Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

27 lutego 2024

Przedszkolaki z wizytą w urzędzie. Dzieci otrzymały słodkości i upominki

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

26 lutego 2024 roku Urząd Miasta i Gminy #w Mroczy odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Mini Akademia o profilu anglojęzycznym w Mroczy.

Wizytę zorganizowano w ramach reklamy Dnia Otwartego w przedszkolu, który odbędzie się 14 marca br., w godzinach 17.00 - 19.00.

Burmistrzowi Miasta i Gminy Mrocza – Jarosławowi Okonek oraz Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Renacie Jesionowskiej – Zawieja, przedszkolaki przekazały zaproszenia.

W ramach podziękowania za wizytę, dzieci otrzymały drobne upominki i słodkości. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć z przedstawicielami władz samorządowych.

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 19 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)