Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

25 lipca 2020

Piłkarze w trakcie przygotowań do sezonu 2020/2021. Padło wiele bramek

fot. Wiesław Śmieliński

fot. Wiesław Śmieliński

24 lipca nasi chłopcy rozegrali 3 mecz kontrolny w Nakle z ekipą# SF Junior Nakło. Nasi chłopcy spisali się dobrze, szczególnie w ofensywie. Szwankuje cały czas wyprowadzenie piłki z obrony i nad tym elementem musimy popracować.

Mecz zakończył się wynikiem 11:4 dla „Feniksa-Budownictwo EU”. W ofensywie szczególnie wyróżnił się Kacper Klebs - strzelec 7 bramek. 2 gole uzyskał Jakub Jóźwiak, po jednej - Kamil Kruszyński i obrońca Cyprian Hamowski. Ponadto grali: na bramce Szymon Ciesielski i Szymon Sobieszczyk, w polu Ksawery Pokojski, Szymon Frydrychowicz, Aleksander Kont, Grzegorz Bruski, Maciej Brzeziński, Ksawery Król, Michał Świacki, Kacper Pokojski i Tymon Pokrzywka.

W dwóch pierwszych sparingach zmierzyliśmy się z „Mezarem” Nakło - porażka i remis w dwumeczu. Chciałbym podziękować Panu Jackowi Siuzdakowi, właścicielowi firmy Budownictwo Eu za sponsoring, dzięki takim ludziom chłopcy mają możliwość się rozwijać i wyglądać schludnie.

Kibiców piłki młodzieżowej zapraszamy na rewanż do Mroczy na orliku w piątek 31 lipca o godz. 17.00.

Materiał: Wiesław Śmieliński - trener

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)