Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

07 marca 2018

Wieczornica Patriotyczna. Wydarzenie poświęcono Żołnierzom Wyklętym

fot. powierzone

fot. powierzone

1 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy odbyła się wieczornica # poświęcona pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystość ta wpisuje się w cykl obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Patriotyczny program słowno – muzyczny został przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Mroczy oraz uczniów Technikum Mundurowego.

Występ poprzedziło złożenie kwiatów i znicza pod wiszącą na murach mroteckiej podstawówki, tablicą memoratywną "żołnierza wyklętego", mieszkańca Mroczy- Wacława Polewczyńskiego.

Przy przygotowaniu programu słowno- muzycznego z uczniami pracowali nauczyciele: Dorota Becker, Beata Tymińska, Justyna Misterkiewicz – Hamowska, Janusz Paliwoda, Karol Kozieł. Dekoracje przygotowały: Justyna Czuber, Agnieszka Pokoiska. Oprawa multimedialna: Michał Okoniewski.

materiał: Beata Tymińska

Oceń artykuł: 52 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Czytniki kodów kreskowych
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)