Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

19 listopada 2023

Patriotyczne morsowanie. Kąpiel w biało-czerwonych barwach

fot. Krajeńskie Morsy

fot. Krajeńskie Morsy "Przerębel"

Jak co roku, 11 listopada morsy #Krajeńskiego "Przerębla" świętowały rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości kąpielą w zimnej wodzie.

W ubieglą niedzielę na kąpielisku nie zabrakło biało-czerwonych akcentów. Wspólnie uczczono Święto Niepodległości. Całemu wydarzeniu towarzyszyła uroczysta oprawa. Było to morsowanie dla zdrowia i ku chwale Ojczyzny.

Materiał: T. Kosiński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)