Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

06 listopada 2018

Wojewódzkie zawody w Bocci. Promocja dyscypliny paraolimpijskiej

Dnia 24 listopada 2018 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława # Staszica w Nakle nad Notecią o godz. 10.00 odbędą się MIĘDZYWARSZTATOWE WOJEWÓDZKIE ZAWODY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W BOCCI.

Organizatorem zawodów jest Warsztat Terapii Zajęciowej „Pod Dębem” w Nakle, a wspierać będą nas: Starostwo Powiatowe, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – Zarząd Oddziału Powiatowego w Nakle, Nakielski Ośrodek Kultury, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle.

Patronat medialny sprawować będzie Radio Nakło, natomiast Patronat Honorowy obejmie – Starosta Nakielski.

Dla przypomnienia zawody w Bocci odbywają się co 2 lata, ostatnie na terenie powiatu nakielskiego były w 2016r. Celem jest promocja aktywności ruchowej osób niepełnosprawnych oraz promocja dyscypliny paraolimpijskiej – Bocci.

materiał: Warsztat Terapii Zajęciowej w Nakle

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Meble kuchenne
Nadanie modnej linii
Budowa magazynów
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Konstrukcje stalowe
Botox i wypełniacze
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)