Dziś mamy 17 grudnia 2017, niedziela, imieniny obchodzą:
16 listopada 2017

Wizyta w fabryce bombek choinkowych. Dzieciom trudno było oderwać oczy od pięknych ozdób

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 14 listopada 2017 roku uczniowie klas pierwszych oraz klasy integracyjnej IV –VI ze Szkoły # Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy wzięli udział w wycieczce do Fabryki Bombek w Bydgoszczy.

Uczniowie zwiedzali zakład produkcyjny i zobaczyli, jak wytwarza się kolorowe bombki. Wszyscy podziwiali jak pani wydmuchiwała bombki ze szklanych rurek rozgrzanych od wysokiej temperatury. Dzieci uważnie przyglądały się jak srebrzono ozdoby. Bardzo podobało im się jak pani dekorowała polakierowane bombki -niepowtarzalne dzieła sztuki. Z wielkim zachwytem oglądali bajecznie kolorowe bombki przeróżnych kształtów: od zwierzątek po dzwoneczki, szyszki, postacie z bajek, samochodziki itp.

Na zakończenie wycieczki dzieci odwiedziły przyzakładowy sklepik, w którym trudno było im oderwać oczy od wspaniałych ozdób choinkowych i zdecydować się, jaką zakupić pamiątkę.

Wycieczka bardzo się wszystkim podobała. Zadowolone dzieci fabrykę opuściły pełne wrażeń i nowych doświadczeń. Każdy uczeń stał się bogatszy w wiedzę na temat „skąd się biorą bombki”.

Opiekę nad uczniami sprawowały: Anna Głowacka, Magdalena Ignasiak, Ilona Manys, Barbara Tadych, Lidia Talarczyk, Katarzyna Wronkowska oraz koordynator Anna Czarnikowska.

materiał: Anna Czarnikowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)