Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

29 maja 2024

Trwa Schools Adventure Race. Kto zwycięży?

fot. MM

fot. MM

29 maja na terenie Przystani Powiat Nakielski #rozpoczęło się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie School Adventure Race 2024, za którego organizację odpowiada Powiat Nakielski oraz Stowarzyszenie Aktywna Kcynia.

Schools Adventure Race to przygodowy rajd dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz tegorocznych absolwentów. Sportowe zmagania polegają na: drużynowym pokonaniu trasy kajakiem (ok. 3-4 km), rowerem (ok. 22-24 km) oraz bieglu lub marszu (ok. 3-4 km).

Każda z drużyn biorących udział w rajdzie składa się z 4 osób (3 uczniów i 1 opiekuna).

Kto zostanie zwycięzcą? O tym poinformujemy po oficjalnym zakończeniu zmagań.

Oceń artykuł: 164 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (8)

  Pokak , w dniu 29-05-2024 15:02:16 napisał:

  A po polsku to już tego nie można nazwać. W d.... wam już się poprzewracało????

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (6)

  Krajan , w dniu 29-05-2024 15:28:40 napisał:

  W języku polskim to wielobój sprawnościowy ,wg mnie każdy uczeń szkolnyze SPP powinien obowiązkowo zaliczyć taki wielobój,ze względu na toczącą się wojnę, bez żadnej dyskusji.Pozdrawiam pozytywnie zakręconych rekreacją-wielobojami sprawnościowymi

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Gaciowy , w dniu 29-05-2024 22:29:03 napisał:

  To raczej poligon w Drawsku do zaliczenia a nie śmierdząca zarośnięta brudna Noteć- powinien być areną zmagań i potwierdzenia czy mam jaja czy ich nie mam. Wojna nie wybacza błędów i eliminuje słabe jednostki.

  odpowiedz

  • -2 (6)

  Laskownica, w dniu 30-05-2024 10:00:02 napisał:

  Tak dołujących komentarzy się nie spodziewałam: wszystko źle, nic dobrego nie dało się dostrzec. Nic dziwnego, że w takim środowisku młodzi ani języków obcych nie chcą się uczyć, ani o kondycję nieszczególnie dbają. Brawa zarówno dla odważnych młodych ludzi, którzy nie boją się wyzwań, jak i dla organizatorów - wasz wkład pracy w przygotowanie tego rajdu jest ogromny.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)