Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2019

Pożegnanie roku szkolnego. Wręczono nagrody najlepszym uczniom

fot.pow

fot.pow

19 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu uroczyście zakończył się rok szkolny 2018/2019.

 Głos zabrała pani dyrektor szkoły Violetta Erdmann, kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich UMiG Mrocza pan Sławomir Krainski oraz pan Łukasz Piotrowski - radny Rady Miejskiej w Mroczy.

Wręczone zostały nagrody najlepszym uczniom w szkole. W klasach I - III najwyższe wyniki w nauce osiągnęła Maria Musiał -  uczennica kl. III, a w kl. IV - VIII Szymon Tomczyk z kl. IV (średnia ocen 5,27 i wzorowe zachowanie). Szymon otrzymał także nagrodę od Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza, którą wręczył pan Sławomir Krainski. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją: Julia Piasecka z kl. V oraz Mateusz Joachimiak z kl. VII. Największy postęp w nauce zrobił uczeń kl. IV Kacper Juszczyk. Szczególne podziękowania trafiły na ręce uczniów kl. VIII, którzy reprezentowali szkołę poprzez udział w Poczcie Sztandarowym - Marii Dulińskiej, Wiktorii Konewki, Natalii Skok i Aleksandra Baranowskiego.

Był to dzień wyjątkowy również dlatego, że żegnaliśmy uczniów kl. VIII. Nie obyło się bez łez wzruszenia.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

materiał: Anna Nowakowska

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Tonery Directions
27PLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Deska elewacyjna
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Przewóz krajowy
Skup i sprzedaż części
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)