Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

25 września 2023

Powołanie nowych członków Zespołu Interdyscyplinarnego. Zmiany w składzie

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Zarządzeniem nr 0050.129.2023 Burmistrza Miasta i Gminy #Mrocza z dnia 12 września 2023 roku dokonano powołania członków Zespołu Interdyscyplinarnego w Gminie Mrocza.

W związku z tym, 25 września 2023 roku w Sali im. Burmistrza Seweryna Ciążyńskiego Urzędu Miasta i Gminy w Mroczy zorganizowano uroczystość w trakcie której złożono wyrazy uznania i podziękowano za dotychczasową pracę odchodzącym członkom zespołu.

Podziękowania złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Jarosław Okonek oraz Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Renata Jesionowska – Zawieja.

Do składu Zespołu Interdyscyplinarnego w Gminie Mrocza powołano:

- Aurelię Joachimiak,

- Szymona Kujawa,

- Barbarę Biniakowską,

- Hannę Osowską,

- Kingę Żmudzińską,

- Annę Kądziela – Sieg,

- Aleksandrę Gardocką

- Ilonę Manys.

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 21

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)