Dziś mamy 15 stycznia 2026, czwartek, imieniny obchodzą:

26 października 2014
III Turniej o Puchar Prezesa Firmy Roka

Pierogi dla brydżystów

fot. KP

fot. KP

Już po raz trzeci w Kcyni zorganizowano turnieju brydża sportowego o Puchar Prezesa Firmy Roka. Dodatkową atrakcją turnieju były pierogi z serem, wiśniami, truskawkami oraz kapustą, a dodatkowo uszka z grzybami. Wystąpiło aż 21 par z dwóch województw.

W sobotę, 25 października w remizie strażackiej w Kcyni rozegrano turniej brydżowy. Rywalizowano o Puchar Prezesa firmy ROKA oraz nagrody pieniężne. Dodatkową atrakcją turnieju była degustacja pierogów serwowanych przez tą rodzinną firmę. Firma ROKA oprócz pierogów, produkuje również lody i desery.

W turnieju wystąpiło aż 21 par z województw kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Grano na zapis maksymalny. Zwyciężyła para z Wielkopolski Jarosław Modlibowski/Wiesław Sierzchuła. Drugie miejsce przypadło parze Czarnych-Zelan Nakło Alfred Nowak/Piotr Wołowski. W zeszłym roku para ta wygrała turniej. O zwycięstwie zdecydowały ułamki procenta! Trzecie miejsce zajęła druga para Czarnych - Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński.

Puchar najlepszej parze wręczył szef firmy ROKA Zbigniew Kaczmarek.

Wyniki:
1. Jarosław Modlibowski/Wiesław Sierzchuła - 63.93%
2. Alfred Nowak/Piotr Wołowski - 63.70%
3. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński - 62.12%
4. Włodzimierz Heymann/Marian Zarembski - 58.12%
5. Bogusław Barański/Marek Juszczak - 57.92%
6. Zbigniew Kaczmarek/Michał Kaczmarek - 55.07%
7. Grzegorz Samol/Kazimierz Lis - 53.58%
8. Zbigniew Cholewiński/Tadeusz Grewling - 52.20%
9. Beata Kuczerepa/Tomasz Bondarczyk - 51.63%
10. Jan Kalicki/Wiesław Świderski - 51.60%
11. Stefan Kamiński/Zdzisław Świtalski - 49.27%
12. Halina Piętka/Bogdan Najmrodzki - 49.04%
13. Michał Krzostka/Mariusz Wróblewicz - 48.48%
14. Marek Bukowski/Józef Grewling - 45.59%
15. Jan Krzyżanowski/Maciej Różański - 44.96%
16. Roman Grabowski/Benedykt Mieszczak - 44.05%
17. Dariusz Borkowski/Krzysztof Cyran - 43.75%
18. Mariusz Błażejewski/Łukasz Waliszewski - 43.66%
19. Zdzisław Bednarski/Zbigniew Pełka - 41.59%
20. Dariusz Bartoś/Ireneusz Biniecki - 41.53%
21. Jan Nowakowski/Jerzy Zarembski - 39.35%.

Oceń artykuł: 62 40

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Wasch Pulver proszek do prania kolorów 3,9 kg
29,99PLN
Patelnia do naleśników SWEET
47,99PLN
Konstrukcje stalowe
Top Choice Pędzel do nakładania pudru
19,99PLN
Budowa magazynów
Podłoże Uniwersalne z Hydrożelem 50L – Do Ogrodu, Doniczek i Balkonów
26PLN
Zeszyt A4 w trzy linie 32 kartki Interdruk – do nauki pisania
9,99PLN
0

Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym

Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.

(czytaj więcej)
0

Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?

Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)
0

Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"

Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.

(czytaj więcej)
0

Zmiana lokalizacji. Nowa siedziba centrum szkolenia

Wraz z początkiem 2026 roku swoją lokalizację zmieniło# Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Jednostka dotychczas działająca w Toruniu od 2 stycznia br. rozpoczęła swoją działalność w Grudziądzu. Przeniesienie CSWOT ma związek z planami poszerzenia działalności szkoleniowej jednostki.

(czytaj więcej)