Dziś mamy 28 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

01 czerwca 2018 0

Dzień Dziecka w Mroczy

Z okazji tak wspaniałego święta MGOKiR w Mroczy przygotował dla tych najmłodszych dzieci jak # i tych starszych – Dużych Dzieci wiele ciekawych propozycji na spędzenie tego dnia.

(czytaj więcej)
02 czerwca 2018 0

Dzień Dziecka dla dorosłych w Mroczy

Zapraszamy na dzień dziecka dla dorosłych. Z tej okazji 2 czerwca 2018 w godzinach # 14:00 - 18:00 w sali "Stara Siłownia" przy ul. Sportowej 1 w Mroczy, będzie można zobaczyć wystawę przeznaczoną tylko dla dorosłych, której autorką jest Marta Wiśniewska - Krasuska.

(czytaj więcej)
02 czerwca 2018 0

Warsztaty bębniarskie w Mroczy

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy zaprasza na warsztaty bębniarskie, które odbędą się dnia 2 czerwca 2018 roku podczas obchodów Dnia Dziecka w Mroczy na Stadionie Miejskim.

(czytaj więcej)
03 czerwca 2018 1

Rodzinny Rajd Rowerowy Kolumb

Po raz kolejny w gminach Nakło, Mrocza i Sicienko odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy Kolumb. Szczegóły w pliku po pobrania.

(czytaj więcej)
23 czerwca 2018 0

Mrocza Triathlon 2018

Po raz drugi w gminie Mrocza odbędzie się Mrocza Triathlon. Ubiegłoroczna edycja zawodów #cieszyła się dużym zainteresowaniem.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)