Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
07 marca 2018

Wieczornica Patriotyczna. Wydarzenie poświęcono Żołnierzom Wyklętym

fot. powierzone

fot. powierzone

1 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy odbyła się wieczornica # poświęcona pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystość ta wpisuje się w cykl obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Patriotyczny program słowno – muzyczny został przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Mroczy oraz uczniów Technikum Mundurowego.

Występ poprzedziło złożenie kwiatów i znicza pod wiszącą na murach mroteckiej podstawówki, tablicą memoratywną "żołnierza wyklętego", mieszkańca Mroczy- Wacława Polewczyńskiego.

Przy przygotowaniu programu słowno- muzycznego z uczniami pracowali nauczyciele: Dorota Becker, Beata Tymińska, Justyna Misterkiewicz – Hamowska, Janusz Paliwoda, Karol Kozieł. Dekoracje przygotowały: Justyna Czuber, Agnieszka Pokoiska. Oprawa multimedialna: Michał Okoniewski.

materiał: Beata Tymińska

Oceń artykuł: 50 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne - na zamówienie
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
STOŁY I KRZESŁA
Botox
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
SYPIALNIE
JADALNIE
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)