Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

14 lipca 2020 0

Grzegorz Braun odwiedzi Bydgoszcz

Konfederacja zaprasza na spotkanie z Grzegorzem Braunem - reżyserem, posłem i liderem Konfederacji. Spotkanie odbędzie się 14 lipca o godzinie 20:00 w Przystani Bydgoszcz (Tamka 2).

(czytaj więcej)
17 lipca 2020 0

XXIII Sesja Rady Miejskiej w Mroczy

Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy informuje, że XXIII Sesja Rady Miejskiej w Mroczy odbędzie się w dniu# 17 lipca 2020 r. (piątek), o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Mroczy.

(czytaj więcej)
18 lipca 2020 0

Zawody strzeleckie o Puchar Prezesa GWARD

Kwidzyńskie Stowarzyszenie Sportowo Kolekcjonerskie „GWARD”, oddział Szubin organizuje zawody strzeleckie o Puchar Prezesa GWARD, które odbędą się 17 lipca. Poniżej regulamin.

(czytaj więcej)
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)