Dziś mamy 20 lipca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

Ogłoszenia i komunikaty

20 lipca 2019 0

Spotkanie NGO. Wsparcie dla organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z# terenu powiatu nakielskiego na spotkanie z animatorkami Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

(czytaj więcej)
19 lipca 2019 0

Planowana jest nowa inwestycja. Odbędzie się spotkanie z mieszkańcami

Informuję, że na wniosek inwestora Green Energy Sp. z o. o. w dniu # 25 lipca 2019 r. o godz. 17:30 w Świetlicy Wiejskiej w Krukówku odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Green Energy Sp. z o. o. - inwestorem w sprawie planowanego przedsięwzięcia polegającego na „Budowie biogazowni rolniczej o mocy 1,2 MW do docelowej mocy 1,9 MW” w miejscowości Ostrowo.

(czytaj więcej)
19 lipca 2019 0

Wielka zbiórka pluszaków. Zabawki trafią w dobre ręce

Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce pluszaków dla dzieci z Sali wybudzeń. Zabawki można # przesłać bezpośrednio do Warszawy lub za pośrednictwem Patrycji Masiak. Więcej informacji na plakatach.

(czytaj więcej)
18 lipca 2019 0

Straż miejska poszukuje właściciela psa

Straż Miejska w Nakle nad Notecią otrzymała kolejne zgłoszenie o# błąkającym się psie (samiec) rasy mieszaniec o beżowo-rudawym umaszczeniu. Na szyi ma parcianą obrożę z dużym metalowym kółkiem. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa o pomoc w odnalezieniu jego właściciela.

(czytaj więcej)
18 lipca 2019 0

LUKS "Feniks" z Mroczy. Klub ogłasza nabór

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Feniks", przy Szkole Podstawowej w# Mroczy 7 ogłasza nabór chłopców z roczników 2005/2004/2003 do drużyny Juniora Młodszego.

(czytaj więcej)
18 lipca 2019 0

Klub Sportowy Zieloni Zalesie. Nabór uzupełniający

Amatorska drużyna piłki nożnej ogłasza nabór uzupełniający do zespołu.

(czytaj więcej)
17 lipca 2019 0

Dożynki w Śmielinie. Liczne atrakcje dla przybyłych

Dożynki gminne w Śmielinie odbędą się 31 sierpnia na boisku sportowym.

(czytaj więcej)
17 lipca 2019 0

Aktualne konkursy RPO. Nabór wniosków

Obecnie trwa kilka konkursów, w których można uzyskać dofinansowanie ze# środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, m. in. na wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw, programy prozdrowotne w miejscu pracy, tworzenie nowych miejsc w przedszkolach, rozbudowę oświetlenia miejskiego, rewitalizację obszarów miejskich czy gospodarkę wodno-ściekową.

(czytaj więcej)
17 lipca 2019 1

Kobieca drużyna piłki nożnej. Zapraszamy na treningi

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny i Panie powyżej# 13 roku życia, bez górnej granicy wieku lubiące grać w piłkę nożną na treningi.

(czytaj więcej)
17 lipca 2019 0

Wolne miejsca na trzech kierunkach. Ogłoszenie CKZIU w Wyrzysku

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku zawiadamia# wszystkich absolwentów szkół podstawowych oraz gimnazjów, że posiada wolne miejsca na kierunkach: - Technik informatyk - Technik żywienia i usług gastronomicznych - Branżowa Szkoła I Stopnia (wielozawodowa) ZAPRASZAMY!

(czytaj więcej)
17 lipca 2019 0

Pociągiem na Pol’and’Rock. Jutro konkurs na darmowe przejazdy

Wybierasz się na tegoroczny festiwal muzyczny w Kostrzynie# nad Odrą? Mamy dobrą wiadomość – samorząd województwa kujawsko-pomorskiego wraz z przewoźnikiem Arriva uruchamiają specjalne pociągi dla mieszkańców naszego regionu, którymi będzie można bezpośrednio dojechać na 25. Pol’and’Rock Festival i powrócić do domu.

(czytaj więcej)
17 lipca 2019 3

Komary w Polsce. Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

Sezon letni sprzyja aktywności na świeżym powietrzu#. Jest on również naturalnym okresem wzmożonej aktywności owadów m. in. komarów.

(czytaj więcej)
16 lipca 2019 3

Rekolekcje pełne wartości. Czas skupienia i modlitwy

Zapraszamy na 7 dniowe rekolekcje w naszym Sanktuarium, najstarszym na # ziemiach polskich. W miejscu gdzie Matka Boża objawiła się w 1079 roku i uświęciła Swoim zjawieniem wodę w studzience, która nabrała mocy uzdrawiających.

(czytaj więcej)
16 lipca 2019 0

Ostrzeżenie publiczne! Wykryto salmonellę w gorczycy

Ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności: Wykrycie Salmonella Typhimurium w produkcie # „Gorczyca biała cała” 30 g marki Prymat.

(czytaj więcej)
15 lipca 2019 7

Uwaga kierowcy! Wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym

W dniach od 16 do 23 lipca wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach Staszica, Kościelnej oraz # Dąbrowskiego w Nakle. W tych dniach planowane jest układanie masy asfaltowej. W związku z tymi pracami ruch będzie prowadzony wahadłowo.

(czytaj więcej)
14 lipca 2019 0

25-lecie ARiMR. Przygotowano konkurs fotograficzny

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 25 lat unowocześnia rolnictwo i# obszary wiejskie.

(czytaj więcej)
14 lipca 2019 0

Witosławskie Impresje już dzisiaj! Czeka was sporo atrakcji

Zapraszamy na kolejne Impresje w sercu Parku Dworskiego w # Witosławiu.

(czytaj więcej)
12 lipca 2019 0

Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS. Zainfekowane maile

Ostrzegamy naszych klientów przed fałszywymi mailami, które teoretycznie mają pochodzić# z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Otwarcie załączników z maila grozi zainfekowaniem komputera i wykradzeniem danych wrażliwych.

(czytaj więcej)
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)