Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2018

Wspólne powitanie lata. Przypomniano jak bezpiecznie spędzić wakacje

Dnia 19 czerwca 2018r w TPD KPOR Warsztacie Terapii Zajęciowej w Mroczy odbył się festyn profilaktyczny pn. „Powitanie lata”.

Gośćmi tegorocznego spotkania byli przedszkolacy z Przedszkola Miejskiego w Mroczy i przedszkolacy z „Mini Akademia” w Mroczy. Działanie profilaktyczne miało na celu przypomnienie i uaktualnienie wiedzy na temat bezpiecznego zachowania podczas wakacji, a w szczególności przeciw działanie narkomanii i używaniu dopalaczy. Przygotowano stosowne tablice tematyczne by uświadomić zły wpływ używek na zdrowie.

Kierownik TPD KPOR Z.Woźniak wygłosiła prelekcję na temat bezpiecznego zachowania się podczas wakacji. Uczestnicy spotkania śpiewali piosenki o tematyce wakacyjnej, pląsali w rytm muzyki, po czym podążyli na smaczny poczęstunek. W/w impreza była dofinansowana przez Urząd Miasta i Gminy Mrocza ze środków na profilaktykę uzależnień.

materiał: WTZ Mrocza

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Modne aranżacje
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)