Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

23 maja 2019 0

Koncert „Tenorów 'prawie' trzech”

23 maja w Nakielskim Ośrodku Kultury pełen niespodzianek koncert „Tenorów 'prawie' trzech”.# To idealny prezent dla każdej mamy z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

(czytaj więcej)
23 maja 2019 0

Dzień Rzepaku w Minikowie

W Minikowie 23 maja, odbędzie się Międzynarodowa debata z udziałem przedstawicieli europejskich związków producentów roślin oleistych# (EOA) oraz ponad 300 rolników i ekspertów uprawy rzepaku.

(czytaj więcej)
23 maja 2019 0

IX Edycja Targów Pracy. Zapraszamy

Zapraszamy na IX Edycję Targów Pracy, które odbędą się 23.05.2019 roku (czwartek), w godz. od # 10.00 do 12.30, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
27 maja 2019 0

Projekcja filmu "Siłaczki". Zapraszamy do NOK-u

Nakielski Ośrodek Kultury im. Z.Kornaszewskiego, Kongres Kobiet Północnej Wielkopolski oraz Kino Reaktywacja zapraszają na bezpłatną projekcję filmu dokumentalnego "Siłaczki".

(czytaj więcej)
31 maja 2019 0

Gminny Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka

Zarząd LUKS „Feniks” Mrocza ma zaszczyt zaprosić na # Gminny Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza, który odbędzie się 31.05.2019 roku o godzinie 11:00 na Orliku w Mroczy. Więcej informacji na plakacie.

(czytaj więcej)
7 czerwca 2019 0

III Powiatowy Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych

Zapraszamy wszystkie chętne zespoły, te małe i te duże, tańczące albo śpiewające na III Powiatowy# Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych do Nakielskiego Ośrodka Kultury.

(czytaj więcej)
23 czerwca 2019 0

Międzynarodowy Dzień Jogi

Zapraszamy wszystkich miłośników jogi, a także wszystkich tych, którzy chcieliby # rozpocząć swoją przygodę z tą praktyką, na Przystań Powiat Nakielski. Już 23 czerwca będziecie mogli przybrać dobrą pozycję na lato! Zapraszamy!

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)