Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Dwie uroczystości w mroteckiej podstawówce. Wręczono świadectwa

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniach 20-21 czerwca 2024 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej# w Mroczy odbyły się uroczystości pożegnania roku szkolnego 2023/2024 Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy.

Pierwsza uroczystość, która odbyła się 20 czerwca o godzinie 17.00 dotyczyła ósmoklasistów, z kolei następnego dnia w pożegnaniu uczestniczyły pozostałe klasy.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły odśpiewano hymn państwowy. Następnie uczniowie oraz zaproszeni goście przywitani zostali przez dyrektor placówki – Agnieszkę Klebs, która oficjalnie ogłosiła zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Podczas uroczystości głos zabrał także Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Jarosław Okonek, który oprócz podziękowań skierowanych do Grona Pedagogicznego, uczniom z najwyższą średnią wręczył dyplomy oraz nagrody. W uroczystości uczestniczyli także: Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Mroczy – Lidia Skiba,  Przewodniczący Komisji Oświaty i Polityki Społecznej Rady Miejskiej w Mroczy – Włodzimierz Kobyłecki, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty - Alicja Babiarz - Synakiewicz oraz Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy  - Małgorzata Papała.

Uczennice z najwyższą średnią w roku szkolnym 2023/2024:

- Nicola Sosnowska – klasa 8b, średnia 5,94

- Lena Jóźwiak – klasa 5a, średnia 5,92

- Zuzanna Dziamecka – klasa 5d, średnia 5,92

Wszystkim Uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu !

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)