Dziś mamy 21 września 2019, sobota, imieniny obchodzą:

21 sierpnia 2019

Sołectwo Wyrza z nowym sołtysem. Mieszkańcy wybrali

fot. UMiG w Mroczy

fot. UMiG w Mroczy

Dnia 19 sierpnia 2019 roku zwołane zostało zebranie, którego celem było wybranie # nowego sołtysa Sołectwa Wyrza.

Odbyło się ono w pierwszym terminie. Powołano komisję, w której skład weszli:
- Pani Kinga Myjak,
- Pani Maria Ratkowska,
- Pan Paweł Skórcz.

W głosowaniu brało udział 46 osób. Zgłoszonych zostało 2 kandydatów. Po przeprowadzonym głosowaniu wyniki wyglądały następująco:
- Pan Krzysztof Baliniak – 12 głosów,
- Pani Żaneta Łuczak – 32 głosy.

Serdecznie gratulujemy nowo wybranej sołtys Sołectwa Wyrza Pani Żanecie Łuczak.

materiał: Ewelina Musiał/UMiG w Mroczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Sąsiadka, w dniu 21-08-2019 19:52:16 napisał:

  Gratulacje! Powodzenia dla Pani Żanety, napewno z pomocą mieszkańców zrobią wiele dla swojej wsi!!!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Sąsiad, w dniu 22-08-2019 21:10:15 napisał:

  Wczesniej jedna ciota uciekła ze zebrania po zadaniu niewygodnych pytań na temat ferm po czym druga młodsza ciota uciekła z roli sołtysa haha. Może i lepiej. Wyszło kto "miekkkim" robiony. Wszystkiego dobrego dla nowej Pani sołtys.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  sołtys , w dniu 24-08-2019 06:20:33 napisał:

  Gratuluje wyboru na Sołtysa , jest to wazna funkcja dla lokalnej społeczności , nie zostawiajcie tej osoby bez pomocy , wsparcia , tj apel do mieszkańców , bez Waszego zaangażowania nie wiele może zrobic , Zycze powodzenia i wytrwałości .

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Soltyss, w dniu 25-08-2019 01:57:19 napisał:

  No poprzedni sołtys nie zabłysnął swoją kadencją,haha! Na temat ferm, to między "Panem sołtysem", a "uciekinierem" ze spotkania to były i są na pewno układziki... Nowy sołtys da na pewno radę jeżeli będzie wsparcie innych mieszkańców, powodzenia i gratulacje

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mieszkanka, w dniu 25-08-2019 08:57:15 napisał:

  Nowa Pani sołtys jeżeli ucieknie to tylko i wyłącznie dzięki niektórej starszej Pani, która chcę dominować nad wszystkim rządzić a sama nigdy nie złożyła i nie złoży swojej kandydatury na soltysa bo lepiej krzyczeć tak, żeby jakby co móc szybko schować głowę.Boi się odpowiedzialnosci tego stanowiska a od soltysa wymaga pierdnięcia na zawolanie. Nowa Pani sołtys napewno będzie stawać w obronie wsi o ile jej nie wykończą upierdliwi ludzie. życzymy powodzenia i oczu dookoła głowy. Nasza wieś w dobrych jest rękach.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Botox
Bon upominkowy
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Gimnastyka korekcyjna
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)