Bydgoszczy sprzedawał odzież renomowanych firm z podrobionymi znakami towarowymi. 20-latek usłyszał łącznie 14 zarzutów.

(czytaj więcej)
26 lutego 2024 0

Sprawdzono 67 aut ciężarowych. Policyjne działania "Truck & Bus"

Wczoraj na drogach powiatu nakielskiego policjanci #referatu ruchu drogowego prowadzili działania „Truck & Bus”, podczas których szczególnie kontrolowane było przestrzeganie przepisów przez kierowców aut ciężarowych. Sprawdzono 67 pojazdów.

(czytaj więcej)
26 lutego 2024 1
Wiadomości z regionu

W jednym dniu dokonał dwóch rozbojów. Sprawca zatrzymany

Policjanci Wydziału Kryminalnego #Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali 57-letniego mieszkańca powiatu bydgoskiego, który w jednym dniu dokonał dwóch rozbojów. Mężczyzna najpierw napadł na sklep w Nowej Wsi Wielkiej, po czym godzinę później, powtórzył swój czyn w jednej z miejscowości niedaleko Złotnik Kujawskich (pow. inowrocławski). Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

(czytaj więcej)
26 lutego 2024 39

Podejrzany o pedofilię zatrzymany. "Wyjątkowo obrzydliwy i wyrachowany"

Łowcy Pedofili z Fundacji ECPU Polska namierzyli 43-letniego mieszkańca naszego powiatu. #Mężczyzna odpowie za czyny o charakterze pedofilskim. - Wyjątkowo obrzydliwy i wyrachowany - mówią o zatrzymanym członkowie Fundacji.

(czytaj więcej)
26 lutego 2024 3

Zderzenie auta osobowego z lawetą. Utrudnienia na drodze (aktualizacja)

W poniedziałek, 26 lutego na drodze wojewódzkiej #w Starym Jarużynie samochód osobowy zderzył się z lawetą.

(czytaj więcej)
26 lutego 2024 3

Woda zalała piwnicę w sklepie. Z pomocą przyszli strażacy

W sobotę, 24 lutego strażacy interweniowali #w Teresinie. W miejscowym sklepie woda zalała piwnicę.

(czytaj więcej)
26 lutego 2024 6

Wsiedli za kierownicę po alkoholu. Pijani na drogach powiatu

Minionej doby policjanci pełniący służbę na terenie powiatu nakielskiego zatrzymali# dwie osoby, które wykazały się brakiem wyobraźni decydując się wsiąść za kierownicę pojazdu pod wpływem alkoholu.

(czytaj więcej)
25 lutego 2024 1

33-latek trafił do zakładu karnego. Policjanci zatrzymali poszukiwanego

Mundurowi z Szubina namierzyli 33-latka poszukiwanego# do odbycia kary za przestępstwo z przeszłości. Zatrzymany został osadzony w zakładzie karnym.

(czytaj więcej)
24 lutego 2024 18

Strażacy mają pełne ręce pracy. Posesje i ulice zalewane wodą

Z powodu intensywnych ostatnio opadów deszczu strażacy z naszego powiatu #mają pełne ręce pracy. Interwencji nie brakuje.

(czytaj więcej)
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)