Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 marca 2018

Wielki sukces Kacpra Kłosa. Został wicemistrzem Europy!

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

W stolicy Rumunii trwają Mistrzostwa Europy w Podnoszeniu Ciężarów Seniorek i #Seniorów. W reprezentacji Polski wystąpił w kategorii 85 kg – Kacper Kłos z MGLKS Tarpan Mrocza.

Kacper jest absolwentem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu. 30 kwietnia br. debiutował na podeście w Rumunii. Spisał się wybornie zdobywając 3 medale. Ostatecznie zajął II miejsce w dwuboju z wynikiem 153kg +189kg – 342kg i został Wicemistrzem Europy. W rwaniu zdobył mały srebrny medal osiągając rezultaty: 148/151/153kg i bijąc własny rekord życiowy. Podrzucił 186kg i 189kg, a następna próba na 191kg zakończyła się niepowodzeniem. W podrzucie wywalczył mały brązowy medal. Gratulujemy tytułu i sukcesów!

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)