Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca. Uroczystosć w technikum mundurowym

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniu 21 czerwca 2024 roku w budynku Szkoły Podstawowej #im. Wojska Polskiego w Mroczy odbyła się uroczystość pożegnania roku szkolnego 2023/2024 Technikum Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Mroczy.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego Uczniowie oraz zaproszeni goście przywitani zostali przez dyrektor technikum – Marię Jolantę Miller.

Następnie głos zabrał Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Jarosław Okonek, który Uczniom z najwyższą średnią wręczył nagrody oraz  dyplomy. Nie zabrakło także życzeń oraz podziękowań dla kadry pedagogicznej placówki.

W uroczystości uczestniczyli także m.in.: Przewodniczący Komisji Oświaty i Polityki Społecznej Rady Miejskiej w Mroczy – Włodzimierz Kobyłecki, Proboszcz Parafii pw. św. Mikołaja i Wniebowzięcia NMP w Mroczy - ks. dziekan Wojciech Cierniak oraz Wikariusz Parafii pw. św. Mikołaja i Wniebowzięcia NMP w Mroczy – Dominik Krawczak.

Uczennica z najwyższą średnią w roku szkolnym 2023/2024:

- Amelia Skobel – klasa IV, średnia 5,0

Wszystkim Uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu !

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)