Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
29 kwietnia 2018

Udane rozpoczęcie sezonu juniorów młodszych. Pewna wygrana z Kamionką

fot. LUKS Feniks Mrocza

fot. LUKS Feniks Mrocza

Bardzo późno, bo dopiero 28 kwietnia, rozpoczęli sezon piłkarski najstarsi piłkarze klubu #Feniks Mrocza. Drużyna juniorów młodszych, prowadzona przez trenera Marcina Klebsa pewnie wygrała z piłkarzami Kamionki Kamień Krajeński 5-1 ( 3-0).

Cały mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy już w 5 min po strzale z rzutu wolnego K. Kierońskiego, wyszli na prowadzenie. Druga bramka to wykończenie bardzo ładnej, zespołowej akcji przez K. Konkowskiego. W 40 min bramkę do szatni zdobył M. Narloch. Druga połowa to dalsza dominacja zespołu z Mroczy, a kolejne bramki zdobyli wyróżniający się w tym meczu R. Narloch oraz W. Zdanowicz.

W całym meczu drużyna Feniksa miała kilka przestojów w grze. Jeden z takich błędów przytrafił się w końcówce meczu i zakończył się utratą bramki, która ustaliła wynik spotkania.

Skład zespołu: Kamil Jeszke (60’ Mikołaj Wnuk), Michał Witkowski, Maciej Sobieszczyk, Kacper Gindera, Mikołaj Lemke, Piotr Musiał, Jakub Kieroński (50’ Mateusz Deja), Patryk Siuzdak, W.Zdanowicz, Rafał Narloch, Jakub Konkowski.

Następny mecz rozegrany zostanie również w Mroczy w niedzielę 6 maja o godz. 12.00, a przeciwnikiem będzie zespół Gwiazdy Sypniewo.

Bardzo dobrze w dotychczasowych meczach radzą sobie trampkarze klubu Feniks, którzy po 4 kolejkach ligowych zasiadają na fotelu lidera grupy. W ostatnim meczu, który odbył się w ostatnią sobotę pokonali zespół Potulic 3-2 po ,,hack triku” Kamila Sobczyka.

Najmłodsza grupa piłkarska w klubie, czyli Młodzicy, w obecnym sezonie, radzi sobie ,,w kratkę” . W ostatnim meczu grając na wyjeździe w Serocku uległa zespołowi gospodarzy 4-1 a jedynego gola zdobył dla ekipy z Mroczy Marcel Dec.

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)