Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:

Ogłoszenia i komunikaty

14 grudnia 2017 5

Mogą wystąpić oblodzenia. Wydano ostrzeżenie meteorologiczne

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy Wydział Bezpieczeństwa i # Zarządzania Kryzysowego wydał ostrzeżenie o oblodzeniu.

(czytaj więcej)
14 grudnia 2017 2

Mrocza powita Nowy Rok koncertem. W programie również inne atrakcje

W Mroczy Powitanie Nowego Roku odbędzie się 6 stycznia. W hali widowiskowo-sportowej #o godz. 17:00 wystąpi zespół Singin`Birds. W programie również fire-show, pokaz sztucznych ogni i inne atrakcje. Zapraszamy!

(czytaj więcej)
13 grudnia 2017 2

Powitanie szopki już w niedzielę. Zobacz, co zaplanowano

Już po raz siódmy w Mroczy odbędzie się powitanie szopki bożonarodzeniowej. # Szczegóły poniżej.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2017 2

Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Trwają przygotowania

Sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całej Polsce i nie tylko przygotowują się #do finału, który odbędzie się 14 stycznia. Środki pozyskiwane będą „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2017 117

Nakło gościło już kilku wykonawców. Kto powinien być następny? (sonda)

Do wakacyjnej imprezy pn. „Przystań w kolorze blue” zostało jeszcze dużo czasu. Jednak #organizator, czyli Starostwo Powiatowe w Nakle, już rozpoczęło przygotowania do kolejnej odsłony tego cieszącego się dużym zainteresowaniem wydarzenia. Kogo tym razem chcielibyście zobaczyć i usłyszeć?

(czytaj więcej)
09 grudnia 2017 1

Kolejny dyżur telefoniczny. Zobacz, na jakie pytania odpowie ekspert

Na kolejny dyżur telefoniczny z ekspertami ZUS zapraszamy we wtorek, 12 #grudnia w godzinach od 09:00 do 12:00 pod numerem telefonu 52 34 18 124.

(czytaj więcej)
08 grudnia 2017 1

Tlenek węgla to cichy zabójca. Sprawdź, jak uniknąć zaczadzenia

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nakle n/Not. przestrzega przed #niewłaściwym użytkowaniem systemów grzewczych w obiektach mieszkalnych.

(czytaj więcej)
07 grudnia 2017 9

Zaginął Zenon Wiśniewski. Policja prowadzi poszukiwania

Zenon Wiśniewski lat 70, mieszkaniec Białowieży. Wyszedł z domu 5 grudnia br. około # godziny 9:00.

(czytaj więcej)
07 grudnia 2017 12

Ofiarom stanu wojennego. 13 grudnia zapal Światło Wolności

Od kilku lat Instytut Pamięci Narodowej organizuje ogólnopolską akcję #społeczno-edukacyjną „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”.

(czytaj więcej)

Fałszywe kontrole przeciwpożarowe w firmach. Oferują zakup sprzętu

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nakle n/Not. informuje, iż otrzymuje sygnały # od firm i instytucji publicznych na terenie powiatu nakielskiego o oferowaniu zakupu sprzętu przeciwpożarowego dla danej firmy w związku z rzekomą kontrolą wykonywaną przez strażaka lub powoływaniu się na Komendę Powiatową PSP w Nakle n/Not.

(czytaj więcej)
05 grudnia 2017 0

Kolejny Mikołajkowy Turniej. Uczestnicy zagrają w szachy

9 grudnia rozegrany zostanie IV Mikołajkowy Turniej Szachowy w Kcyni, którego #organizatorem jest Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej. Poniżej wszystkie niezbędne informacje.

(czytaj więcej)
05 grudnia 2017 0

Strażackie Oscary po raz II. Wystartował Ogólnopolski Konkurs Floriany 2018

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej informuje, że ruszyła #II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY 2018.

(czytaj więcej)
05 grudnia 2017 0

WTZ zaprasza na kiermasz wyrobów wykonanych przez uczestników

TPD KPOR Warsztat Terapii Zajęciowej w Mroczy organizuje kiermasz wyrobów wykonanych #przez uczestników. Wytwory pracy można nabywać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.15 w Warsztacie Terapii Zajęciowej ul. Plac Wolności 5. Serdecznie zapraszają uczestnicy i kadra WTZ.

(czytaj więcej)
05 grudnia 2017 3

Marian Dąbrowski zabierze czytelników w podróż po Południowej Afryce

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Mroczy serdecznie zaprasza na spotkanie z dziką przyrodą Afryki.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2017 1

Krajeńska Liga Baśki. Jeden z turniejów odbędzie się w Wielu

Zapraszamy wszystkich „baśkarzy” do Wiela (gm. Mrocza) w sobotę, # 9.12.2017 godz. 16.00 na II turniej w ramach Krajeńskiej Ligi Baśki (as kier).

(czytaj więcej)
01 grudnia 2017 5

Ostrzeżenie o oblodzeniu. Na drogach i chodnikach może być ślisko

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od # godziny 0:00 do godziny 07:00 2 grudnia br. na terenie województwa kujawsko-pomorskiego prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0 stopnia Celsjusza powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników.

(czytaj więcej)
30 listopada 2017 10

Atak zimy. Wydano ostrzeżenie przed opadami śniegu

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że od # godziny 13:00 dnia 30 listopada br. do godziny 08:00 dnia 1 grudnia br. na terenie województwa kujawsko-pomorskiego - subregion południowo-wschodni prognozuje się wystąpienie opadów śniegu okresami o natężeniu umiarkowanym.

(czytaj więcej)
30 listopada 2017 39

Rozpoczęła się zbiórka na rzecz odbudowy kościoła

Rozpoczęła się zbiórka darowizn na rzecz odbudowy spalonego Kościoła filialnego św. #Stanisława Biskupa i Męczennika w Ciężkowie. Świątynia należy do parafii św. Wita w Słupach (Dekanat Szubin).

(czytaj więcej)
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)