Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

23 lutego 2023

Dowiedzieli się o pracy bibliotekarza. Niecodzienna lekcja dla uczniów

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 22.02.2023r. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna przeprowadziła lekcję biblioteczną w #Niepublicznym Przedszkolu i Szkole Podstawowej Mini Akademii w Mroczy.

Zajęcia miały na celu zapoznanie dzieci z podstawowym działaniem biblioteki. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca bibliotekarza. Pracownicy przedstawili jak wygląda proces wypożyczania książki kiedyś (system karteczkowy) i dziś (karta elektroniczna). Przy okazji świętowaliśmy Światowy Dzień Kota, który przypadał w piątek 17 lutego. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i chętnie brały udział w dyskusji. Bardzo dziękujemy Pani Żanecie za miłą atmosferę i słodki poczęstunek.

Materiał: Dominika Kłosińska / MGBP w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)