Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

28 lipca 2020

Seniorzy z Mroczy na spotkaniu w plenerze. Piknik w stadninie koni

fot. G. Wiśniewska

fot. G. Wiśniewska

Słoneczny, lipcowy dzień był okazją by 40 osobowa grupa mroteckich seniorów# spotkała się na imprezie plenerowej. Tym razem zorganizowali piknik w ciekawym i atrakcyjnym miejscu jakim jest stadnina koni.

Podczas pobytu można było zwiedzić stadninę, poznać teren i ciekawostki dotyczące hodowli koni. Przede wszystkim jednak wypocząć na łonie przyrody. Była wspólna zabawa, tańce i ognisko z kiełbaskami… no i piękne konie. Niewątpliwą atrakcję  stanowiła przejażdżka bryczką po terenie stadniny. Niektórzy spragnieni aktywnego wypoczynku odbyli spacer nad jezioro, by tam pooddychać świeżym powietrzem.

Stadnina okazała się miejscem przyjaznym dla seniorów, miejscem gdzie można wypoczywać aktywnie i bezpiecznie.

Materiał: G. Wiśniewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)