Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

Sport

21 kwietnia 2019 0

Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach. Szubin ponownie gospodarzem dużych zawodów

W Szubińskim Domu Kultury po raz kolejny odbyła się jedna z najważniejszych imprez szachowych# w województwie kujawsko - pomorskim.

(czytaj więcej)
18 kwietnia 2019 2

Remis w meczu odwiecznych rywali. Żadna ze stron nie może być zadowolona

Pojedynki Tarpana Mrocza z Zorzą Ślesin od zawsze należą do ciekawych.# W niedzielne popołudnie jednak samo spotkanie zawiodło i zakończyło się podziałem punktów.

(czytaj więcej)
18 kwietnia 2019 2

Grand Prix Powiatu Nakielskiego w Brydżu Sportowym. Wróblewicz i Zarembski wygrywają

Para brydżystów z powiatu nakielskiego Mariusz Wróblewicz i Marian Zarembski wygrała turniej# brydżowy w Nakle

(czytaj więcej)
14 kwietnia 2019 0

Zakończenie sezonu ligowego przez mroteckich szachistów. Liczą na ciekawy rok

14 kwietnia szachiści Feniksa Mroczy zmierzyli się z drużyną PKS Wiatrak II Bydgoszcz w meczu 11.# kolejki IV ligi Drużynowych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

(czytaj więcej)
14 kwietnia 2019 0

Zespół „Feniksa” Mrocza liderem po 2 rundach ligi „Orlika” K-PZPN

Zespół nasz rozegrał 2 rundy rozgrywek „Orlika” chłopcy rocznika 2008 i 2009 K-PZPN w Mogilnie# dnia 6 kwietnia i 13 kwietnia na boisku w Inowrocławiu.

(czytaj więcej)
14 kwietnia 2019 0

Turniej Młodych Talentów. Zawodniczki i zawodnicy podnosili sztangi

W sobotę, 13 kwietnia odbył się Turniej Młodych Talentów, w którym wzięło udział 9 zawodniczek i 5# zawodników z miejscowego Tarpana.

(czytaj więcej)
08 kwietnia 2019 0

Pechowy remis w Fordonie. Piłkarze Tarpana mieli problem ze skutecznością

W kolejnym meczu rundy wiosennej Tarpan Mrocza wybrał się do Fordonu na mecz z Wisłą. Gdy nie# słaba skuteczność, piłkarze wróciliby z tarczą.

(czytaj więcej)
05 kwietnia 2019 0

Rozmowy o cyberprzemocy. Zwrócenie uwagi młodzieży na hejt

Mł. asp. Krystian Napierała z mroteckiego komisariatu spotkał się z # uczniami miejscowej „podstawówki” i rozmawiał z nimi na temat cyberprzemocy oraz demoralizacji nieletnich i odpowiedzialności za popełniane przez nich czyny karalne.

(czytaj więcej)
04 kwietnia 2019 0

Wiosenny spływ na rzece Orli. Forma aktywnego spędzania czasu

Dnia 30 marca 2019 r. z inicjatywy Koła Turystów Górskich im. Klimka Bachledy w # Kcyni, dyrekcji Zakładu Poprawczego w Kcyni oraz dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią, został zorganizowany dla mieszkańców naszego powiatu wiosenny spływ na rzece Orli.

(czytaj więcej)
02 kwietnia 2019 0

Grand Prix Powiatu Nakielskiego w Brydżu Sportowym. Czarni Eurobac wygrywają

W poniedziałek, 1 kwietnia rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego# w ramach Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2019. Wystąpiło 9 par z: Nakła, Kcyni, Mroczy, Grudziądza, Rościmina. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

(czytaj więcej)
02 kwietnia 2019 4

Remis w meczu czołowych zespołów. Gorąco na ławce trenerskiej gości

W 15 kolejce rozgrywek bydgoskiej B – klasy, Tarpan Mrocza podejmował na własnym terenie# Akademie Futbolu Brzoza. W obu połowach padło po jednej bramce i zespoły podzieliły się punktami.

(czytaj więcej)
29 marca 2019 0

Rozegrano turniej brydżowy. Pewne zwycięstwo Granowskiej i Wołowskiego

Nakielski mikst brydżowy Aleksandra Granowska i Piotr Wołowski (oboje Czarni Eurobac) pewnie # zwyciężył w nakielskim turnieju brydżowym.

(czytaj więcej)
27 marca 2019 0

Mistrzostwa Juniorów w Podnoszeniu Ciężarów. Sukces zawodników Tarpana

Zakończyły się 23. Mistrzostwa Polski Juniorek i 63. Juniorów U20 w # Podnoszeniu Ciężarów. Zorganizowane zostały one w dniach 21-24 marca 2019 r. w Puławach.

(czytaj więcej)
26 marca 2019 0

Udana inauguracja na wyjeździe. Tarpan Mrocza nie dał szans Olimpii Wtelno

Pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej mają za sobą również piłkarze # Tarpana Mrocza. Wyjazd do Koronowa okazał się udany, bo piłkarze zdobyli cenne 3 punkty.

(czytaj więcej)
25 marca 2019 0

Julia Bąk i Alicja Kosińska. Zawody w łyżwiarstwie figurowym

Julia Bąk i Alicja Kosińska, zawodniczki bydgoskiej szkółki# łyżwiarstwa figurowego Ice’n’roll, doskonale łączą codzienne obowiązki z treningami.

(czytaj więcej)
20 marca 2019 0

Grand Prix Powiatu Nakielskiego w Brydżu Sportowym. Bez niespodzianki

Nakielska para brydżowa Tomasz Nowak i Piotr Wołowski (Czarni Eurobac)# z dużą przewagą ponownie zwyciężyła w nakielskim turnieju brydżowym.

(czytaj więcej)
20 marca 2019 0

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. SP w Mroczy w ćwierćfinale

Dnia 19 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 67 w Bydgoszczy odbył się Ćwierćfinał # Wojewódzki Kujawsko - Pomorskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt, w którym udział wzięli zwycięscy powiatu: sępoleńskiego - SP1 Więcbork, bydgoskiego - SP Dobrcz, nakielskiego - SP Mrocza oraz Bydgoszcz II - SP67 Bydgoszcz.

(czytaj więcej)
18 marca 2019 2

Zakończenie zawodów w biegach przełajowych. Biegali terytorialsi

W dniach 16-17 marca 2019 r. w Myślęcinku (Bydgoszcz) odbywały się zawody w biegach przełajowych# Wojsk Obrony Terytorialnej. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada OT im. gen. bryg. Elżbiety Zawackiej, „Zo” była współorganizatorem zawodów, w których uczestniczyło 170 przedstawicieli z 12 Brygad WOT.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)