Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2023

Czas uroczystości patriotycznych. Chętni uczniowie poznali kroki poloneza

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Listopad jest dla Polaków miesiącem szczególnym, bo związanym #z odzyskaniem niepodległości. To czas wspomnień i uroczystości patriotycznych.

Również audycja pt.: Polskie drogi, przygotowana przez artystów Filharmonii Pomorskiej, którzy odwiedzili niedawno Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w Witosławiu, miała narodowy charakter. Podczas spotkania zostały zaprezentowane publiczności m.in. polskie melodie, pieśni, piosenki oraz tańce, a chętni uczniowie, których jak zwykle nie brakowało, mogli poznać kroki poloneza.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)