Dziś mamy 21 maja 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
26 kwietnia 2018

W szkole zorganizowano kiermasz książek. Było w czym wybierać

fot. pow.

fot. pow.

23 kwietnia to ustanowiony ​przez UNESCO Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

W tym dniu mając na celu propagowanie czytelnictwa i uświadomienie roli czytania w życiu młodzieży, biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej w Mroczy zorganizowała kiermasz książek. Młodzież w tym dniu miała możliwość zakupu tańszej literatury. W ofercie kiermaszu na uczniów czekała m.in. beletrystyka, czyli powieści, lektury szkolne, ciekawe wydawnictwa i bogato ilustrowane albumy oraz literatura dziecięca. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Organizatorzy kiermaszu dziękują dyrektorowi Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Mroczy Grzegorzowi Okoniewskiemu za przekazanie książek na kiermasz.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)