Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

Konkursy

27 lutego 2024 0

Konkurs dla uczniów i ich nauczycieli. "Bez korzeni nie zakwitniesz"

Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Archiwa Państwowe zapraszają uczniów #klas 4-7 szkół podstawowych i ich nauczycieli do udziału w 3. edycji konkursu „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”. Wiceminister Katarzyna Lubnauer wraz z Naczelnym Dyrektorem Archiwów Państwowych dr Pawłem Pietrzykiem podpisali porozumienie dotyczące organizacji trzeciej edycji konkursu.

(czytaj więcej)
25 lutego 2024 0

Diecezjalny konkurs dla ministrantów. Zapisy do 8 marca

Centrum Formacji Liturgicznej zaprasza# ministrantów do rywalizacji w ramach konkursu biblijno-liturgicznego.

(czytaj więcej)
16 lutego 2024 0

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2024. Ruszyła kolejna edycja konkursu

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli #gospodarstw rolnych do udziału w XXI Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

(czytaj więcej)
12 lutego 2024 0

"Śnieżny dekalog". Konkurs w ramach ogólnopolskiej akcji

W ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”#, której celami są promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających na stoku oraz poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności związanej z naruszeniem obowiązujących przepisów, wystartował konkurs plastyczno-filmowy pn. „Śnieżny Dekalog”. Zachęcamy do wykonania pracy plastycznej lub nagrania max. 60-sekundowego spotu na zobrazowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

(czytaj więcej)
12 lutego 2024 0

Konkurs dla dzieci rolników. „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego serdecznie zaprasza# dzieci rolników do udziału w V Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”.

(czytaj więcej)
06 lutego 2024 0

Konkurs ZUS dla uczniów podstawówek. Czekają atrakcyjne nagrody

Uczniowie szkół podstawowych mogą jeszcze przystąpić #do „Projektu z ZUS" , wziąć udział w konkursie i wygrać cenne nagrody. I etap konkursu odbędzie się 25 marca.

(czytaj więcej)
06 lutego 2024 0

Konkurs "Liturgia Benedicta". Wśród uczestników uczniowie z powiatu

„Wszystkie zagadnienia były dla mnie fascynujące i wniosły coś #do mojego życia” – mówiła Marta Lewandowska, zwyciężczyni diecezjalnego konkursu „Liturgia Benedicta”, którego finał miał miejsce w bydgoskim Zespole Szkół Katolickich – Pomniku Jana Pawła II.

(czytaj więcej)
05 lutego 2024 0

"Głoskowe rymowanki". Konkurs plastyczny dla dzieci z powiatu

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna #w Nakle nad Notecią Filia Dziecięca wraz z dyplomowanym logopedą mgr Natalią Malikowską, zaprasza dzieci z powiatu nakielskiego do udziału w konkursie plastycznym pn.: „Głoskowe rymowanki”.

(czytaj więcej)
26 stycznia 2024 0

Diecezjalny konkurs plastyczno-literacki. Wśród laureatów uczniowie z powiatu

Kilkadziesiąt osób z diecezji bydgoskiej wzięło udział w konkursie #„W rodzinie siła – dobro, miłość, odwaga. Wzrastanie w wierze na wzór błogosławionej Rodziny Ulmów”.

(czytaj więcej)
13 stycznia 2024 0

"Zabytek Zadbany". Nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu# „Zabytek Zadbany”. Termin nadsyłania wniosków mija 14 lutego.

(czytaj więcej)
05 stycznia 2024 0

Konkurs plastyczny "Trzej Królowie". Prace poddane zostaną głosowaniu

Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Trzej Królowie”.

(czytaj więcej)
22 grudnia 2023 0

"Moja opowieść wigilijna". Kto zwyciężył w tegorocznym konkursie?

Jak co roku Nakielski Ośrodek Kultury ogłasza konkurs plastyczno–literacki, którego tematem #przewodnim są święta Bożego Narodzenia.

(czytaj więcej)
18 grudnia 2023 0

"Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

16 grudnia 2023 roku Biuro Prewencji KGP po raz kolejny zainaugurowało #ogólnopolską akcję informacyjno-edukacyjną pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

(czytaj więcej)
18 grudnia 2023 0

Kujawsko-Pomorska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie. Już po I etapie

Straże Miejskie z Torunia, Bydgoszczy, Świecia, Grudziądza, Nakła nad Notecią, #Rypina, Włocławka i Chełmna z Uniwersytetem WSB Merito w Toruniu oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko - Pomorskiego są organizatorami XII Kujawsko-Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczny i przyjazny region".

(czytaj więcej)
17 grudnia 2023 0

Konkurs wiedzy "Trzymaj formę!". Na zgłoszenia zostało już tylko kilka dni

Jeszcze tylko przez tydzień szkoły mogą rejestrować się do konkursu #wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!” w roku szkolnym 2023/24. Termin rejestracji upływa 22 grudnia 2023r.

(czytaj więcej)
14 grudnia 2023 0

Rynek do modernizacji? 10.000 złotych za najlepszą koncepcję

Część rynku w Kcyni ma szansę być zmodernizowana #w oparciu o środki finansowe pochodzące z EFRR/EFS+ w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Podobnie zresztą jak budynek dawnego młyna. W związku tym przystępując do pierwszego etapu przyszłej realizacji tego projektu Gmina Kcynia ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej modernizacji części rynku.

(czytaj więcej)
13 grudnia 2023 0

Konkurs plastyczny "Zapobiegajmy pożarom". Wyłoniono laureatów

W dniu 30 listopada w siedzibie biura Oddziału Powiatowego Związku #Ochotniczej Straży Pożarnych RP w Nakle nad Notecią komisja w składzie:

(czytaj więcej)
08 grudnia 2023 0

Konkurs "Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś". Nagrodzono 50 osób

IV Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu #Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś” zakończony!

(czytaj więcej)
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)