Dziś mamy 12 grudnia 2018, środa, imieniny obchodzą:

Sport

11 grudnia 2018 0

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w Brydżu Sportowym. Dwie pary na topie

W nakielskim turnieju brydżowym dwie pierwsze pary uzyskały identyczny rezultat.# Mamy, więc podwójnych zwycięzców. Turniej ten był grudniową eliminacją Korespondencyjnych Mistrzostw Polski.

(czytaj więcej)
08 grudnia 2018 3

Grały o Puchar Dyrektora. Dzielne Mroczanki poległy w finale

6 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Mroczy zorganizowano turniej mini koszykówki dziewcząt# klas V o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego. Do zawodów przystąpiły 4 szkoły.

(czytaj więcej)
06 grudnia 2018 2

Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Mini Siatkówce. SP 3 Nakło triumfuje

Dwie szkoły walczyły o tytuł Mistrza Powiatu Nakielskiego w Mini Siatkówce. Po niezwykle # emocjonującym i wyrównanym meczu zwyciężyli gospodarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nakle nad Notecią

(czytaj więcej)
03 grudnia 2018 1

Dwa zespoły nie zaznały jeszcze porażki. W Paterku rozegrano kolejne mecze NHLPN

Po drugiej serii gier w I lidze nakielskiej halówki#, 3 zespoły w dalszym ciągu bez zwycięstwa. Na czele utrzymał się Gryf Sicienko.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2018 3

V kolejka NLS. Pierwsze zwycięstwo zespołu NTS Kadeci.

W niedzielne popołudnie 2 grudnia na parkiecie sali ZSŻŚ odbyła się piąta kolejka Nakielskiej Ligi # Siatkówki. Rozegrano trzy spotkania, z których jedno było trzysetowe.

(czytaj więcej)
03 grudnia 2018 0

Kolejne podium dla zawodników z Drzewianowa. Sporty pożarnicze coraz popularniejsze

W dniu 02.12.2018 r. w miejscowości Wola Wapowska, powiat inowrocławski, odbyły się II Otwarte # Halowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

(czytaj więcej)
29 listopada 2018 0

Brydżowe Grand Prix Powiatu Nakielskiego. Kamiński i Świtalski górą

Para brydżystów Stefan Kamiński i Zdzisław Świtalski zwyciężyła w turnieju brydżowym w Nakle.

(czytaj więcej)
27 listopada 2018 0

Falstart obrońców tytułu. Gryf Sicienko pierwszym liderem

W sobotnie popołudnie, rozgrywki zainaugurowała II liga#, natomiast w niedzielne przedpołudnie I liga. Tytułu sprzed roku broni Orzeł Mrocza, który zaczął jednak od falstartu.

(czytaj więcej)
26 listopada 2018 3

Sprawozdanie IV kolejka NLS. Marchenko najlepiej punktującym

W niedzielę, 25 listopada w Sali gimnastycznej ZSŻŚ odbyła się czwarta kolejka Nakielskiej Ligi # Siatkówki. Odbyły się tradycyjnie cztery spotkania, z czego dwa zakończyły się po tie- breaku.

(czytaj więcej)
26 listopada 2018 0

Feniks Mroczy kontra Grom Więcbork. Spotkanie po latach

25 listopada szachiści Feniksa Mroczy podejmowali u siebie drużynę MGLKS GROM Wieża Więcbork# w ramach 2. kolejki IV ligi KPZSzach. Mroczanie wystąpili w składzie: Waldemar Maliński, Mirosław Kozielski, Bogdan Winkler, Jan Rosiński, Ewelina Musiał.

(czytaj więcej)
26 listopada 2018 0

Bracia opanowali podium. Pierwsze i drugie miejsce dla Jagodzińskich

Bracia Jagodzińscy z Miastowic zostali laureatami Grand Prix ELPOS –PRYMUS –MOK 2018 w # Gnieźnie. Podsumowanie odbyło się w piątek, 23 listopada, w miejscowym ośrodku kultury.

(czytaj więcej)
23 listopada 2018 0

Jesienny Turniej Brydża. Brąz dla pary z Szubina

18 listopada w Szubińskim Domu Kultury odbył się 63. Jesienny Turniej Brydża. Wzięło w nim udział 28# par z Bydgoszczy, Rogowa, Świecia, Rojewa, Więcborka i Szubina.

(czytaj więcej)
22 listopada 2018 1

Brydżowe Grand Prix Powiatu Nakielskiego. Heymann i Mieszczak najlepsi

W poniedziałek, 19 listopada w strzelnicy w SP nr 4 w Nakle# rozegrano turniej brydżowy zaliczany do klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2018. Wystąpiło jedenaście par z Nakła, Grudziądza, Mroczy, Rościmina, Sicienka i Więcborka. Grano na zapis maksymalny.

(czytaj więcej)
20 listopada 2018 0

Inauguracja IV ligi KPZSz. Mecz NOK-u z Feniksem Mrocza

18 listopada szachiści Feniksa Mroczy zainaugurowali rozgrywki IV ligi KPZSzach.

(czytaj więcej)
19 listopada 2018 1

Udane zakończenie rundy jesiennej. Trzech zawodników ustrzeliło hat - tricki

Na zakończenie rundy jesiennej, piłkarzy Tarpana Mrocza czekał wyjazd do Przyłęk na mecz z miejscowym Orłem. I nie mieli problemu z odniesieniem zwycięstwa.

(czytaj więcej)
19 listopada 2018 2

Trzecia kolejka NTS. Juniorzy na prowadzeniu

18 listopada została rozegrana trzecia kolejka Nakielskiej Ligi Siatkówki. Odbyły się cztery mecze – w # każdym z nich do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były tylko dwa sety.

(czytaj więcej)
16 listopada 2018 4

Licealiada chłopców w piłce ręcznej. Reprezentacja ZST ponownym zwycięzcą

Po raz kolejny zwycięzcą licealiady w piłce ręcznej juniorów została reprezentacja ZST w Kcyni, # która w półfinale pokonała reprezentację Staszica 19:4,a w finale reprezentację Krzywoustego, który w półfinale pokonał ZSO Szubin 15:6. W meczu o 3 miejsc Staszic zwyciężył ZSO Szubin 18:10.Trenerem zespołu ZST Kcynia jest pan Piotr Dutkiewicz. materiał: L. Cybulski

(czytaj więcej)
15 listopada 2018 0

Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnej. Prezentujemy listę spotkań rundy jesiennej

Już niedługo , 24 listopada rusza Nakielska Halowa Liga Piłki Nożnej. Zapraszamy na mecze, które# będą rozgrywane na sali gimnastycznej w Paterku.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)