Dziś mamy 2 października 2014, czwartek, imieniny obchodzą:

Aktualności

29 września 2014 2

Nietrzeźwi na drogach powiatu

Informacje z wybranych zdarzeń w powiecie nakielskim.

(czytaj więcej)
29 września 2014 0

Strażacy w akcji

Informacje o działaniach straży pożarnej na terenie powiatu nakielskiego w okresie 22.09.2014 – 28.09.2014

(czytaj więcej)
29 września 2014 14
Zderzenie tirów i osobówek

Szkło zasypało drogę

Dwa samochody osobowe zderzyły się na granicy powiatów nakielskiego i bydgoskiego. Pewnie nie doszłoby do tego zdarzenia, gdyby nie wcześniejsza stłuczka ciężarówek i rozsypane na drodze szkło.

(czytaj więcej)

Pierwszy raz w ósemce

W Bydgoszczy na Brdzie odbyły się zawody wioślarskie o Puchar Brdy. Pierwsza raz rywalizowano w ósemkach, a złoty medal zdobyła Monika Ciaciuch.

(czytaj więcej)
27 września 2014 1
XI Wrześniowe Biegi Feniksa

Biegali w Mroczy

Na mroteckim stadionie odbyły się doroczne Biegi Feniksa. Była to już ich jedenasta odsłona.

(czytaj więcej)
27 września 2014 6
T-Mobile Ekstraklasa

Seria porażek przerwana

Po dziewięciu porażkach z rzędu Zawisza wreszcie nie schodził z boiska pokonany. Co prawda nie wygrał, ale spotkanie z Ruchem wlało nadzieję na lepsze jutro w serca bydgoskich kibiców.

(czytaj więcej)
27 września 2014 5

Przerwana podróż do Berlina

Poranna kolizja na nakielskiej obwodnicy pokrzyżowała plany rodzinie z Torunia, która była w trakcie podróży do Niemiec.

(czytaj więcej)
26 września 2014 73
„Po nas choćby potop”

Kolejne 5,4 mln kredytu

Starostwo zaciąga kolejny długoterminowy kredyt. W większości przeznaczony on będzie na bieżące wydatki powiatu.

(czytaj więcej)
26 września 2014 0
Spotkanie sołeckie w Rościminie

11 tys. zł na plac zabaw

Licznie przybyli na zebranie wiejskie mieszkańcy Rościmina zadecydowali, w co zainwestują swój przyszłoroczny fundusz sołecki.# Priorytetem okazał się zakup i montaż placu zabaw w Rościminie Górnym.

(czytaj więcej)
26 września 2014 3

Nakielska Liga Pływania

Dnia 26 września na nakielskim basenie rozegrano pierwszy cykl Nakielskiej Ligi Pływania, której organizatorem w ramach konkursów dla organizacji pozarządowych jest Uczniowski Klub Sportowy „Krzywousty” działający przy I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
26 września 2014 0

Policjanci z „drogówki” u przedszkolaków

Policjanci z nakielskiej „drogówki” złożyli wizytę dzieciom z Przedszkola Miejskiego w Mroczy. Mundurowi opowiadali o swojej pracy i przypominali o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
26 września 2014 6
głosuj na Noteć!

Ostatnie dni głosowania na Rzekę roku

Jeszcze tylko do 29 września można oddać swój głos w konkursie „Rzeka roku 2014”.

(czytaj więcej)
25 września 2014 41

Samochód przygniótł mechanika (film)

Do zdarzenia doszło krótko przed godziną 10.00 w jednym z warsztatów samochodowych w Kcyni. Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR.

(czytaj więcej)

Ukochani bohaterowie wracają!

Już od piątku (26.09) dzieci mogą śledzić przygody przesympatycznej pszczółki Mai na ekranach kin. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodą jest podwójne zaproszenie na premierę filmu „Pszczółka Maja” w kinie Helios w Bydgoszczy. Pamiętajcie, nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja!

(czytaj więcej)
24 września 2014 0

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

Podczas rozegranych 22 września w Paterku Mistrzostw Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców wystartowała piątka uczniów Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy.

(czytaj więcej)

Priorytetem ogrodzenie

Tylko 10 mieszkańców przybyło na zebranie wiejskie w Jeziorkach Zabartowskich, którego głównym celem był podział fundusz sołeckiego na 2015 rok. Do rozdysponowania było 12 502 zł.

(czytaj więcej)
24 września 2014 7

Sesja na wyjeździe

Coroczną tradycją są obrady rady powiatu nakielskiego w miejscowościach innych niż Nakło. W tym roku sesja odbyła się w Szubinie, w sali posiedzeń urzędu miejskiego.

(czytaj więcej)
24 września 2014 0

Sukces wychowanków Tarpana Mrocza

Ekipa dziewcząt i chłopców z klubu Tarpan Mrocza historycznymi zwycięzcami Wielobojów Atletycznych.# Na obiektach Zawiszy Bydgoszcz w miniony weekend (19-21.09.2014) rywalizowało blisko 170 dziewcząt i chłopców z 27 klubów.

(czytaj więcej)
0

Miły grzybiarzu

Przed wybraniem się na grzybobranie lub wycieczkę do lasu warto poznać pewne zasady właściwego przebywania w nim.

(czytaj więcej)
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody

Dnia 24 kwietnia zakończono III edycję ogólnopolskiego konkursu, o tytuł „Firma Przyjazna Internautom” 2013, organizowanego przez Firmy.net, w którym już po raz trzeci #Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle jako jedyne w branży: uroda i relaks, salony piękności i odnowa biologiczna i SPA, otrzymało prestiżowy tytuł „Firma Przyjazna Internautom” - Rzetelna firma przyjazna klientom.

(czytaj więcej)
0

Krocząc wśród cieni

Eks-glina Matt Scudder zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Wielbicieli talentu Liama Neesona zachęcamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest zaproszenie na najnowszy film z jego udziałem.

(czytaj więcej)
0

Podziękowania

Państwo Łuczakowie i Kolińscy z Dębowa składają serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Mroczy za natychmiastową pomoc, po ukazaniu się ogłoszenia, w odnalezieniu psa Dżekiego.

(czytaj więcej)

Złap aktualne okazje

Tajlandia
Kanapa Finka
490PLN
Badania dla kierowców
MEBLE PIOTR PASIEKA
Siłownia
DorMed: Zabiegi dla mężczyzn