Dziś mamy 17 stycznia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

30 kwietnia 2018

Tarpan nie zawiódł. Zawodnicy nie zostawili na rywalach suchej nitki

fot. pow.

fot. pow.

W sobotę 28 kwietnia w Nowym Tomyślu odbyła się II runda Drużynowych Mistrzostw #Polski. Jak zwykle zawodnicy „Tarpana” nie zawiedli.

W I grupie jako pierwsza do boju stanęła Monika Marach, która w drugim podejściu w rwaniu poprawiła rekord Polski, który wynosił 76kg, a teraz wynosi 77kg. W podrzucie również w trzecim podejściu atakowała rekord Polski na ciężar 94kg, niestety bez powodzenia, ponieważ sztanga okazała się za ciężka. W II grupie wystartowała reszta ekipy „Tarpana”: Przemysław Kramarz, Kacper Kłos, Przemysław Korneluk, Szymon Wintrowicz, Łukasz Kwapich , która nie zostawiła suchej nitki na rywalach. Zawodnicy bardzo dobrze po kolei zaliczali podejścia zarówno w rwaniu, jak i w podrzucie uzyskując łącznie drużynowo 1865,2 pkt. „Tarpan” Mrocza po drugiej rundzie zajmuje II lokatę w I lidze.

Materiał: powierzony

Oceń artykuł: 3 0
Pliki do pobrania
DMP Nowy Tomyśl 28-04-2018 skończone.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metkownice
od 179PLN
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Budowa domu pod klucz
Narożniki
Kwasy...
Masaż gorącymi kamieniami
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Usługi transportowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)