Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Konkursy na dotacje z EFS ogłoszone! 1,25 mln zł do wykorzystania

fot. arch

fot. arch

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” informuje, iż dziś, tj. 14. marca 2019 r. zostały# ogłoszone dwa nabory wniosków o powierzenie grantów w zakresie przedsięwzięcia III LSR „Aktywna integracja w Dolinie Noteci” na działania ukierunkowane na aktywizację społeczną oraz społeczno-zawodową osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z powiatu nakielskiego oraz ich otoczenia ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Pula środków w naborach wynosi:
• 800 000,00 zł na aktywizację społeczną mieszkańców obszaru LSR, w tym m.in. utworzenie klubów młodzieżowych, organizację spotkań tematycznych, warsztatów, wydarzeń kulturalnych (konkurs nr 1/2019/EFS);
• 450 000,00 zł na aktywizację społeczno-zawodową osób oddalonych od rynku pracy z powiatu nakielskiego, w tym m.in. na organizację kursów zawodowych, staży, pośrednictwa pracy (konkurs nr 2/2019/EFS).

Maksymalna wysokość grantu wynosi:
• w konkursie nr 1/2019/EFS – 50 000,00 zł;
• w konkursie nr 2/2019/EFS – 150 000,00 zł.

Forma wsparcia: zaliczka/refundacja
Maksymalny poziom dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego wynosi 95% wydatków kwalifikowalnych na poziomie projektu objętego grantem.
Szczegóły dotyczące warunków konkursów dostępne są na stronie www.rlks.naklo.pl wraz z ogłoszeniami o naborach wniosków (zakładka: Ogłoszenia i wyniki naborów wniosków).
Podmioty zainteresowane uzyskaniem wsparcia w ramach ogłoszonych konkursów Partnerstwo dla Krajny i Pałuk zaprasza do udziału w „Szkoleniu na temat zasad przyznawania pomocy i wypełniania wniosków o powierzenie grantów”, które odbędzie się 19 marca 2019 r. (wtorek), godz. 15.00 – 18.00.

materiał: Monika Żydek

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowe stylizacje
Meble pokojowe
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bon upominkowy
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Metkownice
od 179PLN
Kwasy...
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)