Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

07 kwietnia 2019

"Zdrowe odżywianie". Promocja dobrych nawyków żywieniowych

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 4 kwietnia 2019 r. odbył się apel pt. "Zdrowe odżywianie'' przygotowany przez uczniów klasy 3c i 3d pod kierunkiem pani Ilony Krzyżan i Barbary Świętoń.

Apel miał na celu popularyzację oraz promocję wśród dzieci zdrowych nawyków żywieniowych. Jest wysoce prawdopodobne, że pozwolą one uniknąć problemów ze zdrowiem w przyszłości. Prowadząc zdrowy styl życia, szczególnie od najmłodszych lat, możemy ograniczyć wystąpienie wielu chorób, w tym nadwagi.

"Każdy z nas ma swoje marzenia: jeden chciałby być sławnym, inny bogatym, ktoś marzy o odległych egzotycznych krajach, ale z pewnością wszyscy chcieliby być zdrowymi i sprawnymi przez całe życie. Jednak, żeby to osiągnąć, należy zażywać ruchu, dbać o kondycję fizyczna i psychiczną oraz stosować się do zasad prawidłowego żywienia już od najmłodszych lat''.

materiał: pow. 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gimnastyka korekcyjna
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Narożniki
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Budowa stanu surowego
Budowa hal
MEBLE PIOTR PASIEKA
Pieczątki Colop
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)