Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

14 maja 2019

30-lecie święceń ks. Wojciecha Cierniaka. Kapłan otrzymał podziękowania

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

12 maja w Kościele Parafialnym w Mroczy świętowaliśmy jubileusz # 30-lecia święceń kapłańskich proboszcza parafii mroteckiej ks. Wojciecha Cierniaka.

W tym roku mija także 8 lat odkąd przybył on do Mroczy, aby sprawować tutaj posługę duszpasterską. Po mszy św. swoje podziękowania i gratulacje składały organizacje przykościelne oraz pozarządowe.

W imieniu władz samorządowych życzenia złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza- Leszek Klesiński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński.

Następnie obecni goście przeszli na teren ogrodu parafialnego, gdzie pod namiotami przygotowany został słodki poczęstunek.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)