Dziś mamy 18 stycznia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

26 kwietnia 2018

W szkole zorganizowano kiermasz książek. Było w czym wybierać

fot. pow.

fot. pow.

23 kwietnia to ustanowiony ​przez UNESCO Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

W tym dniu mając na celu propagowanie czytelnictwa i uświadomienie roli czytania w życiu młodzieży, biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej w Mroczy zorganizowała kiermasz książek. Młodzież w tym dniu miała możliwość zakupu tańszej literatury. W ofercie kiermaszu na uczniów czekała m.in. beletrystyka, czyli powieści, lektury szkolne, ciekawe wydawnictwa i bogato ilustrowane albumy oraz literatura dziecięca. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Organizatorzy kiermaszu dziękują dyrektorowi Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Mroczy Grzegorzowi Okoniewskiemu za przekazanie książek na kiermasz.

materiał: Beata Orzechowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)