Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
07 marca 2018

Wieczornica Patriotyczna. Wydarzenie poświęcono Żołnierzom Wyklętym

fot. powierzone

fot. powierzone

1 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy odbyła się wieczornica # poświęcona pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystość ta wpisuje się w cykl obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Patriotyczny program słowno – muzyczny został przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Mroczy oraz uczniów Technikum Mundurowego.

Występ poprzedziło złożenie kwiatów i znicza pod wiszącą na murach mroteckiej podstawówki, tablicą memoratywną "żołnierza wyklętego", mieszkańca Mroczy- Wacława Polewczyńskiego.

Przy przygotowaniu programu słowno- muzycznego z uczniami pracowali nauczyciele: Dorota Becker, Beata Tymińska, Justyna Misterkiewicz – Hamowska, Janusz Paliwoda, Karol Kozieł. Dekoracje przygotowały: Justyna Czuber, Agnieszka Pokoiska. Oprawa multimedialna: Michał Okoniewski.

materiał: Beata Tymińska

Oceń artykuł: 52 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
MEBLE MŁODZIEŻOWE
Lipoliza injekcyjna
Żel UV 5ml
7,50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Czytniki kodów kreskowych
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)