Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

06 lipca 2018

Spotkanie z rolnikami. Omawiano straty w uprawach

fot. Teodor Wiśniewski

fot. Teodor Wiśniewski

W dniu 2 lipca 2018 r. (poniedziałek) w świetlicy wiejskiej w Krukówku odbyło się spotkanie # Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Leszka Klesińskiego oraz przedstawicieli komisji powołanej przez Wojewodę do szacowania szkód z miejscowymi rolnikami. Podczas spotkania poruszane były tematy powstałych strat w rolnictwie spowodowanych gradem.

materiał: Michał Meirowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)