Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

08 marca 2024

Dzieci rozdały symboliczne róże. Przedszkolaki z wizytą w urzędzie

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

8 marca 2024 roku z okazji Dnia Kobiet Urząd Miasta i Gminy# w Mroczy odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Mini Akademia o profilu anglojęzycznym w Mroczy.

Dzieci rozdawały symboliczne róże oraz przygotowane własnoręcznie drobne upominki.

W ramach podziękowania za wizytę, przedszkolaki otrzymały słodkości. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć z przedstawicielami władz samorządowych, tj. Burmistrzem Miasta i Gminy Mrocza - Jarosławem Okonkiem oraz Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza - Renatą Jesionowską - Zawieja.

Dziękujemy za odwiedziny !

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)