Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2022

Oficjalnie zakończyli rok szkolny. Do zobaczenia we wrześniu!

Rok szkolny 2021/2022 można oficjalnie uznać za zakończony.

Na początku uroczystego zakończenia zabrała głos Pani Dyrektor Violetta Erdmann oraz przedstawiciele Miasta i Gminy Mrocza. Podczas uroczystości obyło się wręczenie aniołków dla Przyjaciół Szkoły oraz wręczenie nagród uczniom, którzy otrzymali najwyższe wyniki w nauce, 100% frekwencję oraz zrobili największy postęp w nauce. Następnie miało miejsce przekazanie sztandaru szkoły uczniom z klasy VII.

Był to również ważny dzień dla ósmoklasistów. Przystąpili oni do ślubowania przed całą społecznością szkolną. Kolejnym punktem było wręczenie przez wychowawców świadectw oraz nagród uczniom, którzy otrzymali wyróżnienia. Wszyscy uczniowie klasy VIII składali wpisy do kroniki oraz otrzymali świadectwa. Po rozdaniu świadectw głos zabrała wychowawczyni klasy VIII p. Anna Nowakowska, a następnie uczeń klasy VII. Młodsi koledzy i koleżanki przygotowali naszym ósmoklasistom małą niespodziankę.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie klasy VIII po raz ostatni wystąpili w murach naszej szkoły. Przygotowali krótkie przedstawienie, które zakończyli piosenką oraz wręczeniem kwiatów dla nauczycieli oraz pracowników szkoły w podzięce za wszystkie lata. Ostatnim punktem było wystąpienie przewodniczącej klasy VIII, która w imieniu całej klasy przekazała podziękowania wychowawczyni. Nie obyło się bez łez wzruszenia.
Pani Dyrektor oficjalnie zakończyła rok szkolny, życzyła wszystkim uczniom wesołych i bezpiecznych wakacji. Następnie wychowankowie wszystkich klas udali się do swoich sal.
Drodzy uczniowie! Jeszcze raz życzymy Wam bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży oraz niezapomnianych wrażeń! Do zobaczenia we wrześniu!

Materiał: Roksana Jarecka /SP Witosław

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)