Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

25 maja 2024

Wyjątkowe lekcje biblioteczne. Zajęcia dla małych czytelników

fot. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Mroczy

fot. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Mroczy

Ostatnio w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej# w Mroczy odbyły się wyjątkowe lekcje biblioteczne dla dzieci z Przedszkole Miejskie w Mroczy.

Mali czytelnicy mieli okazję poznać, czym jest biblioteka, jakie są zasady jej funkcjonowania oraz na czym polega praca bibliotekarza. Dzieci uczyły się również, jak wypożyczać książki i jak odpowiednio zachowywać się w bibliotece.

Lekcje miały na celu rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych oraz kształtowanie szacunku do książek. Przedszkolaki z entuzjazmem zwiedzały biblioteczne regały, odkrywając magiczny świat literatury. Dodatkowo, zachęcono je do udziału w akcji "Mała Książka to Wielki Człowiek", która promuje regularne czytanie i odwiedzanie biblioteki.

Bardzo dziękujemy za udział i miłą niespodziankę.

Materiał: Alicja Boć / Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)