Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

Aktualności

17 maja 2019 2

Ostrzeżenie pogodowe. Mogą wystąpić burze z opadami deszczu

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią informuje, że # od godz. 15:00 dnia 17.05. 2019 roku do godz. 23:00 dnia 17.05.2019 roku na terenie powiatu nakielskiego prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu 15 do 25 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad.

(czytaj więcej)
17 maja 2019 25

Trwa rozbiórka dawnych zakładów mięsnych. Prace potrwają miesiąc

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się rozbiórka # kotłowni dawnego zakładu mięsnego w Nakle. Prace mają potrwać około miesiąca. Jak poinformował nas jeden z pracowników firmy wykonującej rozbiórkę, właściciel terenu w najbliższym czasie nie planuje w tym miejscu nowych inwestycji.

(czytaj więcej)
17 maja 2019 65

Kobieta pobita przed klubem? Wszczęto dochodzenie

We wtorek 14 maja 2019 w godzinach południowych do Komisariatu Policji w Szubinie zgłosiła się 22-letnia mieszkanka# Kcyni i powiadomiła, że w nocy z soboty na niedzielę (11/12 maja 2019), przed klubem w Szubinie została pobita przez jednego z ochroniarzy. Kobieta przekazała też ustalone przez siebie personalia mężczyzny.

(czytaj więcej)
17 maja 2019 0

Dbamy o zdrowy powiat. „Akcja Zdrowe Stopy-Bis"

W ramach IX TARGÓW PRACY w dniu 23.05.2019 r. (czwartek) zapraszamy na # bezpłatne, bezinwazyjne i bezbolesne badanie podoskopem wad stóp u dzieci i dorosłych.

(czytaj więcej)
17 maja 2019 7

Pożar na targowisku. Zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej

Wczoraj, 16 maja do PSP w Nakle wpłynęło zgłoszenie o pożarze# targowiska na Placu Zamkowym w Nakle.

(czytaj więcej)
17 maja 2019 0

Słowa uznania dla Seniorów. Dzięki nim właścicielka odzyskała swoje dokumenty

Dzięki uczciwej postawie nakielskiego małżeństwa mieszkanka miasta# odzyskała zagubioną gotówkę i dokumenty. Zachowanie Seniorów zasługuje na słowa najwyższego uznania.

(czytaj więcej)
17 maja 2019 0

Telefon Zaufania. Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia

Dziś (17 maja) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Telefonów Zaufania dla Dzieci.# Z tej okazji przypominamy, że osoby z naszego regionu dzwoniąc pod numer telefonu 800 154 030 mogą uzyskać bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną. Linia jest otwarta codziennie (również w dni wolne od pracy) w godzinach 17-21.

(czytaj więcej)
17 maja 2019 0

Planowane wyłączenie prądu. Sprawdź, gdzie

Starostwo Powiatowe w Nakle informuje o planowanym wyłączeniu prądu na teranie powiatu nakielskiego.

(czytaj więcej)
17 maja 2019 0

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła. Wybrano prezesa na kolejną kadencję

W dniu 16.05.2019 w sali NOK w Nakle odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze# Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych . Przybyli zaproszeni goście z Okręgu w Bydgoszczy i członkowie Koła z całego powiatu.

(czytaj więcej)
17 maj 2019 0

IX Edycja Targów Pracy. Zapraszamy

Zapraszamy na IX Edycję Targów Pracy, które odbędą się 23.05.2019 roku (czwartek), w godz. od# 10.00 do 12.30, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
16 maja 2019 0

Bezpłatne szkolenie ZUS. Wolne miejsca

Wszystkich zainteresowanych tematem przyznawania świadczeń emerytalno-rentowych# Oddział ZUS w Bydgoszczy zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu, które odbędzie się 23 maja o godz. 9:00 w siedzibie Oddziału, ul. Św. Trójcy 33, sala 027.

(czytaj więcej)
16 maja 2019 0

ZUS. Szkolenia z kontroli zwolnień lekarskich

Bezpłatne szkolenia dla pracodawców poświęcone kontroli prawidłowości wykorzystywania zwolnień# lekarskich organizuje Oddział ZUS w Bydgoszczy. Pracodawcy, którzy zatrudniają powyżej 20 pracowników mogą kontrolować, czy ich pracownicy prawidłowo wykorzystują takie zwolnienia.

(czytaj więcej)
16 maja 2019 2

Piękny Dzień Mamy… Szlachetna inicjatywa Terytorialsów z 8K-PBOT

Doświadczenie zdobyte podczas szkoleń wojskowych można przedłożyć bezpośrednio do życia cywilnego.# Cztery panie-żołnierze-kobiety-terytorialsi służące w 8 K-PBOT postanowiły wykorzystać zdobytą wiedzę i wspólnie zorganizują akcję dla mam dzieci przewlekle chorych w jednym z bydgoskich szpitali.

(czytaj więcej)
16 maja 2019 0

Konkurs "Zieleń blisko nas"

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu - „Zieleń blisko nas” na najpiękniejszy ogródek przydomowy.

(czytaj więcej)
16 maja 2019 0

Termomodernizacja Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

W miniony poniedziałek w budynku Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią# miało miejsce podpisanie umowy na termomodernizację budynku nakielskiego „Sanepidu”. Na niniejszą inwestycję Zarząd Powiatu Nakielskiego zadecydował wyasygnować kwotę 80 tys. złotych.

(czytaj więcej)
16 maja 2019 0

"Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania na drogach powiatu

„Drogówka” ze Żnina i Nakła prowadziła działania międzypowiatowe# ,, Kaskadowy pomiar prędkości” na drodze krajowej nr 5 na odcinku przebiegającym przez teren powiatu żnińskiego i nakielskiego. Nie obyło się bez mandatów.

(czytaj więcej)
16 maja 2019 0

„Narkotyki i dopalacze zabijają. Spotkanie z rodzicami w szkole

W Szkole Podstawowej w Witosławiu nakielska policjantka wspólnie z przedstawicielką Sanepidu# spotkały się z rodzicami. Tematem spotkania była odpowiedzialność prawna nieletnich oraz profilaktyka uzależnień. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”.

(czytaj więcej)
16 maja 2019 0

Truck & Bus – działania nakielskiej „drogówki”. Skontrolowano łącznie 96 aut

Wczoraj (15.05.19) na drogach powiatu nakielskiego „drogówka”# prowadziła działania kontrolno – prewencyjne Truck & Bus, podczas których sprawdzała, jak kierowcy, szczególnie aut ciężarowych, stosują się do przepisów dotyczących przewozu drogowego rzeczy i osób. Nie obyło się bez mandatów.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)