Dziś mamy 26 maja 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Sprawdzenie umiejętności najmłodszych. Dzieci wystartowały w Duathlonie

fot. pow.

fot. pow.

Po zakończeniu triathlonu w Rościminie swoje umiejętności sprawdzić mogli również # młodsi zawodnicy.

Specjalnie dla nich przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji zorganizowany został Duathlon. Zadaniem uczestników było w jak najkrótszym czasie dobiegnięcie z linii startu do strefy zmian gdzie czekały na nich rowery.

Następnie po przejechaniu pętli uczestnicy odstawiali rowery na miejsce i biegli do mety. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych (najmłodszy uczestnik miał 2 lata), a oto wyniki młodych sportowców:

Rocznik 2007-2009:
1. Leonia Topczewska
2. Julia Stachowska
3. Nel Werner

Rocznik 2010-2012:
1. Kacper Klebs
2. Szymon Leper
3. Marcel Split

Rocznik 2013 i młodsi:
1. Olaf Krajewski
2. Tobiasz Babski
3. Lesław Kwiatkowski

Gratulujemy zawodnikom i zapraszamy za rok.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)