Dziś mamy 24 września 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Na sygnale

23 września 2018 7

Szubin. Niebezpieczne zdarzenie z udziałem motocykli

Wczoraj około godz 15:13 w Szubinie na ulicy Nakielskiej doszło do wypadku samochodu # osobowego z motocyklami.

(czytaj więcej)
20 września 2018 7

Zabawa w chowanego z policją. 43-latek znaleziony w szafie

Szubińscy i nakielscy kryminalni zatrzymali 43-latka, który od 5 lat ukrywał się przed organami # ścigania. Od zeszłego roku za mężczyzną prowadzone były poszukiwania międzynarodowe. Kiedy policjanci zapukali pod ustalony adres poszukiwany ukrył się w szafie, ale na nic się to zdało.

(czytaj więcej)
20 września 2018 3

Działania „EDWARD” w powiecie nakielskim. Apelowano o rozwagę i rozsądek na drodze

Akcję pod nazwą „EDWARD” prowadzili wczoraj na drogach powiatu nakielskiego policjanci „drogówki”.# Celem działań prowadzonych równolegle tego samego dnia w różnych krajach było ograniczanie do minimum liczby ofiar śmiertelnych i osób ciężko rannych na drogach.

(czytaj więcej)
19 września 2018 8

Bezpieczna droga do szkoły. Uczniowie otrzymują odblaski

Policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego podczas porannych służb patrolują okolice szkół z # myślą o bezpieczeństwie dzieci. Uczniowie otrzymują odblaski i informowani są o tym, jak należy korzystać z dróg.

(czytaj więcej)
19 września 2018 6

Manewry Strażaków w Wąsoszu. Brało w nich udział 8 zastępów

15 września 2018 r. na terenie Ośrodka Rekreacyjno - Sportowego w Wąsoszu odbyły się Menwry# Strażaków Ratowników w ramach Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

(czytaj więcej)
18 września 2018 5

Pijany jeździł po Kosowie. 47-latek zatrzymany po anonimowym zgłoszeniu

Prawie promil alkoholu miał w organizmie kierowca toyoty zatrzymany przez mroteckich policjantów w # rejonie miejscowości Kosowo. W zatrzymaniu pijanego kierowcy pomógł anonimowy rozmówca, który zgłosił interwencję.

(czytaj więcej)
17 września 2018 20

Problemy z sygnalizacją. Policja apeluje o ostrożną jazdę nakielską obwodnicą

W związku ze zgłoszeniami dotyczącymi przypadków awarii sygnalizacji świetlnej na #nakielskiej obwodnicy, policja apeluje do kierowców o ostrożność oraz przypomina, że kiedy nie działa sygnalizacja, kierowcy winni stosować się do znaków drogowych.

(czytaj więcej)
17 września 2018 3

W czasie wolnym ujął kierowcę z promilami. 34-latek stracił prawo jazdy

W stanie po użyciu alkoholu wsiadł za kierownicę opla 34-latek, którego w czasie wolnym #od służby, ujął dzielnicowy z szubińskiego komisariatu. Kierowca stracił prawo jazdy, a ze swojego zachowania będzie tłumaczył się w sądzie.

(czytaj więcej)
17 września 2018 57

Zatrzymano 25-latkę podejrzaną o podpalenia lasów. Zachowanie kobiety oceni sąd

Policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 25-letnią mieszkankę gminy #Kcynia do spraw podpaleń lasów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutów sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa powstania pożaru. Podejrzanej grozi do 8 lat więzienia.

(czytaj więcej)
13 września 2018 2

Nakielska „drogówka” prowadziła działania „Prędkość”. Nie wszyscy przestrzegali przepisów

Wczoraj (12.09.18r.) policjanci z nakielskiego Referatu Ruchu Drogowego prowadzili na powiatowych drogach działania „Prędkość”#, podczas których sprawdzali, jak kierowcy stosują się do przepisów dotyczących ograniczeń prędkości. Działania zorganizowano z myślą o bezpieczeństwie uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
13 września 2018 10

Poszukiwany mężczyzna listem gończym. Trafił już za kratki

W jednym z mieszkań na terenie gminy, szubińscy kryminalni zatrzymali 36-latka# poszukiwanego przez sąd listem gończym za przestępstwa kradzieży. Mężczyzna już trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

(czytaj więcej)
13 września 2018 1

Jedna kolizja, dwie wersje zdarzeń. Zderzenie mercedesa z jaguarem

W czwartkowy poranek, 13 września około godziny 06:00 rano na ulicy Poznańskiej w # Nakle doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

(czytaj więcej)
11 września 2018 1

W poniedziałek kontrolowano kierowców. Nie wszyscy byli trzeźwi

Wczoraj (10.09.18), od godzin rannych, na drogach powiatu nakielskiego mundurowi prowadzili # kontrole stanu trzeźwości. Policjanci sprawdzili trzeźwość łącznie 1369 kierowców. Nie wszyscy kierujący byli trzeźwi.

(czytaj więcej)
10 września 2018 1

Pożar na terenie nadleśnictwa. Paliła się trawa i poszycie leśne

W poniedziałek, 10 września po godzinie 14:30 strażacy zostali wezwani do # gaszenia pożaru poszycia leśnego w Smolnikach, na terenie Nadleśnictwa Szubin.

(czytaj więcej)
08 września 2018 8

Pożar w garażu. Wezwano cztery zastępy straży pożarnej

Po godzinie 16:00 straż pożarna została wezwana do działań w # Minikowie.

(czytaj więcej)
06 września 2018 1

Dwudniowe działania nakielskiej drogówki. Skupiają się na rowerzystach

W dniach 5-6.09.18 r na terenie powiatu nakielskiego mundurowi prowadzą działania #pt. „Rowerzyści” Celem akcji jest propagowanie bezpieczeństwa rowerzystów oraz egzekwowanie stosowania się uczestników ruchu do przepisów dotyczących relacji kierujący – rowerzysta.

(czytaj więcej)
05 września 2018 0

Działania „NURD” w powiecie nakielskim. Nie wszyscy przestrzegali przepisów

Wczoraj ( 04.09.18 r.) na terenie powiatu nakielskiego mundurowi prowadzili działania pt. „NURD”# Celem akcji było propagowanie bezpieczeństwa niechronionego uczestnika ruchu drogowego oraz przestrzeganie przepisów przez pieszych, a także kierowców wobec pieszych.

(czytaj więcej)
04 września 2018 2

Nietrzeźwy sprawca kolizji. 28-latek miał półtora promila!

W niedzielę (02.09.18 r.) w Szubinie policjanci z miejscowego komisariatu # zatrzymali nietrzeźwego kierowcę forda który spowodował kolizję drogową. Mężczyzna miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)