Dziś mamy 20 lipca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2019

Wybory do europarlamentu coraz bliżej. Rusza zgłaszanie członków komisji

Za ponad miesiąc, 26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, w których #wybierzemy 52 posłów. Ruszyło przyjmowanie kandydatur na członków obwodowych komisji wyborczych.

Kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych zgłaszać mogą pełnomocnicy Komitetów Wyborczych lub upoważnione przez nich osoby. Swoje kandydaturyi mogą samodzielnie zgłaszać również wyborcy, a ich powołanie w skład komisji może nastąpić w przypadku uzupełniania jej składu spośród wyborców.

W gminie Mrocza zgłoszenia przyjmowane będą w Urzędzie Miasta i Gminy (pokoje nr 201 i 207) w dniach 8 - 26 kwietnia (w dniach i godzinach urzędowania).

W przypadku zgłoszenia większej liczby kandydatów, 30 kwietnia o godz. 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Mroczy – sala nr 309 (II piętro) odbędzie się publiczne losowanie.

Wzory zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych zamieszczone są na stronie BIP gminy Mrocza.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Ww, w dniu 14-04-2019 11:39:23 napisał:

    26 maja są również w Mroczy przyjęcia I Komuni ciekawe jak będzie ze świetlicami gdzie ludzie mieli rezerwację a w tych świetlicach będą lokale wyborcze

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożniki
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Konstrukcje stalowe
Oczyszczanie twarzy
Budowa domu pod klucz
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)