Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
12 kwietnia 2018

Zebranie mieszkańców osiedla. Wiele pytań do burmistrza

fot. MM

fot. MM

11 kwietnia w szkole podstawowej w Mroczy zorganizowano zebranie sprawozdawcze Osiedla # Jedynka.

Zebranie rozpoczął przewodniczący zarządu osiedla Andrzej Skowronek, wygłaszając sprawozdanie z działalności zarządu za ubiegły rok. Mieszkańcy osiedla pozytywnie zaopiniowali projekt uchwały rady miejskiej w sprawie ustalenia na terenie gminy Mrocza maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych oraz zasad usytuowania miejsc sprzedaży do ich podawania.

Dzielnicowy Krystian Napierała dyskutował z mieszkańcami na temat zachowania bezpieczeństwa podczas przechodzenia na pasach oraz złego parkowania pojazdów. Ponadto na zebraniu rozmawiano o kanalizacji na terenie gminy, budowie chodnika na ulicy Spokojnej oraz braku stomatologa leczącego w ramach NFZ. Powrócił również temat zmienionych nazw ulic. Obecny na zebraniu przewodniczący rady miejskiej Andrzej Brzóska wyjaśnił mieszkańcom, skąd wzięły się takie a nie inne propozycje nazw ulic. Nie zabrakło także pytań o zaplanowaną budowę ronda przy Placu Wolności.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Fd, w dniu 12-04-2018 20:11:39 napisał:

  Pan Radek też obecny i znowu się chwalił ile to on nie zrobił

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Mrugowski i koledzy, w dniu 13-04-2018 07:39:36 napisał:

  Kandydat na burmistrza, Radek Mrugowski, który głosował i jest zwolennikiem remontu tzw. Białej Szkoły w Paterku za 6 mln złotych z pieniędzy Powiatu, a zapomniał o fatalnym stanie nawierzchni dróg powiatowych znajdujących się w gminie Mrocza. Radek jesteś za 0kolegą z PSL-u Miłowskim z Paterka, czy za naszą gminą?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Władza i koledzy, w dniu 13-04-2018 08:41:31 napisał:

  Jak domyślam się takie wpisy dokonuje hejter który czerpie korzyści z istniejącego aktualne układu i boi się zmian a wpisy a nigdy nie uczestniczył w zebraniu na co wskazuje jego wiedza zawarta we wpisach. Radzę raz się wybrać a posiądzie osoba robiąca takie wpisy wiedzę o inwestycjach na drogach powiatowych w gminie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  obserwator, w dniu 13-04-2018 08:46:36 napisał:

  Zastanawiający jest fakt że negatywne wpisy dotykają jednej strony czyżby tylko jedna ze stron prowadziła brudną grę wyborczą

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mroczanka, w dniu 13-04-2018 08:56:51 napisał:

  Odczepcie się piszcie konstruktywnie o sprawach osiedla bo tego dotyczyło to zebranie wstydzę się za was !!!!!!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mrocza, w dniu 13-04-2018 21:56:55 napisał:

  Wrobelki to by się lepiej do pracy wzięli a nie całe życie na koszt podatnika siedzą...

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Obserwator, w dniu 13-04-2018 22:00:34 napisał:

  Dlaczego tutaj nie zabroniono wyrażania swoich opinii i komentowania? Niech sobie kandyduje kto i na co chce - my dajemy poparcie lub nie. Radni i reszta (pseudo)elity, którym brzuchy z dobrobytu pęcznieją ,to efekty NASZYCH decyzji! Niestety ;( Brava dla młodzieży z Mroczy -gratuluję osiągnięć Justynie i gimnazjalistom! Trzymam kciuki za Wasze sukcesy i gratuluję rodzicom:)

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drobne naprawy
PÓŁKI
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Tonery Directions
27PLN
Meble łazienkowe
Zabiegi dla panów
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)