Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

16 lipca 2020

Bieg cieszył się zainteresowaniem. Przyszedł czas na podsumowanie

fot. pow.

fot. pow.

"To już jest koniec..." wypadałoby zacytować klasyka. Przez ostatnie dwa miesiące sporo #się u nas działo, sporo nas było wszędzie. Teraz nadszedł czas na małe podsumowanie.

Limit wynosił 60 osób i oficjalnie taka liczba zawodników ukończyła trasę Krajna Cross Trawers. Nieoficjalnie osób, które zapoznały się z trasą było dużo więcej. Niezmiernie cieszymy się z zainteresowania i mamy punkt odniesienia co do kolejnych edycji. W wyniku głosowania zawodników Trawers Team Nakło konkurs fotograficzny wygrała Karina Rozental z Nakła. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział.

Nagroda specjalna za inicjatywę w propagowaniu i promocję naszego biegu trafiła do Moniki Rozpłoch, autorki strony Lubaszcz - z historią. Natomiast jeśli chodzi o wariant "Rywalizacja", to sytuacja jest następująca. Do udziału zgłosiły się 4 kobiety i 4 mężczyzn. W obu przypadkach sytuacja była identyczna. Dwie osoby (po jednej z kategorii) nie mogły wgrać pliku z przebytą trasą na stronę rywalizacji. Obie zajęłyby 3 miejsca w swoich kategoriach, a osoby z 3 miejsc spadłyby na 4. Postanowiliśmy być fair wobec jednych i drugich i przyznać po dwa 3 miejsca ex aequo.

Kategoria kobiet:

1. Aleksandra Różowicz - Bydgoszcz

2. Agnieszka Krzyżkowska - Mrocza

3. Natalia Andrzejczak - Studzienki (Trawers Team Nakło)

3. Patrycja Podemska - Bydgoszcz (Forest Gang)

Kategoria mężczyzn:

1. Piotr Zwoliński - Nakło (Klub Tenisowy Zgoda)

2. Dawid Koliński - Nakło (Skra Paterek)

3. Michał Nowak - Lubaszcz ( NTS Trójka Nakło)

3. Sławomir Polaków - Nakło (JS 2073)

Gratulujemy pary w nogach i płucach. Do zobaczenia na Krajna Cross Trawers w przyszłym roku ( miejmy nadzieję, że już w klasycznej wersji).

Materiał: Trawers Team Nakło

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Botox i wypełniacze
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Budowa magazynów
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Lipoliza injekcyjna
Narożniki
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)