Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
20 czerwca 2018

Wspólne powitanie lata. Przypomniano jak bezpiecznie spędzić wakacje

Dnia 19 czerwca 2018r w TPD KPOR Warsztacie Terapii Zajęciowej w Mroczy odbył się festyn profilaktyczny pn. „Powitanie lata”.

Gośćmi tegorocznego spotkania byli przedszkolacy z Przedszkola Miejskiego w Mroczy i przedszkolacy z „Mini Akademia” w Mroczy. Działanie profilaktyczne miało na celu przypomnienie i uaktualnienie wiedzy na temat bezpiecznego zachowania podczas wakacji, a w szczególności przeciw działanie narkomanii i używaniu dopalaczy. Przygotowano stosowne tablice tematyczne by uświadomić zły wpływ używek na zdrowie.

Kierownik TPD KPOR Z.Woźniak wygłosiła prelekcję na temat bezpiecznego zachowania się podczas wakacji. Uczestnicy spotkania śpiewali piosenki o tematyce wakacyjnej, pląsali w rytm muzyki, po czym podążyli na smaczny poczęstunek. W/w impreza była dofinansowana przez Urząd Miasta i Gminy Mrocza ze środków na profilaktykę uzależnień.

materiał: WTZ Mrocza

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
ŁÓŻKA
MEBLE DZIECIĘCE
Meble młodzieżowe i dziecięce
MEBLE MŁODZIEŻOWE
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Emoji. Wyobrażasz sobie bez nich komunikację?

W kalendarzu znajdziemy wiele dziwnych świąt, o których na co dzień nawet nie #pomyślimy. Tymczasem dzisiaj swoje święto obchodzą emoji - co to takiego?

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)