Dziś mamy 17 listopada 2018, sobota, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

16 listopada 2018 0

Spotkanie dla seniorów - Mrocza

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że w dniu 16.11.2018 o godzinie # 11.00 w sali numer 11 (I piętro) odbędzie spotkanie „Świadomy i bezpieczny senior”.

(czytaj więcej)
18 listopada 2018 0

Wystawa Gołębi Pocztowych w Mroczy

Już niedługo odbędzie się Wystawa Gołębi Pocztowych. Będzie można podziwiać te niedoceniane # dotąd ptaki, które są naprawdę ciekawe i różnorodne.

(czytaj więcej)
22 listopada 2018 0

Mobilne Muzeum Multimedialne w Nakle nad Notecią

22 i 23 listopada 2018 r. zagości w Nakle nad Notecią Mobilne Muzeum Multimedialne. Muzeum # przygotowane z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy z okazji 
Narodowych Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
24 listopada 2018 0

Międzywarsztatowe Zawody Osób Niepełnosprawnych w Bocci

Dnia 24 listopada 2018 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława # Staszica w Nakle nad Notecią o godz. 10.00 odbędą się MIĘDZYWARSZTATOWE WOJEWÓDZKIE ZAWODY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W BOCCI.

(czytaj więcej)
24 listopada 2018 0

IX zaduszki jazzowe w Sadkach i kolejni wspaniali artyści

24 listopada 2018 roku (sobota) o godzinie 19:02 w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach odbędą# się kolejne już zaduszki jezzowe. Bohaterem tegorocznych zaduszek będzie Marcin Masecki.

(czytaj więcej)
09 grudnia 2018 0

I Mikołajkowy Maraton Zumby dla Stasia

W niedzielę, 9 grudnia na hali widowiskowo-sportowej w Mroczy odbędzie się I Mikołajkowy # Maraton Fitness Dla Stasia w Mroczy.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)