Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

Aktualności

19 marca 2019 1

Obchody 38. rocznicy wydarzeń Bydgoskiego Marca 1981

15 marca w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim# odbyła się konferencja prasowa dotycząca tegorocznych obchodów 38. rocznicy Bydgoskiego Marca 1981.

(czytaj więcej)
19 marca 2019 0

XVII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza# właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

(czytaj więcej)
19 marca 2019 0

Wywóz odpadów wielkogabarytowych. Trwają zgłoszenia

Zakład Gospodarki Komunalnej w Mroczy Sp. z o.o informuje#, że w miesiącu kwiecień 2019 odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

(czytaj więcej)
19 marca 2019 0

Planowane wyłączenia prądu. Sprawdź, gdzie

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią# informuje o planowanych wyłączeniach prądu na terenie powiatu nakielskiego.

(czytaj więcej)
19 marca 2019 3

Andrzej Grabowski w Mroczy. Bilety do nabycia w MGOKiR

Macie już plany na majówkę?? Jeżeli borykacie się z myślami co robić w tym czasie#, mamy dla was kilka propozycji.

(czytaj więcej)
19 marca 2019 2

6 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 44-latek usłyszał zarzuty

Szubińscy policjanci zatrzymali 44-latka poszukiwanego w związku z listem gończym# wydanym przez miejscową prokuraturę. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez 6 lat. Ostatecznie jednak usłyszał zarzuty za przestępstwo z przeszłości.

(czytaj więcej)
19 marca 2019 0

Szubińscy patrolowcy zabezpieczyli ponad 50g marihuany. Jego zachowanie oceni sąd

Policjanci z zespołu patrolowo–interwencyjnego z Szubina#, ustalili mercedesa, którym miały być przewożone narkotyki. Auto zostało skontrolowane na jednej z ulic i szybko potwierdziły się informacje mundurowych. Łącznie zabezpieczono ponad 50 g marihuany, a właściciel zabronionych środków został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

(czytaj więcej)
19 marca 2019 0

Działania "Pasy" na drogach powiatu nakielskiego. Ujawniono 59 różnego rodzaju wykroczeń

Działania pn.: „Pasy” prowadzili na drogach powiatu nakielskiego# mundurowi z referatu ruchu drogowego. Podczas trwania akcji policjanci szczególną uwagę zwracali na to, czy kierowcy oraz pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa, a także czy przestrzegane są przepisy dotyczące przewozu dzieci.

(czytaj więcej)
19 marca 2019 0

Policyjna akcja „Prędkość”. Skontrolowano 74 auta

Nakielska „drogówka” włączyła się w prowadzone na terenie garnizonu kujawsko – pomorskiego# działania pn.: „Prędkość”. Policjanci ujawnili 26 wykroczeń związanych z przekraczaniem dozwolonej prędkości.

(czytaj więcej)
19 marca 2019 0

Pierwsze umowy z organizacjami pozarządowymi podpisane. Wartość umów 235 tyś zł

14 marca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią obyło się pierwsze spotkanie # z organizacjami pozarządowymi, podczas którego podpisano umowy na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Powiatu Nakielskiego w ramach otwartych konkursów ofert 2-6/2019. Na powyższe zadania Powiat przeznaczył 235 000 zł.

(czytaj więcej)
19 marca 2019 14

Premie dla pracowników urzędu. Pochłonęły 120 tys. zł z gminnego budżetu

Ile w 2018 roku wyniosły gminę Mrocza nagrody dla pracowników mroteckiego #urzędu? Sprawdziliśmy.

(czytaj więcej)
18 marca 2019 0

Poznaj piękno polskich rzek. Wybierz się na spływ

Klub Turystyki \"Noteć\" serdecznie zaprasza na spływy kajakowe po rzece Noteć i Brda

(czytaj więcej)
18 marca 2019 1

Zakończenie zawodów w biegach przełajowych. Biegali terytorialsi

W dniach 16-17 marca 2019 r. w Myślęcinku (Bydgoszcz) odbywały się zawody w biegach przełajowych# Wojsk Obrony Terytorialnej. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada OT im. gen. bryg. Elżbiety Zawackiej, „Zo” była współorganizatorem zawodów, w których uczestniczyło 170 przedstawicieli z 12 Brygad WOT.

(czytaj więcej)
18 marca 2019 0

Rozlicz PIT drogą elektroniczną. Informacja dla podatników

Jeśli rozliczasz PIT-37 lub PIT-38 od 15 lutego 2019 r. w serwisie podatki.gov.pl znajdziesz przygotowane# przez urząd skarbowy Twoje rozliczenie PIT.

(czytaj więcej)
18 marca 2019 0

Targi Edukacyjne w Paterku. Uczniowie zapoznali się z propozycją kierunków

W Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Paterku zaprezentowały się szkoły ponadgimnazjalne# oraz ponadpodstawowe powiatu nakielskiego, które promowały swoje kierunki kształcenia.

(czytaj więcej)
17 marca 2019 0

Charytatywna sztafeta dla Pauliny i Wiktorii

: Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na 1 bieg charytatywny# dla Wiktorii Masiak i Pauliny Góry, który odbędzie się 24 marca od godziny 15 na stadionie miejskim w Mroczy.

(czytaj więcej)
17 marca 2019 4

Trójka najlepsza. VI Potyczki Informatyczne w Staszicu

W piątek 15 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica# odbyła się VI edycja konkursu informatycznego pn. "Potyczki Informatyczne". Nasi uczniowie w składzie: Filip Berka, Radosław Frąszczak, Hubert Gruntkowski i Maciej Wiśniewski okazała się najlepsza i zdobyła I miejsce.

(czytaj więcej)
17 marca 2019 10

Pożar domu. Aż 7 jednostek straży zadysponowano na miejsce zdarzenia

Wczoraj, 16 marca o godzinie 20:09 wpłynęło zgłoszenie do PSP w Nakle#, o tym że w miejscowości Dobieszewo pali się dom.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)