Dziś mamy 13 czerwca 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

Na sygnale

12 czerwca 2021 2

Hyundai wymusił pierwszeństwo i zderzył się z audi. Sprawca odmówił przyjęcia mandatu

Dzisiaj, 12 czerwca 2021 roku o godz. 16 na skrzyżowaniu ul. Mroteckiej w Nakle# z obwodnicą doszło do wymuszenia pierwszeństwa przejazdu i zderzenia się z jadącym na wprost samochodem osobowym marki Audi A4.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2021 17

Zderzenie dwóch samochodów osobowych! Droga Paterek - Wieszki zablokowana

Dzisiaj, 12 czerwca 2021 roku około godz. 18 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych #na trasie Paterek - Wieszki.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2021 10

Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych. Utrudnienia na DK10

Dzisiaj, 12 czerwca 2021 roku około godz. 11.50 na DK 10 między Nakłem a Trzeciewnicą, na wysokości stacji benzynowej# doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.

(czytaj więcej)
12 czerwca 2021 1

Zderzyły się cztery pojazdy. Jedna osoba zabrana do szpitala

W piątek, 11 czerwca 2021r., o godzinie 12:28 na odcinku Borówno - Aleja Dębowa na DK5 doszło do zderzenia czterech pojazdów.

(czytaj więcej)
11 czerwca 2021 7

Sprawa zabójstwa sprzed lat rozwiązana. W tragicznych okolicznościach zmarła 20-latka

Czynności podjęte przez policjantów z tzw. Archiwum X z Komendy# Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy doprowadziły do ujawnienia prawdziwej wersji zdarzeń zbrodni sprzed niespełna 22 lat.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2021 3

Kolejne porzucone beczki w lesie. W środku substancja chemiczna

Dzisiaj, 10 czerwca 2021r. o godz. 12.56 zastęp GBARt z Łabiszyna został zadysponowany# do porzuconych beczek z substancją chemiczną w lesie przy dw246.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2021 31

Perfumy łupem złodzieja. Teraz szuka go nakielska policja

Nakielscy policjanci prowadzą postępowanie w# sprawie kradzieży perfum w jednej z drogerii na terenie miasta. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć proszone są o kontakt z funkcjonariuszami. Gwarantujemy anonimowość.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2021 6

Handel nielegalnymi papierosami kwitnie. KAS kontroluje m.in. targowiska

Funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej KAS nieustannie sprawdzają# sygnały dotyczące nielegalnych wyrobów tytoniowych i kontrolują wszystkie miejsca, w których może dochodzić do naruszeń prawa związanych m.in. z ich dystrybucją.

(czytaj więcej)
10 czerwca 2021 6

Wyrzuciła pieniądze przez okno. Zatrzymano fałszywego policjanta

Sprawcy podszywając się pod policjantów okradli# bydgoszczankę na ponad 27 tysięcy złotych. 86-latka straciła pieniądze, po tym jak odebrała telefon od „fałszywego” policjanta, który przekonał ją, że w ten sposób pomoże zatrzymać groźnego przestępcę. Pamiętajmy, że POLICJANCI nigdy i pod żadnym pozorem nie zwracają się z prośbą o przekazanie jakichkolwiek kwot pieniędzy. Bądźmy czujni i nie przekazujmy żadnych pieniędzy tzw. „odbierakom”. To oszuści!

(czytaj więcej)
10 czerwca 2021 1

Na drodze zawsze musimy uważać. Dwie osoby poszkodowane

Wczoraj około godziny 9.30 służby wezwano do# Szamocina na ulicę Parkową, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2021 1

Kierowca busa zginął w zderzeniu z ciężarówką. Zasnął za kierownicą?

Dzisiaj w godzinach rannych na ulicy Niezłomnych w# Mogilnie doszło do czołowego zderzenia Citroena Jumpera i ciężarowej Scanii. Śmierć na miejscu poniósł kierowca busa. Policjanci nie wykluczają, że przyczyną wypadku mogło być zaśnięcie za kierownicą.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2021 4

Wybili szybę w aucie i ukradli walizkę. Rozpoznajesz te osoby? (film)

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o# pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2021 0

Policyjny pościg ulicami miasta. 43-latek nie miał uprawnień do kierowania

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał stwarzając# zagrożenie dla innych użytkowników dróg, m. in. nie ustąpił pierwszeństwa pieszym znajdującym się na przejściu dla pieszych. Mowa o 43-letnim kierowcy skody, który w miniony piątek zrobił sobie niebezpieczny rajd po Bydgoszczy uciekając przed policyjnym patrolem.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2021 19

Pożar na terenie nakielskiego zakładu. Z ogniem walczyło 8 zastępów straży

We wtorek, 8 czerwca, kilka minut przed godziną# 14 straż pożarna została powiadomiona o pożarze na terenie jednego z zakładów zajmujących się przetwarzaniem makulatury przy ulicy Młyńskiej w Nakle.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2021 1

Nielegalne papierosy przechwycone przez KAS. Sprawców czeka kara

Funkcjonariusze kujawsko-pomorskiej Krajowej Administracji Skarbowej wykryli# nielegalną krajalnię tytoniu.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2021 4

Tragiczne zderzenie osobówki z ciężarówką. Nie żyje jedna osoba

7 czerwca 2021 roku ok. godziny 18:30 Stanowisko Kierowania# Komendanta Powiatowego PSP otrzymało zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego z ciężarowym na trasie z Wągrowca na Rogoźno.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2021 2

Wieczorne dachowanie osobówki. Jedna osoba przetransportowana do szpitala

W poniedziałek, 7 czerwca, kilka minut przed# godziną 22 samochód osobowy dachował między Wojnowem a Smolarami.

(czytaj więcej)
08 czerwca 2021 6

Wykorzystywał olej opałowy do tankowania. Teraz grozi mu kara

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z# Torunia oraz Policji z Golubia-Dobrzynia zatrzymali 5000 litrów oleju opałowego, który był wykorzystywany niezgodnie z przeznaczeniem.

(czytaj więcej)
0

Najstarsza Polka ma 115 lat! Pani Tekla świętowała swoje urodziny

Urodziła się w 1906 roku, gdy Rzeczypospolitej oficjalnie wciąż nie było na mapach.

(czytaj więcej)
0

Apteczka noworodka. Co koniecznie muszą mieć młodzi rodzice?

W trakcie przygotowań do narodzin maleństwa nie można zapomnieć o# jednej z podstawowych rzeczy, jaką jest skompletowanie domowej apteczki. Dobrze, żeby znalazły się w niej zarówno preparaty na częste dolegliwości małych pociech, na przykład na katar albo biegunkę, jak i zestaw na sytuacje podbramkowe, czyli na przykład często pojawiającą się u maluszków gorączkę. Co dokładnie powinno znaleźć się w apteczce radzi położna Agnieszka Małolepszy, laureatka konkursu i ambasadorka kampanii „Położna na medal”

(czytaj więcej)
0

Wakacje spędzone w ogrodzie mogą być fantastyczne. Pomysły na wypoczynek

Nie tylko pandemia sprawiła, że Polacy zapragnęli mieć# własne ogródki. Powodem tego trendu jest także zmiana naszego stylu życia – po prostu chcemy być bliżej natury. I to nie tylko podczas urlopu. Co więcej, okazuje się, że wakacje spędzone we własnym ogrodzie mogą być nie tylko udane, ale naprawdę fantastyczne. Wystarczy trochę kreatywności. Sprawdź 5 naszych pomysłów na stworzenie idealnego miejsca tuż obok domu, w którym poczujesz się zupełnie tak, jakbyś był z dala od domu.

(czytaj więcej)
0

Nowe badanie. Dieta roślinna łagodzi objawy Covid-19

Okazuje się, że tak - i jest to konkretny rodzaj diety, jak pokazują najnowsze badania, opublikowane właśnie w czasopiśmie naukowym „BMJ Nutrition, Prevention & Health”.

(czytaj więcej)