Dziś mamy 18 lutego 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2019

Pożegnanie roku szkolnego. Wręczono nagrody najlepszym uczniom

fot.pow

fot.pow

19 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu uroczyście zakończył się rok szkolny 2018/2019.

 Głos zabrała pani dyrektor szkoły Violetta Erdmann, kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich UMiG Mrocza pan Sławomir Krainski oraz pan Łukasz Piotrowski - radny Rady Miejskiej w Mroczy.

Wręczone zostały nagrody najlepszym uczniom w szkole. W klasach I - III najwyższe wyniki w nauce osiągnęła Maria Musiał -  uczennica kl. III, a w kl. IV - VIII Szymon Tomczyk z kl. IV (średnia ocen 5,27 i wzorowe zachowanie). Szymon otrzymał także nagrodę od Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza, którą wręczył pan Sławomir Krainski. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją: Julia Piasecka z kl. V oraz Mateusz Joachimiak z kl. VII. Największy postęp w nauce zrobił uczeń kl. IV Kacper Juszczyk. Szczególne podziękowania trafiły na ręce uczniów kl. VIII, którzy reprezentowali szkołę poprzez udział w Poczcie Sztandarowym - Marii Dulińskiej, Wiktorii Konewki, Natalii Skok i Aleksandra Baranowskiego.

Był to dzień wyjątkowy również dlatego, że żegnaliśmy uczniów kl. VIII. Nie obyło się bez łez wzruszenia.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

materiał: Anna Nowakowska

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Test amortyzatorów
Budowa magazynów
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Usługi transportowe
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)