Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

09 czerwca 2023

Członkostwo w Gminnej Radzie Biznesu. Zgłoszenia do końca czerwca

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia chęci członkostwa# w Gminnej Radzie Biznesu.

Gminna Rada Biznesu będzie dobrowolnym zrzeszeniem Przedsiębiorców zamieszkujących lub prowadzących swoją działalność gospodarczą na terenie Gminy Mrocza, której celem będzie m.in.: działanie na rzecz umacniania przedsiębiorczości na terenie Gminy Mrocza, budowanie prestiżu środowiska lokalnych przedsiębiorców oraz opiniowanie projektów uchwał Rady Miejskiej w Mroczy mających szczególny wpływ na rozwój gospodarczy Gminy Mrocza.

Posiedzenia Gminnej Rady Biznesu będą doskonałą okazją do rozmowy i wymiany doświadczeń, ale także formą networkingu ułatwiającą nawiązywanie relacji biznesowych.

Zgłoszenia przyjmowane będą w siedzibie Urzędu drogą tradycyjną lub mailową na adres: promocja2@umig.mrocza.pl do 30 czerwca 2023 roku.

Deklaracja przystąpienia do Gminnej Rady Biznesu

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)