Dziś mamy 18 listopada 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 kwietnia 2019

Nagrody przyznane. Kogo docenił Zarząd Powiatu Nakielskiego?

Co roku Zarząd Powiatu Nakielskiego przyznaje nagrody za osiągnięcia w dziedzinie #twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i sztuki oraz za znaczące osiągnięcia sportowe. Wiadomo już, kto został wyróżniony tym razem.

Nagrody przyznaje się za osiągnięcia w minionym roku, czyli w tym przypadku za rok 2018. Do Zarząd Powiatu Nakielskiego wpłynęło 66 wniosków przedstawiających kandydatury do uhonorowania. Zarząd powołał komisję, która dokonała oceny wniosków. Ostatecznie przyznano nagrody następującym osobom:

- w kategorii osiągnięcia sportowe

Magdalena Niemyjska - 2 000 zł

Kacper Kłos - 1 500 zł

Monika Marach - 1 200 zł

Wiktoria Wołk, Paweł Paduch - 1 000 zł

Oliwia Kania, Ryszard Adamczewski, Kacper Badziągowski, Jakub Wiatrowicz, Kacper Gieryk, Przemysław Kramarz, Szymon Wintrowicz, Jakub Czerwiński, Szymon Trojański, Karol Urbanowicz, Bartosz Weder, Paulina Przywecka-Puziak, Marcin Sendwicki, Zuzanna Strzelewicz - 500 zł

Marcin Wiatrowicz - 400 zł

Antoni Kozber, Julia Sobek, Mateusz Wiśniewski, Laura Lau, Grzegorz Gackowski, Oliwia Wiśniewska, Dominika Biel, Malwina Szopiera, Julia Łuczyk, Dawid Rusinek, Agata Leper, Kamil Sęga, Wiktoria Kałka, Dominika Kujawska, Jerzy Walter, Dominika Najdowska, Karol Wiśniewski, Jakub Rusinek - 300 zł

Michał Gawron, Oliwier Sęga, Jakub Skuza, Zofia Paradowska - 250 zł

Szymon Świerczek, Helena Radziejewska, Kinga Leper, Antonina Majewska - 200 zł

- w kategorii osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury

Daria Kornacka, Zuzanna Rogalska, Sandra Frydrychowicz, Milena Kozłowska - 500 zł

Oceń artykuł: 111 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (5)

  kora, w dniu 23-04-2019 15:32:30 napisał:

  Aha, czyli dla sportowców po 2k zł, a dla promotorów kultury i sztuki po 500. Dlaczego pieniądze dostają osoby mające ponad 18 lat? Gdzie jest regulamin tych nagród?

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Rodzic , w dniu 23-04-2019 20:58:38 napisał:

  Jestem bardzo ciekawy kto pisał wnioski o te nagrody? Dlaczego w ramach tej samej dyscypliny sportowej nagrody dostały dzieci z Witosławia, a z Mroczy nie? Kto odpowiada za nierówne traktowanie dzieci z tej samej gminy?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Rodzic, w dniu 25-04-2019 08:20:05 napisał:

  A pływanie wcale nie docenione ...

  odpowiedz

  • 0 (0)

  mieszkanka, w dniu 26-04-2019 07:12:10 napisał:

  W Mroczy tylko ciężary i piłka nożna się liczy. Dla nich buduje się sale i stadiony. Reszta musi radzić sobie sama. Przed każdymi wyborami tyle się mówiło o zmianie regulaminu i nigdy nic się nie zmieniło. Każda rada tylko popiera burmistrza. W nosie mają równe traktowanie dzieci. Ale rozbijanie na lepszych i gorszych w ramach tych samych zawodów sportowych to już gruba przesada. Jestem bardzo ciekawa kto za to odpowiada?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Botox
Nowe stylizacje
Blacharstwo
Jadalnia / pokój dzienny
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)