Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

31 marca 2024

Przedszkolaki w fabryce mebli. Nie zabrakło świątecznych upominków

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi Krasnale i Biedronki #z przedszkola Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu wybrały się na wycieczkę do Fabryki Mebli GABI BIS w Więcborku.

Poznaliśmy specyfikę pracy na poszczególnych działach produkcyjnych fabryki, uczestniczyliśmy w ewakuacji, a na sam koniec otrzymaliśmy świąteczne upominki, za co bardzo dziękujemy sympatycznej Pani przewodnik Lucynie i wszystkim pracownikom, którzy z entuzjazmem przyjęli naszą wizytę.

Ten wyjazd jeszcze na długo zostanie w naszej pamięci, a przypominać nam o nim będą piankowe zajączki, którymi zostaliśmy obdarowani.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)