Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2018

Udana akcja happeningowa. Uczniowie dali upust swojej energii

fot. Justyna Misterkiewicz

fot. Justyna Misterkiewicz

14 czerwca w holu Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy uczniowie #wzięli udział w akcji happeningowej - Kolorowe Ptaki 2018.

Projekt ma na celu spotkania utalentowanych dzieci i młodzieży, ich integrację oraz konfrontacje artystyczne. Szczególnie uzdolnieni uczniowie tworzyli w tym roku zespołowe prace plastyczne pod hasłem KOCHAM CIĘ, POLSKO! Wokaliści zaśpiewali polskie hity, a tancerze dali popis do utworów Zbigniewa Wodeckiego. Dzieci i młodzież, dając upust artystycznej energii, uczcili 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. 

To było wspaniałe popołudnie spędzone w szkole. Uczniom dopisywały humory, wspierali się wzajemnie i gratulowali udanych występów. Mamy w Mroczy uzdolnionych, ambitnych uczniów, których warto wspierać, motywować i promować stwarzając możliwość prezentacji w środowisku lokalnym.

Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję za pomoc w organizacji happeningu, uczniom za wspólną zabawę, wysiłek włożony w przygotowanie występów oraz rodzicom i wychowawcom  za wsparcie swoich pociech w przygotowaniu pięknych prezentacji.

 materiał: Justyna Misterkiewicz

Oceń artykuł: 16 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Skup i sprzedaż części
Naczepa platforma
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Budowa domu pod klucz
Drobne naprawy
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Czytniki kodów kreskowych
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)