Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2018

Udana akcja happeningowa. Uczniowie dali upust swojej energii

fot. Justyna Misterkiewicz

fot. Justyna Misterkiewicz

14 czerwca w holu Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy uczniowie #wzięli udział w akcji happeningowej - Kolorowe Ptaki 2018.

Projekt ma na celu spotkania utalentowanych dzieci i młodzieży, ich integrację oraz konfrontacje artystyczne. Szczególnie uzdolnieni uczniowie tworzyli w tym roku zespołowe prace plastyczne pod hasłem KOCHAM CIĘ, POLSKO! Wokaliści zaśpiewali polskie hity, a tancerze dali popis do utworów Zbigniewa Wodeckiego. Dzieci i młodzież, dając upust artystycznej energii, uczcili 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. 

To było wspaniałe popołudnie spędzone w szkole. Uczniom dopisywały humory, wspierali się wzajemnie i gratulowali udanych występów. Mamy w Mroczy uzdolnionych, ambitnych uczniów, których warto wspierać, motywować i promować stwarzając możliwość prezentacji w środowisku lokalnym.

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję za pomoc w organizacji happeningu, uczniom za wspólną zabawę, wysiłek włożony w przygotowanie występów oraz rodzicom i wychowawcom  za wsparcie swoich pociech w przygotowaniu pięknych prezentacji.

 materiał: Justyna Misterkiewicz

Oceń artykuł: 16 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Skup i sprzedaż części
Budowa magazynów
Makijaż na każdą okazję
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Deska elewacyjna
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)