Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

08 lipca 2018

Turniej Sołectw za nami. Najlepiej spisała się reprezentacja Rościmina

fot. MM

fot. MM

7 lipca w Samsieczynku zorganizowano Turniej Sołectw. Do rywalizacji przystąpiły zaledwie 4 wsie.

Otwarcia turnieju dokonała sołtys Samsieczynka – Mariola Rakowska. W tym roku w zawodach wzięły udział drużyny z Kaźmierzewa, Rościmina, Matyldzina oraz Samsieczynka. Rywalizowali one w 4 konkurencjach, a pierwszą z nich okazało się cięcie drewna piłą na czas. Następnie zawodnicy musieli wziąć udział w biegu drużynowym. Najwięcej emocji i śmiechu dostarczyła uczestnikom turnieju kolejna konkurencja, w której musieli w jak najszybszym czasie przebiec wyznaczoną trasę trzymając w ręce łyżkę, na której położono kurze jajko. Finałowym zadaniem okazało się toczenie balotu siana. Po zakończeniu rywalizacji podliczono wyniki. Tegorocznym zwycięzcą okazało się sołectwo Rościmin!

Klasyfikacja końcowa:
1. Rościmin – 15 pkt.
2. Samsieczynek – 12 pkt.
3. Kaźmierzewo – 8 pkt.
4. Matyldzin – 5 pkt.

Następnie zawodnicy otrzymali z rąk Marioli Rakowskiej oraz burmistrza Leszka Klesińskiego pamiątkowe dyplomy, puchary oraz upominki. Po rozdaniu nagród, rozpoczęła się zabawa taneczna.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (4)

    Mieszkanka sołectwa , w dniu 08-07-2018 18:41:43 napisał:

    A drążno gdzie? Ach no tak sołtys woli jeździc nad morza i góry zamiast wystawić zawodników.. Wstyd.. Zresztą w tym drążnie wogole nic się nie dzieje bo sołtys ma wszystko w d..... A co do zabawy w samsieczynku.. Hmmm sama patologia była... DJ zajefajny ale ludzie... Blllllleeeee

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (4)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Żel UV 5ml
7,50PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Budowa stanu surowego
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Deska elewacyjna
Szafy przesuwne
Usługi transportowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)