Dziś mamy 30 marca 2015, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Aktualności

26 marca 2015 0

Gimnazjum nr 3 wygrywa I rundę Coca-Cola Cup

W środę 25 marca na boisku Orlik przy Gimnazjum nr 3 w Nakle został rozegrany I Etap Eliminacji XVII Edycji Turnieju Piłkarskiego Chłopców Coca- Cola Cup.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 1

Ruszyła kampania edukacyjna pt. Zrób test na RAS

Międzynarodowe Towarzystwo ds. Raka Jelita Grubego (ICCA) zainicjowało 24 marca 2015 r. w Brukseli Kampanię edukacyjną pt. Zrób test na RAS.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 0

PCPR informuje o terminie składania wniosków o dofinansowanie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle informuje, iż można składać w roku 2015 wnioski o przyznanie dofinansowania ze środków PFRON na uczestnictwo w turnusie rehabilitacyjnym.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 0

Paulina Góra asem ortografii

18 osób wzięło udział w szkolnym konkursie ortograficznym pn. „As ortografii”.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 18

Włamywacz z sąsiedztwa

Nakielscy kryminalni ustalili i zatrzymali 46-latka podejrzanego o włamanie do jednej z posesji w Ślesinie w gminie Nakło. W trakcie czynności potwierdziły się #także przypuszczenia mundurowych, że podejrzany również kradł prąd. Część skradzionego mienia odzyskano, a podejrzany usłyszał już zarzuty.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 0

30 marca mija termin zgłaszania propozycji projektów do Strategii LGD

Jeszcze tylko kilka dni pozostało, by Zarządowi LGD przedstawić swoje propozycje projektów do Lokalnej Strategii Rozwoju, która wdrażana będzie przez #Partnerstwo dla Krajny i Pałuk na obszarze powiatu nakielskiego w latach 2015-2022.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 1

XXVI edycja imprezy ogrodniczej w Bydgoszczy

Wiosna to bardzo ważny okres nie tylko dla wszystkich miłośników działek i ogrodów, ale również czas inspiracji, nowego spojrzenia na dom, mieszkanie - ich wyposażenie, #otoczenie i aranżacje oraz czas na szukanie nowych pomysłów i rozwiązań.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 1

Spotkanie z okazji Dnia Myśli Braterskiej

18 marca 2015r – odbyło się spotkanie społeczności TPD KPOR Warsztatu Terapii Zajęciowej w Mroczy z VIII Drużyną Harcerską im. Władysława Jagiełły oraz Gromadami Zuchów: „Smerfy” i „Biedroneczki”.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 12

Parkując przy wyspece możesz dostać mandat

Z biegiem lat kierowcy przyzwyczaili się do parkowania w okolicy wysepki znajdującej się na rynku w Mroczy. Część z nich nie była nawet świadoma,# że parkuje w niedozwolonym miejscu, do czasu gdy posypały się pierwsze mandaty.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 0

I Targi Edukacyjne odbyły się w Mroczy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom uczniów, dnia 21.03.2015 r. w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczy zorganizowano I Targi Edukacyjne.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 2

Palma na konkurs

Panie ze Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Drzewianowo w minionym tygodniu przygotowywały palmę, która wzięła udział w Gminnym Konkursię na Palmę Wielkanocną.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 0

Znamy finalistów Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie

W piątek 20 marca 2015 roku, w Toruniu odbył się finał V Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region”.

(czytaj więcej)
25 marca 2015 3

Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach odbędą się w Sadkach

28 marca w Sadkach odbędą się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Juniorów w Szachach Szybkich. Poniżej zamieszczamy regulamin zawodów.

(czytaj więcej)

Nie przegap i zobacz najnowsze przygody superbohaterów jako pierwszy!

Już podczas najbliższego weekendu, 28 i 29 marca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci Helios odbędą się wyjątkowe pokazy premierowych odcinków drugiego sezonu serialu Disney XD – „Avengers: Zjednoczeni”!

(czytaj więcej)
24 marca 2015 2

Ratujmy pszczoły przed chemikaliami

Prezes Koła Pszczelarzy Nakło i członek Kujawsko-Pomorskiego Związku Pszczelarzy Ludwik Żurek – kolejny raz apeluje w sprawie konieczności ochrony pszczół.

(czytaj więcej)
24 marca 2015 4

Ludzkie szczątki i trumny na budowie

W czasie realizowania prac ziemnych związanych z budową hali widowiskowo-sportowej w Mroczy, pracownicy natknęli się na ludzkie szczątki i trumny.

(czytaj więcej)

Nowak i Wołowski bez konkurencji

Aż 70% uzyskała para Tomasz Nowak i Piotr Wołowski, która wygrała poniedziałkowy turniej brydżowy w Nakle, wyprzedzając drugą parę o prawie 11%.

(czytaj więcej)
24 marca 2015 3

Płonęły łąki

W kierunku Janowa płonęły dzisiaj łąki.

(czytaj więcej)
0

Już czas na wiosenne porządki!

Zbliża się wiosna, zbliżają się święta wielkanocne, a co za tym idzie, czas pożegnać zimowy nieporządek.

(czytaj więcej)
0

Innowacja w odchudzaniu. Pokochaj swoje ciało na nowo!

Zabiegi najnowszym laserem to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda redukcji rozstępów, cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz liftingu twarzy, szyi i okolicy oka. Pozwala na zmniejszenie obwodów ciała w bardzo krótkim czasie nawet o kilka centymetrów. Zastępuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

(czytaj więcej)
0

Wygrywają silniejsi i bardziej bezwzględni

John Terrier pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu, aż po tętniącą życiem Barcelonę.

(czytaj więcej)
0

5 rzeczy, które każdy rodzic powinien wiedzieć o rotawirusach

Rotawirus nie daje za wygraną. Każdego roku okres wiosenny jest czasem, gdy rotawirusy powodują ostre zakażenia przewodu pokarmowego. Jak można się nimi zarazić? #Dlaczego infekcja rotawirusowa jest trudnym doświadczeniem dla rodziców i dzieci? Czy można chronić dziecko przed zachorowaniem? Rozpoczynająca się właśnie 10. edycja kampanii „Powstrzymaj rotawirusy” to okazja, aby odpowiedzieć na te pytania i obalić mity na temat rotawirusów.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Tablet TB aqua
599PLN 529PLN
Bankiety
Kanapa
Aparat Fuji SL1000
1399PLN 1299PLN
Rolery - mezoterapia skóry