Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

01 sierpnia 2020

Feniks/BudownictwoEU Mrocza-SF Junior Nakło. Mecz rewanżowy

fot. Wiesław Śmieliński

fot. Wiesław Śmieliński

W piątek 31 lipca nasi chłopcy spotkali się u# siebie w meczu rewanżowym z SF Junior Nakło.

Gra momentami była ciekawa i pełna woli ambicji ze strony wszystkich zawodników,za to należą się chłopcom brawa.W meczu wyróżnił się Kacper Klebs strzelec 8 goli i Jakub Jóźwiak zdobywca 3 bramek. Ponadto po jednej bramce dla Feniksa/BudownictwoEU strzelili Kacper Kania,Szymon Sobieszczyk,Jakub Hamowski i samobój.W zespole gospodarzy grali również-Szymon Ciesielski,Szymon Frydrychowicz,Aleksander Kont,Ksawery i Kacper Pokojscy,Kamil Kruszyński,Maciej Brzeziński,Grzegorz Bruski,Tymon Pokrzywka i Michał Świacki. 

Materiał: Wiesław Śmieliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)