Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Zabawa w rytm ulubionych hitów. Pomysłów na stroje nie brakowało

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Bal Karnawałowy to obowiązkowy punkt w kalendarium imprez# przedszkolnych Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu.

Już na kilka dni przed trwają przygotowania. Nasza sala za sprawą kolorowych balonów i serpentyn zamienia się w wspaniały, taneczny parkiet. Z kolei dzieci prześcigają się w pomysłach na stroje. W tym roku nie zbrakło rozmaitych superbohaterów, kolorowych księżniczek, zwierzątek czy owadów. Były też postacie znane i lubiane z popularnych seriali dla dzieci i bajek. Tego dnia Krasnale i Biedronki wspólnie bawiły się w rytm swoich ulubionych hitów, pozowały do pamiątkowej sesji zdjęciowej, a w przerwie między tańcami zajadały słodki poczęstunek tradycyjnie przygotowany przez rodziców. Uśmiechnięte i zadowolone minki przedszkolaków świadczyły najlepiej o tym, że tegoroczny bal możemy uznać za bardzo udany.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)