Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Sprawdzenie umiejętności najmłodszych. Dzieci wystartowały w Duathlonie

fot. pow.

fot. pow.

Po zakończeniu triathlonu w Rościminie swoje umiejętności sprawdzić mogli również # młodsi zawodnicy.

Specjalnie dla nich przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji zorganizowany został Duathlon. Zadaniem uczestników było w jak najkrótszym czasie dobiegnięcie z linii startu do strefy zmian gdzie czekały na nich rowery.

Następnie po przejechaniu pętli uczestnicy odstawiali rowery na miejsce i biegli do mety. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych (najmłodszy uczestnik miał 2 lata), a oto wyniki młodych sportowców:

Rocznik 2007-2009:
1. Leonia Topczewska
2. Julia Stachowska
3. Nel Werner

Rocznik 2010-2012:
1. Kacper Klebs
2. Szymon Leper
3. Marcel Split

Rocznik 2013 i młodsi:
1. Olaf Krajewski
2. Tobiasz Babski
3. Lesław Kwiatkowski

Gratulujemy zawodnikom i zapraszamy za rok.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)