Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Pożegnanie roku szkolnego w Witosławiu. Przekazano podziękowania

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

21 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej #im. Adama Mickiewicza w Witosławiu odbyła się uroczystość pożegnania roku szkolnego 2023/2024.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły oraz odśpiewaniu hymnu państwowego Uczniowie oraz zaproszeni goście przywitani zostali przez Dyrektor Szkoły - Violettę Erdmann.

Podczas uroczystości głos zabrała Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza - Renata Jesionowska - Zawieja, która reprezentowała w tym dniu Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Jarosława Okonka. W słowach skierowanych do Grona Pedagogicznego przekazano podziękowania,  za zaangażowanie w pracę, a uczennicy z najwyższą średnią wręczono dyplom oraz nagrodę. W uroczystości uczestniczyli także: Przewodnicząca Rady Miejskiej w Mroczy – Magdalena Musiał - Resler oraz Radny Rady Miejskiej  w Mroczy - Sebastian Sobieszczyk.

Uczennica z najwyższą średnią w roku szkolnym 2023/2024:

- Marcelina Musiał - klasa 4, średnia 5,75

Wszystkim Uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu !

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)