Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

25 września 2023

Powołanie nowych członków Zespołu Interdyscyplinarnego. Zmiany w składzie

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Zarządzeniem nr 0050.129.2023 Burmistrza Miasta i Gminy #Mrocza z dnia 12 września 2023 roku dokonano powołania członków Zespołu Interdyscyplinarnego w Gminie Mrocza.

W związku z tym, 25 września 2023 roku w Sali im. Burmistrza Seweryna Ciążyńskiego Urzędu Miasta i Gminy w Mroczy zorganizowano uroczystość w trakcie której złożono wyrazy uznania i podziękowano za dotychczasową pracę odchodzącym członkom zespołu.

Podziękowania złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza – Jarosław Okonek oraz Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Renata Jesionowska – Zawieja.

Do składu Zespołu Interdyscyplinarnego w Gminie Mrocza powołano:

- Aurelię Joachimiak,

- Szymona Kujawa,

- Barbarę Biniakowską,

- Hannę Osowską,

- Kingę Żmudzińską,

- Annę Kądziela – Sieg,

- Aleksandrę Gardocką

- Ilonę Manys.

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 22

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)