Dziś mamy 19 marca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
24 listopada 2017

Obradowali mroteccy radni. Skarga na dyrektor MGOPS bezzasadna

fot. MM

fot. MM

XXXIX sesja Rady Miejskiej w Mroczy była bardzo pracowita dla radnych. Podjęto wiele istotnych # uchwał, a także rozpatrzono skargę na działalność dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mroczy.

Po otwarciu sesji i stwierdzeniu quorum burmistrz Leszek Klesiński przedstawił sprawozdanie z działalności międzysesyjnej.

Następnie, składano interpelacje i zapytania. Dotyczyły one m.in. złego stanu dróg gminnych czy przewozu dzieci do szkół.

Radni podczas komisji przeanalizowali wszelkie informacje dotyczące zimowego utrzymania dróg oraz funkcjonowania systemu gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie gminy.

Radni podczas dzisiejszej sesji podjęli szereg uchwał dotyczących m.in.: dokonania zmian w  Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2017-2027, dokonania zmian w budżecie gminy na 2017 rok, określenia stawek podatku od środków transportowych i zwolnień w tym podatku, zatwierdzenia taryfy za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków, przyjęcia Programu współpracy Gminy Mrocza z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 rok.

Radni rozpatrzyli także skargę na działalność dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, którym jest obecnie mgr Gabriela Trzeciakowska. Radni po przeanalizowaniu i rozpatrzeniu skargi uznali ją za bezzasadną.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (14) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (3)

  Gość, w dniu 25-11-2017 18:30:20 napisał:

  ... i wszystko jasne ! Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy! ... !

  odpowiedz

  • 3 (5)

  sofi, w dniu 25-11-2017 21:06:16 napisał:

  oczywiscie bezzasadna jak inaczej reka reke myje

  odpowiedz

  • 5 (9)

  mieszkaniec Mroczy, w dniu 26-11-2017 08:57:22 napisał:

  Jak zwykle chaotyczny artykuł z którego nic nie wynika. Czy naprawdę nie można zrobić transmisji online posiedzeń sesyjnych tak aby każdy mieszkaniec mógł posłuchać i wyrobić sobie własne zdanie o poczynaniach naszych radnych. Szanowna redakcjo zróbcie ankietę na waszej stronie i nich każdy zagłosuje w tej sprawie w końcu jest demokracja i niech każdy wypowie się w tej sprawie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (7)

  Gc, w dniu 27-11-2017 09:25:23 napisał:

  W myśl zasady burmistrz i radni rządzą burmistrz i radni sądzą no przecież nie można przyznać się do winy a to już nie pierwsza skarga na tą Panią

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -4 (6)

  ważna, w dniu 27-11-2017 15:43:10 napisał:

  To najlepszy burmistrz jakiego mieliśmy,robi bardzo wiele dla mieszkańców,mieszkania,drogi ,oświetlenie itd,mogłabym wymieniać,jestem za tym żeby burmistrz kolejne lata był włodarzem naszej gminy,pozdrawiam serdecznie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (3)
  • -3 (3)

  ważna, w dniu 28-11-2017 08:15:28 napisał:

  Ciągle będziecie narzekać,gdyby nic nie robił,to i tak źle,spójrzmy najpierw na siebie,

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Mroczek, w dniu 28-11-2017 22:36:44 napisał:

  Moim zdaniem robi dużo.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Sprawdzanie geometrii kół
MEBLE PIOTR PASIEKA
Elewacje
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
SALON - TORONTO
Narożniki
Botox zmarszczki lwie
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)